Карамелька• 25 мая 2015
Несправидлива блокіровка
Мене заблокували,так я я зрозуміла за скаргу несправедливу!!! Як так нерозібравшись блокувати та понижати рейтинг??? Мій покупець отримав точні дані розмірів речей,по телефону ще уточнив де я чітко наголосила що повернення небуде,так як більше працюю на опт!!! В мене на цю річ було 2-є покупців, kisova відповіла що вона забере,ТОЧНО, отримавши їй щось не підійшло та вона вирішила поморочити мені голову,і Вам як я зрозуміла,в мене немає жодної скарги,завжди поповняю рахунок попадаю на головну а тут,хтось написав з фонаря і на тобі..... Я дуже розчарована Вами кідстаф....
Не фонарь• 25 мая 2015
Ну так если покупатели в очереди, заберите и продадите. Вы нарушаете правила торговли и возврата товаров
КошкинДом• 25 мая 2015
Заблокировали ваше объявление, которое было на главной? Думаю, покупатель тут ни при чем. Что написано по поводу блокировки?
Рейтинг снимают (50%), если продавец не добавил клиента в покупатели.
Бабка_в_кедах• 25 мая 2015
Ответ дляЛевый Локоть
новое обязаны принять!
... если человек зарегистрирован как субъект предпринимательской деятельности.
Левый Локоть• 25 мая 2015
Ответ дляБабка_в_кедах
вот потому и блокировка и снижения рейтинга! наконец то наказывают таких продавцов,уже не раз здесь описывали!
Бабка_в_кедах• 25 мая 2015
Ответ дляЛевый Локоть
откуда такая уверенность? каких таких? абышо...
Левый Локоть• 25 мая 2015
Ответ дляБабка_в_кедах
вы пост читали? Мій покупець отримав точні дані розмірів речей,по телефону ще уточнив де я чітко наголосила що повернення небуде,так як більше працюю на опт!!!