21 сентября 2017

Який брати розмір зимового комбінезона Topolino?

Зараз ріст 91см. Який брати розмір зимового комбінезона тополіно? 92 чи 98?
А ще як їх якість?
Фрекен бок 21 сентября 2017
Я собираюсь брать 92, рост малого 85 сейчас
автор Угадайс 21 сентября 2017
Ответ дляФрекен бок
Я собираюсь брать 92, рост малого 85 сейчас
Суцільний?. Я вагаюсь який брати
ZaRaZa 21 сентября 2017
Берите 98 размер, еще и на следующий год будет ребенку.
Стервочка 21 сентября 2017
Ответ дляZaRaZa
Берите 98 размер, еще и на следующий год будет ребенку.
А в этом году три раза подворачивать? будет как клоун
автор Угадайс 21 сентября 2017
Ответ дляСтервочка
А в этом году три раза подворачивать? будет как клоун
У вас був тополіно? Я ленне минулого року взяла на 82 осінню розмір 86, вкінці зими були короткі штани. А тополіно ніколи не мала
Попижёновна 21 сентября 2017
В прошлом году на рост 87 брала 92 размер, был запас небольшой,но сидела куртка отлично. Сейчас рост 93 и мерили куртку, еще как раз. В раздумьях прям покупать новую 98 или в этой еще походит ребенок.
Попижёновна 21 сентября 2017
Тополино на худеньких деток идеально,у них модели не широкие совсем
Оцененная 21 сентября 2017
Я купувала на 86 ріст розмір 92, на початку зими трохи підвертала штанини, рукава в куртці добре фіксувалися на манжетах і виглад був нормальний. А от на наступний рік куртка була коротка вже, штани ще пару разів одягали за рахунок підтяжок, тобто костюм був вже малий. Ріст на наступний рік був рівно 92.
железный занавес 21 сентября 2017
Автор, я шукаю в оголошеннях заміри подібних комбінезонів, тоді порівнюю з тим, що є в мене. Бо з великим запасом буде дуже не зручно ходити, на мою думку. Успіхів вам у виборі!
Фрекен бок 21 сентября 2017
Ответ дляУгадайс
Суцільний?. Я вагаюсь який брати
Да.
Уси Пуси 21 сентября 2017
вот девушка совет давала https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1930998 я думала на рост 98 брать 98 размер