16 июля 2013

дівчата із Львова, підкажіть Лічильники на повірку

дівчата, чи не знаєте скільки коштує взяти майстра щоб зробив повірку лічильника водяного, 2 шт.??
а то прийшло повідомлення, там тел майстра, я зателефонувала, а він каже, мол, 200 грн за 2 лічильника.... він прийде, усе зробить і випише квитанцію щоб їх не тянути і водоканал. Дорого це??
може маєте якісь ще телефони??
SelenaLena 16 июля 2013
жек должен осуществить снятие и поверку водяных счетчиков
в договоре что написано??
автор Поумничка 16 июля 2013
який договір.... про жек взагалі мовчу.... у нас у Львові -сама собі ведеш усю бухгалтерію.... жеку діла немає.... присилають повідомлення, що треба зняти, а на іншій стороні повідомлення зразу тел майстра, яки це робить, і відповідно бере оплату... з яклою потім звичайно ділиться.... думаю це просто продумана добре схема....
SelenaLena 16 июля 2013
пардон, а на основании чего Вы оплачиваете услуги?
автор Поумничка 16 июля 2013
квартплата невідомо з чого... вивіз сміття, прибирання прибуд. території... і т.д..... але 110 грн щоміс. тільки для жеку.