26 июня 2017

ЕЛЕКТРИЧНЕ ОПАЛЕННЯ.

Хочу поставити електричне опалення автономне. Вже придбала і встановила двотарифний електролічильник. Тепер черга за радіаторами. І тут сто людей - сто думок. Порадьте, хто має досвід, які батареї ставити: інфрачервоні, електрорадіатори ( всередині вода) чи є ще якийсь варіант. Дякую за відповідь.
Думы мои думы 26 июня 2017
1
у нас отопление сделано и на электрический котел и на газовый (переключаем в зависимости от надобности), батареи с водой.
lolazevsovna 26 июня 2017
2
Лучше поставьте электро конвекторы) инфракрасные хоть и мало потребляемых но и маломощные. Если вы хотите полностью заменить отопление берите из расчёта 1кВт на 10м3
Губы рыбы 26 июня 2017
3
Якщо двотарифний лічильник, то конвектори с теплоакумулятором або водяне теж з теплоакумулятором. В останньому випадку можна теплу підлогу і т.п., як і при великій ємкості баку не треба великого бойлера.
***
ІК і тому подібні пристрої, що рекламують як малопотужні і т.п. - це на лоха... особливо коли пишуть фрази, що на 10 м2 треба 1 кВт.
Дім зимою втрачає тепло приблизно як 50 Вт/м2, не скомпесуємо нагрівом - буде пліснява, мокрі кути і т.д.
Губы рыбы 26 июня 2017
4
Не рекомендую нагрівачі типу Галан (електродні).
Семена рукколы 26 июня 2017
5
Двухтарифный счетчик это хорошо, НО, чтобы электроотопление было вам выгодно, надокоторыми оформить тариф на электроотопление. Иначея по 1,68 за квт , а таких киловатов надо минимум 2000, то где выгода?
Семена рукколы 26 июня 2017
6
У меня в доме электроконвекторы.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Ще з цiкавого

Популярные вопросы!

ещё

Сейчас читают!