12 июля 2015

Тему про Мукачево снова удалили.

Девочки, давайте без срача. Сейчас такое время жуткое. Радуешься даже самой маленькой хорошей новости. У многих там родственники и знакомые. Хочется знать правду о событиях. Мира всем.
показать весь текст
с_переулочк­а 13 июля 2015
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
і ще один цікавий факт:
перестрілка почалася здається біля 14 години,українські телеканали біля 15 нічого не показували ще,тільки один 112 щось пустив в ефір ПРОТЕ В РОСІЇ ВЖЕ ЗНАЛИ нам дзвонили біля 15 години з Воркути і спитали як ми,чи кудась не прячемся,чи не плануєм виїжджати.
Там по ТВ вже був повний репортаж з Мукачева

да все просто, подзадержались оттого что темники для нашей прессы готовили)) наверху спешить ни к чему , вспомните как шкиряк спасал соотечественников))
Чавонадо 13 июля 2015
Ответ дляс_переулочк­а
ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ УЖГОРОДА ІВАН ВОЛОШИН: «ЯКЩО ПРЕЗИДЕНТ НЕ ЗРОЗУМІЄ, ХТО ТАКИЙ БАЛОГА – ЗАКАРПАТТЯ РИЗИКУЄ СТАТИ ДРУГИМ ДОНБАСОМ»
Как раз если сейчас попустить этих так и будет! Кто же такой Балога? Местный наркодиллер большого формата? Его тоже крышуют, не переживайте или думаете сам порошенко к нему за дозой ходить должен?
Чавонадо 13 июля 2015
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
і ще один цікавий факт:
перестрілка почалася здається біля 14 години,українські телеканали біля 15 нічого не показували ще,тільки один 112 щось пустив в ефір ПРОТЕ В РОСІЇ ВЖЕ ЗНАЛИ нам дзвонили біля 15 години з Воркути і спитали як ми,чи кудась не прячемся,чи не плануєм виїжджати.
Там по ТВ вже був повний репортаж з Мукачева
А потому что наши согласовать и фей кануть должны еще!
Алгонавт 13 июля 2015
Ответ дляс_переулочк­а

’Моє інформоване джерело в Мукачевому повідомляє, що швидше за все ніякого штурму вже не буде, оскільки нічого штурмувати. Двоє поранених здалися і зараз перебувають у лікарні, а решта, за його словами, вже далеко...’, - повідомила А.Яхно у Facebook колишній прес-секретар київської прокуратури, передає УНН.

Так,судячи по всьому,правосекторівці вже далеко(Та й,Ланьо навряд чи засидиться в Україні.Повтікали хто куди...Не знаю,чи Балога вийде на цей раз сухим з води.Але я б дуже хотіла,щоб хоча б цей інцидент послужив тим пусковим механіхмом,який би припинив царювання сім’ї Балог у Закарпатті.У них грошей уже достатньо-їм лише влада потрібна,причому необмежена.І ніхто в Закарпатті не міг Балозі протистояти.Він вважає себе єдиноосібним господарем.Єдина людина,яка його ніколи не боялася і не рахувалася з його статусом,це-Ланьо.Протистояння у них уже 3 роки(з позаминулих виборів у ВР,коли Ланьо пройшов у ВР,а ставленник Балоги-ні).Тамк Балозі для його повного панування у Закарпатті треба було позбавитися від Ланя будь-яким способом.От він його і винайшов((Ціною здоров’я і життя людей...Коротше,всіх їх треба попересадждати.І Балогу,і Ланя,і правий сектор,к чортовій матері розігнати.
Крапипопка 13 июля 2015
Ответ дляСусановна
И эти люди,которые целыми городами занимаются контрабандной торговлей и еще всякой фигней криминальной,и не скрывают этого,повылазили на майдан ’будуваты чэсну краину’? И всех учат теперь как нужно платить налоги и жить честно??????

Просто Мария 13 июля 2015
Ответ дляЧавонадо
Как раз если сейчас попустить этих так и будет! Кто же такой Балога? Местный наркодиллер большого формата? Его тоже крышуют, не переживайте или думаете сам порошенко к нему за дозой ходить должен?

Вы, что - это ж духовный наставник Ющенко и всей свидомой части оранжевого майдана, сколько они на него молились, а вы наркодилер.. :)