Даха-сваха• 13 апреля 2015
Модниці, допоможіть
Не можу визначитись з взуттям до джинсів як на фото. Кидаю фото і роблю поправку, що ріст 155 і бедра і ноги крупніші як на фото. От не можу визначитись яке більше б пасувало. І цікавлять відгуки про такі моделі взуття. Можливо є щось помоднєє))) Буду вдячна
Даха-сваха
• 13 апреля 2015
Ответ дляПокращена
а моя комплексует) про огромный зад рассказывает. какой он может быть огромный в 18лет?
в такому віці це мабуть нормально, всі дівчатка знаходять в собі вади. підросте і зрозуміє що чоловіки попку люблять