Fashion_besties• 13 февраля 2024

Оружия нет, поэтому надо 500 тыс. камикадзе

ВСУ испытывают уже не снарядный голод, а тотальный дефицит вооружений.

Так, поставки оружия Украине фактически прекратились еще в прошлом году, а сейчас Запад создает лишь видимость долгосрочной поддержки. Напомним, что в США так и ’буксует’ законопроект о выделении помощи Украине, Израилю и для решения вопросов контроля границы с Мексикой, который должен стать компромиссом между демократами и республиканцами. И пока этот законопроект не принят, денег для финансирования закупок вооружений и военной техники для ВСУ в Штатах действительно нет. И как бы ни растягивали имеющиеся запасы ВСУ, на передовой уже сегодня начинает ощущаться нехватка и снарядов, и ракет.

Причем, дефицит вооружений настолько силен, что украинские власти уже в открытую говорят — ВСУ располагают запасами вооружений всего лишь на два месяца боевых действий. Более того, The New York Times пишет, что довольно проблематичная ситуация складывается и с нехваткой боеприпасов для украинской ПВО. Как отмечает американское издание, ссылаясь на американских чиновников, при отсутствии новых поступлений боеприпасов для ПВО, их хватит лишь до марта. ’Украинские войска измотаны, им не хватает оружия и боеприпасов. Системы ПВО неуклонно истощаются из-за повторяющихся бомбардировок’, — подчеркивают в NYT.
Alex_Kri• 13 февраля 2024
кулеба лопаты обещал

sunholder• 13 февраля 2024
так то ж Залужному треба було 500 тисяч, Залужного вже нема, можна спати спокійно
Кузякин• 13 февраля 2024
Опять? И не надоедает же.
Графиня Шезвездицкая• 13 февраля 2024
Автора нужно забанить..
Камикадзе- это те кто воююет и те, кто еще пойдет?
РыжаяЛиса• 13 февраля 2024
Сейчас придут патриоты и расскажут вам, как нужно родину любить
Киев_Елена• 13 февраля 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Автора нужно забанить..
Камикадзе это те кто идет на верную смерть. Скорее всего это и имела автор. А что, без подготовки и оружия это не так?
Можно конечно взять лопату как говорит Кулеба. И вот уже укомплектованный воин, а не камикадзе. А вообще конечно все это печально(
Графиня Шезвездицкая• 13 февраля 2024
Ответ дляКиев_Елена
Innag• 13 февраля 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Автора нужно забанить..
Це дрони))
Innag• 13 февраля 2024
Автор, нас справді треба 500 тисяч. Навіть більше дронів камікадзе. Ви вже скачали курс від Вікторі дронс щоб їх збирати? Чи тільки русняві тексти носите?

brenda2305• 13 февраля 2024
А Джонсон сказал, что не поставит помощь Украине на голосование в Конгрессе (пишет The Hill). Так что помощи, скорее всего, и не будет
Innag• 13 февраля 2024
Фінляндія виділила Україні новий пакет військової допомоги вартістю 190 млн євро. Пакет став 22-м за час повномасштабного вторгнення Росії до України, повідомили у прес-службі міністерства оборони Фінляндії у п’ятницю, 9 лютого.

З міркувань безпеки Міноборони Фінляндії не озвучило вміст пакета допомоги. Водночас у прес-службі фінського Міноборони повідомили, що для закупівлі озброєння, що входить до військового пакету допомоги, виділили додаткові 30 млн євро
Innag• 13 февраля 2024
У суботу, 3 лютого, Естонія оголосила про надання нового пакету допомоги для України. Про це повідомила прес-службі міністерства оборони Естонії.

Пакет військової допомоги вже прибув до України. Повний перелік озброєння, наданого Естонією, наразі невідомий.
Innag• 13 февраля 2024
Болгарія розпочала транспортувати до України 100 бронетранспортерів БТР-60, які раніше були на озброєнні болгарського МЗС. Про це повідомило у п’ятницю, 2 лютого, болгарське інформаційне агентство BGNES із посиланням на допис міністра оборони країни Тодора Тагарева.

«Операція триває», – повідомив Тагарев та оприлюднив світлини БТР, поміщених на вантажівки.
Innag• 13 февраля 2024
Це за 11 днів лютого. Три пакети. Слава богу наші дотумкалися перестати триндіти що в них.
Innag• 13 февраля 2024
Американські високоточні авіабомби малого діаметру наземного базування GLSDB з дальністю 150 км вже прямують на фронт для використання українськими військовими. Про це на брифінгу у Києві у середу, 31 січня, повідомила заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд, інформує «РБК-Україна».

За її словами, боєприпаси перебувають у дорозі в Україну для допомоги Силам оборони в чиненні опору російському агресору.
Леді_в_пледі• 13 февраля 2024
Ответ дляInnag
Шо ви оце не даєте позрадойобити людям, порозганяти паніку
Innag• 13 февраля 2024
А так, є потреба в паніці і істериці - развлекайтесь
sunholder• 13 февраля 2024
Ответ дляbrenda2305
ну то скоріше війна закінчиться
чаревна• 13 февраля 2024
У вас второй ник не сальса24, у той вечно все пропало и про мобилизацию

Innag• 13 февраля 2024
У п’ятницю, 2 лютого, депутати німецького Бундестагу ухвалили в другому та відразу в третьому читанні держбюджет на 2024 рік. На військову допомогу Україні в документі передбачені близько 7,6 млрд євро. Про це повідомляє «Укрінформ».
Innag• 13 февраля 2024
Ответ дляsunholder
ну то скоріше війна закінчиться
Будемо всі на деревах висіти. Мовчки і без порадниці))
Allein74999• 13 февраля 2024
Ответ дляInnag
Ага, чтоб никто не знал, что конкретно плавно рассосалось по карманам.
У меня 7 чел служит - там нет никуя и никуя не дают. А писать можно красиво: и те дали и те дали, а кто это лично видел?
Павела• 13 февраля 2024
Чоловіки, які ухиляються від мобілізації отримуючи умовні терміни покарання — надалі підлягають мобілізації, повідомив заступник голови Національної поліції.

вибору немає.
Шеллар• 13 февраля 2024
Я з того покоління, кому розповідали про подвиг Камікадзе. Так ось, це було добровільно, а 500тис. без зброї - це геноцид нації і відправка чоловіків на заклання.
brenda2305• 13 февраля 2024
Ответ дляШеллар
так і є
та ще й без шансів на результат в наш бік. Бо без реальної переваги в зброї, то все просто відтягування часу. Ну, якщо реально дивитись на речі

Тому треба зараз підключати політиків. Як і писал Залужний в Зе Економіст, зараз їх час
RaminaSonne• 13 февраля 2024
Ответ дляbrenda2305
Та він же під час Стамбульських домовленостей запевняв, що буде допомога, ви тільки воюйте? Як же ш так?
На Краю• 13 февраля 2024
Удалено администрацией...
RaminaSonne• 13 февраля 2024
Ответ дляНа Краю
Удалено администрацией...
Так вони потратять сьогодні на людей, завтра нової стільки ж наклепають. А людей воскресити можна буде?
Це взагалі якась адова дічь - відловлювати людей тільки заради того, щоб вони прийняли на себе кулі ворога.
На Краю• 13 февраля 2024
Ответ дляRaminaSonne
Удалено администрацией...
Павела• 13 февраля 2024
Ответ дляInnag
Скільки в місяць нам потрібно для підтримки життєдіяльності 3,5 млрд.дол? Чи 5 млрд? Скільки нам погодили? Поки тільки погодили. І зауважимо, що на потреби військових гроші, які виділять міжнародні партнери не можуть йти. І скільки здатна забезпечити сама Україна з її мертвою економікою, яку влада своїми репресіями продовжує вбивати? Вам не смішно з суми 190млн? Дякуємо і на тому, але це нас не врятує.