ОченьПриятно-Царь• 03 июня 2015

Продала ложечку нову, а покупець говорити що бу: що робити?!

Розказую: ми купили набір з 2 ложечок у Mothecare! Одну ложечку витягнули з упаковки, а іншу-сховали з упаковеою, навіть не витягували!, в шкаф. Так як ці ложечки маленькі і годяться для першого прикорму, то інша ложечка нам так і не знадобилися! Я іі виставила на продаж! Купила іі дівчина і пише: вона на вигляд бу! Я чесно говорю: я сама мама! І не хотіла б щоб мене обманювали! Якщо річ бу, то я пишу чесно: бу! А коли річ нова, то вона нова!!!! Було боляче до сліз!!! Чесно слово!!!! А сьогодні ранку вона мені пише:
она царапаная, потертая и ручка ложки срезана ножом
Люди! Шо робити?!?! У мене бу не поцарапана! Може то брак?! А може вона іі сама поцарапала бо хоче віддати?!?! Кому вірити?! Ну дурна я! Треба було витягнути ту ложечку перед продажем! Але я не хотіла іі трогати! Хотіла щоб вона була новенька!! Хочеться якнайкраще для людей, а виходить......Дивлюся на більшені фото тієї ложечки: ну не царапина вона!!!! Я звичайно можу проморозитися, але мене совість мучить!!! Ну не може такого бути!!!! Чи віддати дій дівчинонці ті 50 грн і хай іде з Богом!!! На фіга мені муки совісті терпіти ?!
Новопоштинская• 03 июня 2015
Верниете деньги и забудьте как дурной сон. Считайте что подарили
Сиреневая цапля• 03 июня 2015
фото покажите
Чупа-чупс• 03 июня 2015
Ответ дляСиреневая цапля
фото покажите
фото до и после
Борец за справедливость• 03 июня 2015
Звичайно, що ще перед тим, як висталяти на продаж, потрібно було подивитися, в якому стані ложечка. І перед продажем треба було ще раз подивитися.
А тепер ви ж не можете зі 100% впевненістю сказати, що вона була нова. Ви її не давно не бачили.
Краще поверніть тій дівчині 50 грн. Ви на них не розбагатієте, а настрій добряче зіпсуєте собі.
Мені здається, не такі вже ті гроші, щоб та дівчина вас обманювала. Хоча, покупці, звичайно різні бувають.
куркулиха• 03 июня 2015
50 грн, отдайте , нервы дешевле.
Садоводница• 03 июня 2015
Да здесь мастеров жанра ог ого.!!С человеком нужно говорить на его языке.Вы правду знаете?Вот пусть она и продолжает царапать и кусать ложечку дальше.А одеть рубашку на утреники и через неделю сказать,что на ней мандариновый сок ,как вам.И она в затеках?.Белая?Я же вижу,что посылаю.И вы видеть.Успокойтесь.
Беззубовна• 03 июня 2015
Ответ длякуркулиха
50 грн, отдайте , нервы дешевле.

Мило, какие все добрые, давайте тогда всем раздавать свой товар и деньги в придачу
автор ОченьПриятно-Царь • 03 июня 2015
Ответ длятянитолкайка
фото до и после

Чекаю від неї!
Новопоштинская• 03 июня 2015
Ответ дляБеззубовна

Да она валялась у автора. У меня такого добра тоже осталось немеряно и ниблеры и слюнявчики - с радостью раздаривала знакомым молодым мамочкам
a_nastasi_a• 03 июня 2015
Верните ей деньги, при условии, что она вернет ложку в первоначальном НОВОМ виде!
Пусть пришлет вам фото. Заводской дефект и специальное повреждение можно отличить (хоть попробовать)
автор ОченьПриятно-Царь • 03 июня 2015
Ответ длякуркулиха
50 грн, отдайте , нервы дешевле.

Я віддам! Але спочатку я хочу правди!!! Це не китайська ложечка! Я скільки речей купила вже в Мазекеа: жодної помарочки! Все якісне! А тут прям і ножем зрізане і поцарапане!!! Ну не вірю!!!! От з Вами, дівчатка, все вияснимо і я тоді віддам їй гроші.... Нерви вже так зіпсуті....
автор ОченьПриятно-Царь • 03 июня 2015
Ответ дляНовопоштинская

Ви знаєте, я колись теж роздарювала.... Але зараз фін. можливості змінилися трошки!!! Тому 50 грн це теж гроші!!! Це по-перше! А по-друге, вона не валялася! А лежала в шкафу!
автор ОченьПриятно-Царь • 03 июня 2015
Ответ дляa_nastasi_a

Чекаю фото від неї! Дякую!!!!
Вся такая растыкая• 03 июня 2015
У меня была аналогичная ситуация, попалась конкретная дура извините на слове, абсолютно новую вещь обозвала б/у, и хоть ты тресни никакие доказательства не принимала! Я дума что такие люди просто передумывают покупать, но совести не имеют чтобы это сказать вот и придумывают всякие небылицы, я вернула деньги забрала вещь и выкинула её из головы, верю что в жизни все возвращается бумерангом и ей будут попадаться только такие люди как она сама!
Скомуниздила• 03 июня 2015
буквально вчера была тема про белые шорты тут... в итоге покупатель остался с шортами хотя хотела возврат из-за невидимых пятен. Потакая таким покупателям мы сами плодим их количество, скоро будем приплачивать за то что согласились купить.
Челюскина• 03 июня 2015
Ответ дляСкомуниздила

а можно ссылку на тему?
автор ОченьПриятно-Царь • 03 июня 2015
Відписала: Та не хочу я ыы повернути, 50грн це вже й не такы великы грошы, на вигляд ы чоловыковы вона бу !
Я ій написала, що справа тепер не в грошах! Хай покаже фото!!!
Скомуниздила• 03 июня 2015
Ответ дляЧелюскина

а можно ссылку на тему?

Пожалуйста) https://sovet.kidstaff.com.ua/question-998416
автор ОченьПриятно-Царь • 10 июня 2015
Тему закриваю) дівчина і фото не скинула, і не пише.... І я не буду продовжувати виясняти))) у мене совість чиста!
автор ОченьПриятно-Царь • 10 июня 2015
Ой... Ну це атас.... Читайте відгук: Купила ложечку, написали новая, даже не доставали с коробки, при получении были обнаружены потертости, царапины и даже надрезы ручки ложки с помощью ножа, наверное повзрослевши ребенок тестировал на прочность пластик. При надобности могу предоставить фото в знак подтверждения.
Що за люди?!?! Прошу іі скинути фото-мороз... І таке пише у відгуці.... Вперше натрапила на таку людину на Кідстаффі.... Зараз зроблю фото нашої переписки і виставлю сюди.... Як то кажуть: какой привет-такой ответ)
автор ОченьПриятно-Царь • 10 июня 2015
Додаю фото нашої переписки:
автор ОченьПриятно-Царь • 10 июня 2015
Так як не можу залишити відгук про покупця у неї на сторінці, то пишу нік автора тут: natali-d1985... Ось така Наталі)))) майте на увазі на майбутнє, друзі)))!