Грушки-яблочки• 30 мая 2015
Менструальна чаша
Питання до тих хто користується цим чудо засобом)
Я от недавно придбала і пробую з нею подружитись, але чи навиків бракує чи може щось роблю не так, але мені важко її вставити правильно, з першого разу не виходить, і виймати теж надзвичайно важко.
Як довго часу вам пішло, щоб усе виходило швидко і без дискомфорту.
Дякую.
МоДнАя_КоШеЧкА• 30 мая 2015
а у вас какая она по жесткости? мы с подругой сначала купили софт - намучились ее вставлять - очень плохо раскрывалась, потом купили классик - супер, а что у вас с выниманием, там просто надо саму чашу перед тем вынимать прижать немного и все, а вообще - штука мега классная, единственная проблема у меня - поменять ее вне дома, а так все супер!
Грушки-яблочки
• 30 мая 2015
У мене LadyCup
Вставляю все ок, але вона сама підіймається надто високо і важко навіть до хвостика дотягнутись,практикую 2 день..
МоДнАя_КоШеЧкА• 30 мая 2015
да, чаша сама поднимается на нужную ей высоту, про Леди кап ничего не могу сказать у нас мелуны
Печенюшка• 30 мая 2015
В мене все вийшло на третьому циклі аж. Але тепер я задоволена і користуюсь нею вже 2 роки. Терпіння вам і все вийде. Це діло пратику любить :)
EcoGarmoniya• 30 мая 2015
тоже первые 2 цикла протекала часто, потом приловчилась)
Но если доставать тяжело и больно - то думаю, что еще с размером ошиблись. У меня она фиксируется при введении и никуда не сдвигается.
Грушки-яблочки
• 30 мая 2015
Ответ дляEcoGarmoniya
У цього виробника 2 розміри для тих хто народжував і молодих дівчат до 25р, я народжувала і мені далеко не 25
EcoGarmoniya• 01 июня 2015
Ответ дляГрушки-яблочки
я пользуюсь мелуной, в ней 4 размера, можно поточнее выбрать