Boosik• 21 марта 2013

новая почта. может ли забрать посылку родственник?

Часто вижу здесь и слышу этот вопрос. Решила поинтересоваться лично, в отделении ответили уклончиво, поэтому нашла на сайте новой почты, может кому-то пригодится.

Родич(дружина / чоловік / батько / мати) або інша особа може отримати вантаж замість особи, що вказана в товарно-транспортній накладній (ТТН), якщооголошена вартість менше 2000 грн. та виконується одна із наступних умов:

  • В ТТН є зворотна доставка, яка не менша ніж оголошена вартість ТТН;
  • В ТТН немає зворотної доставки, але родич надає оригінал паспорту отримувача та оригінал свого паспорту;
  • В ТТН немає зворотної доставки, але в паспорті родича написано, що він є близьким родичем(чоловік, дружина, батько, мати).

Для отримання вантажу родичу або іншій особі необхідно:

Якщо отримувати вантаж прийшла особа, у якої в паспорті є відмітки, що реальний отримувач – це її близький родич (наприклад, чоловік прийшов отримувати вантаж замість дружини):

  • Иметь при себе свой паспорт с отметками;
  • Знати номер накладної.

Якщо отримувати вантаж прийшла інша особа (наприклад, брат прийшов отримувати вантаж замість сестри, цивільний чоловік - замість дружини, друг - замість свого товариша):

  • Мати при собі свій паспорт із відмітками;
  • Знати номер накладної.
  • Мати оригінал паспорту отримувача, який вказаний у оригінальній накладній.

Родич або інша особа не може отримати вантаж за таких умов:

  • Якщо отримувач – юридична особа;
  • Оголошена вартість більше 2000 грн;
  • Родич не знає номер ТТН.

Увага! Якщо вантаж отримає родич або інша особа, то скористатися процедурою "«Відновлення номеру ТТН» неможливо.

Також Ви можете звернутись до Відправника, щоб вінзмінив контактну особу Отримувача. . Послуга надається безкоштовно.

Осторожная• 21 марта 2013
Это в советы нужно было, а не в вопросы ))))
Смячиком• 21 марта 2013
Спасибо
Sveta_11• 21 марта 2013
Спасибо!
Я не Тролль• 21 марта 2013
Выдают всем только с паспортом получателя.
iryn4ik1976• 21 марта 2013
Добрый вечер!Сегодня мой сын забирал на НР мои посылки. В декларации он не указан, просто взял мой паспорт и все.
Птица Говоруша• 21 марта 2013
Я всегда посылаю мужа или брата. Отдают по паспорту или ксероксу.