Та никада в жизни• 09 мая 2015

Реально???

Купити до 100 грн.дві панамки на дівчинк,і сандалі 21 р.? Звичайно б/у!
Шукаю в продавалці є панамки по 10 грн,але в одного продавця одна+ пересилка,в другого друга+ пересилка і сандалі + пересилка...Дойшла до 30 сторінки,дивитися дальше чи не куплю так дешево???
осень_осень_харашо• 09 мая 2015
реально!!! в секонде

автор Та никада в жизни • 09 мая 2015
Дякую за нік,це точно в тему
автор Та никада в жизни • 09 мая 2015
Ответ дляосень_осень_харашо
реально!!! в секонде
У нас в секондах взуття нема...
осень_осень_харашо• 09 мая 2015
Ответ дляТа никада в жизни
У нас в секондах взуття нема...
хоть бери вам и купи))))такого размера и еще на девочку - валом
natanata1• 09 мая 2015
хз...смотря в каком состоянии....
Лунтик-паунтик• 09 мая 2015
панамка 10 + 10 на укрпочту, в итоге 40.
босоножки 50 + 10 укрпочта..плохо ищете
kanctovira1• 09 мая 2015
у мене є сандалі Strite Rite на ніжку 13см за 50грн.,перешлю укрпочтой за власний рахунок
автор Та никада в жизни • 09 мая 2015
Ответ дляnatanata1
хз...смотря в каком состоянии....
Так уже всерівно в якому,щось обувати треба...
автор Та никада в жизни • 09 мая 2015
Ответ дляkanctovira1
Дякую,але великі,в нас ножка 11.8, думаю треба 12.5 не більше.

kanctovira1• 09 мая 2015
Ответ дляТа никада в жизни
шкода
автор Та никада в жизни • 09 мая 2015
Ответ дляПолиэтиленовый привет
босоножки 50 + 10 укрпочта..плохо ищете
Значить відкладаю на завтра...Після 30 сторінок продавалки,вже дурно
ГендиреХтор• 09 мая 2015
Ответ дляТа никада в жизни
А вы поставили сортировку от дешевый к дорогим? Гораздо быстрее бы нашли)
автор Та никада в жизни • 09 мая 2015
Ответ дляГендиреХтор
Саме так і поставила,але є за 50 обдерте,а за 65 гарні,тоді на панамки не вистачить,ладно...