Все-таки все крутиться лише навколо грошей.

Такий висновок я остаточний зробила. І від цього мені важко, тому що грошей я немаю😂 Люди терплять чоловіків, які їх бʼють - бо не хочуть працювати. Молоді дівчата сплять з дуже багатими, бо вони багаті. Все в житті тільки тому що гроші. Нема грошей - ти ніхто. Є гроші тоді все для тебе. І лікування краще і їжа. В сімʼї є гроші - панує ок обстановка, нема скандали. Тільки гроші гроші і гроші.
показать весь текст
Радість моя 26 апреля в 09:21
Ответ дляСладкий лимончик
Мені справді шкода ваших батьків, але люди смертні УСІ. Незалежно від статків. А стосовно лікування очей - може там різні випадки просто були?
Рідкий випадок, з яким майже ніхто не стикався. Через це не брались лікувати.
Тобто гроші не допомогли. Про це ж тема
Дама_с_коготками 26 апреля в 09:21
Ответ дляTammy21
Цікаво, через які таки великі статки основна маса дівчат живе з у@₴₴ками?
Авторка, люди живуть погано, часто, просто тому що не дозволяють собі, бояться дозволити жити краще. Ще є окрема частина тих, хто не знає як це інакше. Дівчат вирощують на ідіотських міфах, чого тут ще очікувати?
ПС. Розкажіть мені як з грошами вилікувати дві хроніки. Не жартую. Бо щось лікарі поки говорять лише ліки пити)))
Ну без лекарств у меня язвы открываются, с лекарствами заживает. Вот и весь ответ.
Сладкий лимончик 26 апреля в 09:28
Ответ дляРадість моя
Рідкий випадок, з яким майже ніхто не стикався. Через це не брались лікувати.
Тобто гроші не допомогли. Про це ж тема
Я взагалі не зрозуміла про що тема. Автор на старості років вирішила поплакати, бо цінності змінилися. Гроші завжди були однією із цінностей, як не крути. Але безсмертним або щасливим вони нікого не зроблять - це аксіома
Сиджу тихенько 26 апреля в 09:36
Ответ длякнопкодав
І мені від цього аж противно.
Це сумна реальність. І тепер неважливо ти жінка чи чоловік все заключається в гроші
Хороші дівчата домашні то вже нафіг нікому ))
А еще девчата работают и хорошо зарабатывают в современном мире. У вас в голове это не укладывается?
Санька-4b93 26 апреля в 09:37
Ответ дляСладкий лимончик
Я взагалі не зрозуміла про що тема. Автор на старості років вирішила поплакати, бо цінності змінилися. Гроші завжди були однією із цінностей, як не крути. Але безсмертним або щасливим вони нікого не зроблять - це аксіома
Как и то, что отсутствие денег и бедность сделают человека несчастным, нервным, и значительно ухудшат его жизнь.
Марічка 26 апреля в 09:37
Ответ дляСладкий лимончик
Я взагалі не зрозуміла про що тема. Автор на старості років вирішила поплакати, бо цінності змінилися. Гроші завжди були однією із цінностей, як не крути. Але безсмертним або щасливим вони нікого не зроблять - це аксіома
Це як казати про бумеранг...
,якого і не існує то,
казочка,щоб потішитися.
Так і про гроші:люди в 25 помирають,бо немає грошей,або на лікування,або щоб не вмерти от як зараз на війні.
А інші,накрали,закордон,і живуть міняють клапани на серці до 100 років,а потім вже здихають від старості,і ще на надцять поколінь вистачить їх грошей.
Тому можна сказати,що богаті своє життя проживають по максимуму,і вони щасливіші,бо можуть собі дозволити багато чого,а печалей і втрат вистачає і на тих і на інших
Санька-4b93 26 апреля в 09:45
В тему
А я нівроку 26 апреля в 09:48
Так и есть
Тримбулька 26 апреля в 09:53
Ответ дляРадість моя
Но зрение это не вернёт. То есть здоровье за деньги не купишь.

Мою маму не вернёшь. Деньги были, а лечения не было. Ее и так лечили по самым новым протоколам, но увы. Онко.

А папе на начальном этапе лечения, ещё до удаления глаза отказали все и за границей тоже. Один врач взялся, потом второй в связке - наши из разных городов. И благодаря им один глаз сохранили. Обошлось это достаточно дёшево. То есть опять же не деньги там решали вопрос.

И в моей жизни таких случаев много. Когда не деньги решали все.
Ще часто зв´язки вирішують. Мамі також орерацію зробили безкоштовно в одній з кращих клінік, бо так трапилось, що друг друга попросив друга, а трй-найкращий друг клініки. Коштує це зазвичай тисяч 100.
Але в питаннях здоров´я гроші таки багато вирішують. У мами також діагноз, що не за які гроші здоровою вона ге стане, але ті ж підтримуючі лікі і лікування, то все гроші кожного дня.
Глаголиця 26 апреля в 09:54
Мені шкода людей у яких все крутиться навколо грошей. Я от працюю на звичайному заводі, мені вистачає зп на житло, їжу, книги і ще й залишається я навіть не знаю скільки, просто скидаю їх в тумбочку. Я ситий, здоровий, що ще треба? Єдине, що я ціню найбільше - це свобода, ось цього мені не вистачає, її у мене відібрали. А гроші це всього лиш бумажки.
Сон і дрімота 26 апреля в 09:57
Ответ дляПупс
Да это современный мир
Так було завжди
ФруктЕщеТот 26 апреля в 10:02
Ответ дляГлаголиця
Мені шкода людей у яких все крутиться навколо грошей. Я от працюю на звичайному заводі, мені вистачає зп на житло, їжу, книги і ще й залишається я навіть не знаю скільки, просто скидаю їх в тумбочку. Я ситий, здоровий, що ще треба? Єдине, що я ціню найбільше - це свобода, ось цього мені не вистачає, її у мене відібрали. А гроші це всього лиш бумажки.
Если у вас нет семьи, детей (которых надо кормить, одевать, учить и лечить), вы не путешествуете (сейчас понятно), нет домашних животных, увлечений, машины, вам пофиг что ремонту в квартире 20 лет, организм пока не дает сбоев, вы не ходите с друзьями никуда, вам достаточно тарелки макарон и котлеты, тогда да, деньги вам не нужны
Тримбулька 26 апреля в 10:02
Ответ дляДама_с_коготками
Долги, ЗП у мужа 30-40 и не работает в 40 лет, удивительно...ну может там вопросы по здоровью,хз
Коли питання по здоров´ю, так не пишаються тим, що не працюють.
Тримбулька 26 апреля в 10:05
Ответ длякнопкодав
І мені від цього аж противно.
Це сумна реальність. І тепер неважливо ти жінка чи чоловік все заключається в гроші
Хороші дівчата домашні то вже нафіг нікому ))
А що таке ’хороші домашні дівчата’? Це домашні служниці чи хто?
Пупс 26 апреля в 10:05
Ответ дляКидстаффовка
крЕмень. хоч книгу відкрий
Нашо
Не цілуюсь з бодуна 26 апреля в 10:06
Как же вы правы. Да, увы.
Старею и понимаю что никому особо не нужна, зубы полетят и не за что лечить. На еду и необходимое хватает. Найти доп работу не могу по состоянию здоровья уже. За походы к врачам вообще молчу.
ФрекенБок 26 апреля в 10:09
Ось чому мені подобається закордоном. Є захист населення, праця достойно оплачується. Наприклад, вчитель в школі заробляє стільки, що може дозволити купити собі житло, машину, хоча б раз на рік їздити в іншу державу на море відпочивати. А якщо ти мама одиначка з двома дітьми, держава теж тобі допоможе. Діти будуть одягнені, на кормлені, буде дах над головою. І тут не потрібно спати молодій дівчинці зі старим чоловіком, вона сама може заробити і на відпочинок і на машину і на шмотки. Є справедливість і ваша праця нормально оплачується. Тут не залякують дітей, що якщо не будеш вчитися, будеш двори підмітати, тому що за цю роботу теж платять нормально.
LoveYouOrNot 26 апреля в 10:20
Ответ дляМяо мой мяо
От места рождения очень зависят, а не от мыслей.
Це так.

Якщо ти народився, наприклад, в США і йдеш по середній доріжці школа-універ-робота, то до 40 років ти вже маєш гарні заощадження. При умові, що ти не деградант

Якщо ти народився в Україні, при цій самій доріжці ти можеш бути в 40 повним нулем, який працює вчителем/науковцем і т. п.
Той самий шлях, а результат буде дуже різний.

А враховуючи те, що було в 90х - нульових у нас (зарплати в конвертах), і плюс зараз корупційні схеми і т. п., то таки достаток, майбутня пенсія дуже залежать від місця, а ще від часу народження.

Вважаю, що найбільше не пощастило тим, то народився в 80-ранні 90, бо ми пахали часто без оформлення, та і знайти себе на зламі тих подій, що сталися за ці пару десятиліть, багатьом важко тепер...
Синди Кроуфорд 26 апреля в 10:38
Ну так а что делать? Молодые, которые спят со стариками, считают, что это лучше, чем терпеть то, что позволит(если позволит) заработать такие деньги. И еще же временем своей молодой жизни платишь. Так что сделка выгодная. Перестанет быть выгодной - розваливается. Только папиков на всех не хватает.
Одесситка2007 26 апреля в 10:59
Проблема не в деньгах, а в том что страна слишком коррумпирована и тут нет даже базовой социальной защиты населения, часть людей без адекватной и стабильной работы, самые низкие пенсии на всём земном шаре среди стран что строились по концепции коллективного труда, а с войной это всё усугубилось...
Rocka Rolla 26 апреля в 11:23
Ответ дляФокус-Покус
Я любила бывшего мужа и без денег, и он меня, а когда деньги появились, то любви стало меньше. Потом она вообще закончилась, и начались претензии.
Молодыми и бедными студентами мы были счастливее, чем людьми за 30 со стабильной жизнью.
Це не від грошей, а від того що ви багато часу разом
1 1
КинДза 26 апреля в 11:54
Ответ дляСладкий лимончик
Я взагалі не зрозуміла про що тема. Автор на старості років вирішила поплакати, бо цінності змінилися. Гроші завжди були однією із цінностей, як не крути. Але безсмертним або щасливим вони нікого не зроблять - це аксіома
Счастливыми - очень даже!
Пупс 26 апреля в 12:16
Ответ дляДама_с_коготками
Долги, ЗП у мужа 30-40 и не работает в 40 лет, удивительно...ну может там вопросы по здоровью,хз
Ну не хочу работать
Дама_с_коготками 26 апреля в 12:36
Ответ дляПупс
Ну не хочу работать
И долги вам не мешают нормально спать?
Пупс 26 апреля в 13:02
Ответ дляДама_с_коготками
И долги вам не мешают нормально спать?
Нет, но он молодец старается и потихоньку долги погашает
Дама_с_коготками 26 апреля в 13:03
Ответ дляПупс
Нет, но он молодец старается и потихоньку долги погашает
Бедный ваш муж,без обид.
Пупс 26 апреля в 13:05
Ответ дляДама_с_коготками
Бедный ваш муж,без обид.
Ну мужчина должен стараться и заботиться о любимой женщине, это нормально делать её жизнь легче.
Дама_с_коготками 26 апреля в 13:08
Ответ дляПупс
Ну мужчина должен стараться и заботиться о любимой женщине, это нормально делать её жизнь легче.
А женщина не должна заботится о муже и идти подработать, хоть на время, чтобы закрыть долги и внести свою лепту в финансовое положение семьи?
Пупс 26 апреля в 13:10
Ответ дляДама_с_коготками
А женщина не должна заботится о муже и идти подработать, хоть на время, чтобы закрыть долги и внести свою лепту в финансовое положение семьи?
Нет, я то что могу то для него делаю.
Вкусно его кормлю, люблю его
Дама_с_коготками 26 апреля в 13:11
Ответ дляПупс
Нет, я то что могу то для него делаю.
Вкусно его кормлю, люблю его
Насколько мы все разные....