26 апреля в 16:13

Развод. Имущество. Новый закон! Юристы помогите!

Не живем с мужем, но не разведены официально. Имущество поровну. Если развестись. То это обезопасит меня от его проблем с ТЦК? Имею ввиду последние волнения про конфискацию и т.п.
4 2
Пік Антна 26 апреля в 16:13
Вашу частину не конфіскують в будь-якому випадку.
Фляшунька 26 апреля в 16:14
Никаких норм относительно ареста счетов, имущества и конфискации принято не было.
7 1
автор Мания-Величия 26 апреля в 16:15
Ответ дляПік Антна
Вашу частину не конфіскують в будь-якому випадку.
А я хочу, чтобы его часть не конфисковали. Разведемся, он в суд на раздел подавать не будет. Лучше развестись или оставить все так как есть?
Харчовий тріль 26 апреля в 16:16
Ответ дляМания-Величия
А я хочу, чтобы его часть не конфисковали. Разведемся, он в суд на раздел подавать не будет. Лучше развестись или оставить все так как есть?
Розірвання шлюбу на право власності в даній ситуації не вплине
МастерЮля 26 апреля в 16:18
Яку конфіскацію?!
Зовсім вже
Пік Антна 26 апреля в 16:19
Якщо в чоловіка не буде несплачених штрафів, то не буде виконавчого провадження то на нього не будуть накладені обмеження. У боржників не арештовують нерухомість, їм обмежують право сдійснювати нотаріальні дії.
Рассказница 26 апреля в 16:20
Я зараз на стадії поділу майна.Жінки будьте розумніші і дивіться вперед...
Автор,ваше буде 100% вашим,його можуть в майбутньому забрати якщо буде ухилятися...закон не прийнятий,але якщо буде прийнятий то .....
Пік Антна 26 апреля в 16:20
Ответ дляРассказница
Я зараз на стадії поділу майна.Жінки будьте розумніші і дивіться вперед...
Автор,ваше буде 100% вашим,його можуть в майбутньому забрати якщо буде ухилятися...закон не прийнятий,але якщо буде прийнятий то .....
який саме закон не прийнятий?
Рассказница 26 апреля в 16:21
Ответ дляПік Антна
Якщо в чоловіка не буде несплачених штрафів, то не буде виконавчого провадження то на нього не будуть накладені обмеження. У боржників не арештовують нерухомість, їм обмежують право сдійснювати нотаріальні дії.
Нотаріальні дії обмежують для нього,а якщо жінка буде мати рішення суду ?
Рассказница 26 апреля в 16:21
Ответ дляПік Антна
який саме закон не прийнятий?
Той який готують
Пік Антна 26 апреля в 16:21
Ответ дляРассказница
Той який готують
Який конкретно?
Пік Антна 26 апреля в 16:21
Ответ дляРассказница
Нотаріальні дії обмежують для нього,а якщо жінка буде мати рішення суду ?
Що ви маєте на увазі?
Рассказница 26 апреля в 16:22
Ответ дляПік Антна
Що ви маєте на увазі?
Я про поділ майна,я
Пополняю_Карму 26 апреля в 16:22
Лучше развестись и разделить всё. А то навешают на него долгов а так как вы супруги то долг ваш будет общий. Зачем вам это
1 1
Пік Антна 26 апреля в 16:23
Ответ дляРассказница
Я про поділ майна,я
Яка різниця, якщо мова йде про одну квартиру, наприклад?
Меряю от 0 26 апреля в 16:24
Какие у него могут быть квартирные проблемы с ТЦК? Вот так всякие тупые сплетни и распространяются.
Или он хочет сдать свою половину работникам ТЦК?
Рассказница 26 апреля в 16:24
Ответ дляПік Антна
Яка різниця, якщо мова йде про одну квартиру, наприклад?
І,що ?
Одну квартиру,що поділити не можна?
Якщо розлучаються то у кожного 50 на 50
Пік Антна 26 апреля в 16:25
Ответ дляРассказница
І,що ?
Одну квартиру,що поділити не можна?
Якщо розлучаються то у кожного 50 на 50
Якщо не розлучаються, а майно придбане в шлюбі, то у кожного теж по 50.
Рассказница 26 апреля в 16:25
Ответ дляПік Антна
Якщо не розлучаються, а майно придбане в шлюбі, то у кожного теж по 50.
Так
КаваЗМолоком 26 апреля в 16:28
Пусть все имущество подарит вам
КукухаСлетела 26 апреля в 16:29
19 мая закон вступает в силу. Там все может быть единственное это будет медленно так как в Украине нет военной прокуратуры.
Язвочка 26 апреля в 16:29
Ответ дляМастерЮля
Яку конфіскацію?!
Зовсім вже
Могут придумать все,что угодно
Не удивлюсь,глядя на последние новости
’Все для людей,на благо’
МастерЮля 26 апреля в 16:35
Ответ дляРассказница
І,що ?
Одну квартиру,що поділити не можна?
Якщо розлучаються то у кожного 50 на 50
І якщо не розлучаються - теж
МастерЮля 26 апреля в 16:35
Ответ дляЯзвочка
Могут придумать все,что угодно
Не удивлюсь,глядя на последние новости
’Все для людей,на благо’
Ну то й ваше майно ’конфіскують’
МастерЮля 26 апреля в 16:36
Ответ дляРассказница
Нотаріальні дії обмежують для нього,а якщо жінка буде мати рішення суду ?
До чого тут жінка
Украиночка 26 апреля в 16:39
Автор задає слушне питання. Якщо в людини є борги по несплачених штрафах (виконавчі впровадження за ’ухиляння,’ там конські розміри штрафів). то можуть накласти арешт на майно, це не конфіскація власне, але проблеми щодо цього можуть бути.
МастерЮля 26 апреля в 16:43
Ответ дляУкраиночка
Автор задає слушне питання. Якщо в людини є борги по несплачених штрафах (виконавчі впровадження за ’ухиляння,’ там конські розміри штрафів). то можуть накласти арешт на майно, це не конфіскація власне, але проблеми щодо цього можуть бути.
А яким боком до цього розлучення?
Украиночка 26 апреля в 16:45
Ответ дляМастерЮля
А яким боком до цього розлучення?
Розлучення дає можливість оформити майно скажемо так більш безпечним методом з огляду на цю проблему Наприклад не 50/50 а 2/3 на дружину чи якось по-іншому. Ну або без розлучення дарувати, але ж у автора є потреба і розлученні.
МастерЮля 26 апреля в 16:46
Ответ дляУкраиночка
Розлучення дає можливість оформити майно скажемо так більш безпечним методом з огляду на цю проблему Наприклад не 50/50 а 2/3 на дружину чи якось по-іншому. Ну або без розлучення дарувати, але ж у автора є потреба і розлученні.
До чого тут розлучення?!
Украиночка 26 апреля в 16:50
Ответ дляМастерЮля
До чого тут розлучення?!
Автор же хоче розлучатися. Якщо просто надбанням в шлюбі це 50/50 і відповідно 50% житла може отримати арешт по вказаним вище причинам. А подарувати 50% після розлучення це вже з податком, бо це вже не родичі вважаються. Тому це питання треба вирішити або до розлучення (дарувати на ще дружину), або під час розлучення при поділі майна. Щоб не платити зайві податки потім якщо таки вирішать щось зробити із 50% чоловіка. Звісно тут потрібна згода двох, але то вже інша розмова.