19 декабря 2013

Як таке може бути??? S - це на який зріст?

Продаю гольф S-ка ф-ми H&M - і щось не можу розібратись. На скільки знаю S це на 170-165, тільки для худеньких. Будь-ласка, HELP!
Почну з початку: в мене ріст 175 см, пролетіла з розміром, гольф мені короткуватий.
І вже 3 покупець каже, що маленький (з зростом 170-168 см.).   Я думала, що він якраз на такий ріст і є(((
як таке може бути???
 Додаю заміри:
Там плече іде суцільно з рукавом.
Довжина від від горловини гольфа до низу рукава 63 см,
довжина від підмишки до низу рукава - 46см.,
довжина по спині (від горловини до низу гольфа) 48,5 см.

Заміри знімала нічого нікуди ненатягуючи і тд.
Ну на який він зріст тоді???
Дякую за поради.
Диверсификация 19 декабря 2013
моему племяннику 6 лет и длина его гольфа 46см его рост116см
Японский Городовой 19 декабря 2013
Розмер S это на объём груди. А ещё есть рост. на 175 это 4 рост
автор Глаголица 19 декабря 2013
46см - це довжина рукава, від підмишки))
Японский Городовой 19 декабря 2013
Ответ дляДиверсификация
моему племяннику 6 лет и длина его гольфа 46см его рост116см
Так там от подмышки до низу
Аноним_624 19 декабря 2013
это XS
Пацаааааааан 19 декабря 2013
У меня рост 158см,длина кофточек от 56-58см
Печенюшка 19 декабря 2013
померяла свой - от подмышки -46см (выглядит не ’подстреленым’) - рост 165см
автор Глаголица 19 декабря 2013
Ответ дляЯпонский Городовой
Так там от подмышки до низу
в мене в доці 118 см, я переміряла її кофточку - так там 30 см. довжина, і рукавчик 32 см від підмишки))
Диверсификация 19 декабря 2013
Ответ дляГлаголица
46см - це довжина рукава, від підмишки))
довжина по спині (від горловини до низу гольфа) 48,5 см. а унас 46,тоесть на 2,5см меньше
автор Глаголица 19 декабря 2013
ясно, розмір питання спорне, напевно кожен любиль свою довжину.
я на приклад не уявляю, як на мою малу вдягнуть гольф довжиною 46 см, він їй попку закривав би)
а дехто думає, щоб з запасом)
ок. всім дякую за відповіді.
katie_777 19 декабря 2013
у меня в продаже розовая кофточка H&M как раз размера С, она на рост 168-175 рассчитана. Общая длина кофты 63 см (это от плечевого шва вертикально вниз до нижнего края). рукав 48 см от плеча, НЕ от шеи. На мой рост 161 она закрывает половину попы, мне ОЧЕНЬ длинная

я думаю, что вы неправильно сформулировали последний замер

довжина по спині (від горловини до низу гольфа) 48,5 см.

покупатели думают, что общая длина гольфа 48,5 см, вещи с таким замером на маленький рост. Вы сами как думаете, на какой рост подойдет гольф?
Маурита 19 декабря 2013
Ответ дляДиверсификация
довжина по спині (від горловини до низу гольфа) 48,5 см. а унас 46,тоесть на 2,5см меньше
s- это размер общий, но не рост никак. из ваших слов s на рост 165-170. то на какой рост xxl?и какой размер носят девушки 150-155?
длина изделия разная. у меня рост 152 и я тоже ношу s. длину меньше 55 см не покупаю