Помилуйте мадам• 22 мая 2015

Гуляти чи не гуляти - ось у чому питання?

Словом, малий після вранішньої прогулянки настільки стомлюється, що обід їсти не хоче. Хоче одразу спати. З собою брати - так на вулиці теж відмовляється їсти(що дивно). Якщо ж, наприклад, вранці дощ, і ми не йдемо навулицю - нормально обідає і лягає спатки. Питання: що краще?
1. Гуляти - їсти пів банана-спати-обідати-потім десь за дві години хоч якийсь підвечірок-гуляти -вечеря;
2. Не гуляти -нормлаьно обідати -сон-підвечірок-гуляти-вечеря.
автор Помилуйте мадам • 22 мая 2015
Ответ дляУнесенная_ветром
В принципе банан сытный. Может ребёнок наедается им, и ему уже больше ничего не надо.

Ні так це я даю, як бачу, що все - дитина зараз засне. А так гуляємо тільки з водою. Ну думаю, виголодається. Так сьогодні приїхали істерику влаштував, через те, що спати сильно хотів. От я пів банана дала, щоб хоч зовсім голодний не лягав. Бо як голодний спить, то спить 1 годинку, а як ситий то й три продрихнути може. Він же у мене спить один раз тільки, так що годинка для нього на денний сон - малувато буде.

irina _d• 22 мая 2015
Ответ дляtolyu
ми так робили

офф. Как Ваш песик поживает ?
автор Помилуйте мадам • 22 мая 2015
Ответ дляГрушки-яблочки
а сколько родился? и как набирал до полугода ?

Народивя -3100. Набирав гарно перші пів року. То кілограм, то півтора.
Кондуктор маршрутки• 22 мая 2015
гуляйте, но возвращайтесь раньше, пока не очень устал и на обед силы есть
Бутербродница• 22 мая 2015
автор,вес вообще не показатель,нам 2,5 вес 12 кг и я не парюсь,если ребенок захочет кушать он спать не ляжетсмело гуляйте,пока жара не наступила,что и выходить не захочется
Унесенная_ветром• 22 мая 2015
Ответ дляПомилуйте мадам

А нам 1,8 и спим два раза. Тоже переживают, когда мало поест. На прогулке мы можем выпить ккфирчик с трубочки, плюс печенько, тогда хоть какой то переус. Это, конечно, хорошо, что вы долго гуляете, но, если ребёнок хочет спать всегда в одно и то же время, приходите на полчасика раньше, может поест что-то.
автор Помилуйте мадам • 22 мая 2015
Ответ дляУнесенная_ветром

Та пробувала. Зазвичай годую в 12,00. Приїхали сьогдні в 11,30. І ні. Спати і все. А коли дома сидимо, то їсть - 12,00-12,30. А спати і в 13,00 може лягти.
Унесенная_ветром• 22 мая 2015
Ответ дляПомилуйте мадам

Значит, кормите завтраком посытней, гуляйте, ешьте банан и спать. А обед уже потом. Ну или на улице перекус тем, что малыш по любому съест. Хотя скоро начнётся жара и не думаю, что в 11 дня будет комфортно на улице.
mrinka• 22 мая 2015
я ен переживаю. поспит - и поест.

Паспортный стол• 22 мая 2015
Ответ дляПомилуйте мадам
Нєєєє - ми самі засипаємо - тільки у власному ліжечку)))
и???
Одноклассница• 22 мая 2015
Ответ дляГрушки-яблочки
Родился 3200. Набирал в основном до полугода хорошо, кроме второго месяца, когда молока было мало.
coloritka• 22 мая 2015
гулять конечно
Грушки-яблочки• 22 мая 2015
Ответ дляОдноклассница
у меня тоже родилась 3200, сейчас 5 мес - 8200 уже... ттт
Одноклассница• 22 мая 2015
Ответ дляГрушки-яблочки
Каждый месяц прибавлять по килограмму... не многовато ли?
Мы в год были 8600)))
К полугоду дети удваивают вес, а к году утраивают.