26 июня 2017

ЕЛЕКТРИЧНЕ ОПАЛЕННЯ.

Хочу поставити електричне опалення автономне. Вже придбала і встановила двотарифний електролічильник. Тепер черга за радіаторами. І тут сто людей - сто думок. Порадьте, хто має досвід, які батареї ставити: інфрачервоні, електрорадіатори ( всередині вода) чи є ще якийсь варіант. Дякую за відповідь.
Думы мои думы 26 июня 2017
у нас отопление сделано и на электрический котел и на газовый (переключаем в зависимости от надобности), батареи с водой.
lolazevsovna 26 июня 2017
Лучше поставьте электро конвекторы) инфракрасные хоть и мало потребляемых но и маломощные. Если вы хотите полностью заменить отопление берите из расчёта 1кВт на 10м3
Губы рыбы 26 июня 2017
Якщо двотарифний лічильник, то конвектори с теплоакумулятором або водяне теж з теплоакумулятором. В останньому випадку можна теплу підлогу і т.п., як і при великій ємкості баку не треба великого бойлера.
***
ІК і тому подібні пристрої, що рекламують як малопотужні і т.п. - це на лоха... особливо коли пишуть фрази, що на 10 м2 треба 1 кВт.
Дім зимою втрачає тепло приблизно як 50 Вт/м2, не скомпесуємо нагрівом - буде пліснява, мокрі кути і т.д.
Губы рыбы 26 июня 2017
Не рекомендую нагрівачі типу Галан (електродні).
Семена рукколы 26 июня 2017
Двухтарифный счетчик это хорошо, НО, чтобы электроотопление было вам выгодно, надокоторыми оформить тариф на электроотопление. Иначея по 1,68 за квт , а таких киловатов надо минимум 2000, то где выгода?
Семена рукколы 26 июня 2017
У меня в доме электроконвекторы.