22 октября 2023

Чи дозволять пройти на фільм 18+

Підліткам, яким 14-15 років? Я, як мати, дозволяю. Фільм жахів, кіно від Візорія, Київ.
Знайома каже, що колись якусь її знайому дівчинку не пустили у зал. В мене досвіду немає. Дякую за відповіді.
Сметчица 22 октября 2023
З вами- так. Самих можуть і не впустити
автор Козачка 22 октября 2023
Ответ дляСметчица
З вами- так. Самих можуть і не впустити
Ага, дякую! Тоді хай чоловік йде)
Сметчица 22 октября 2023
Ответ дляКозачка
Ага, дякую! Тоді хай чоловік йде)
Але він має з ними в зал на фільм йти, просто прийти і сказати, що він тато і він дозволяє- не підходить.
Пс. Працювала в планеті кіно
автор Козачка 22 октября 2023
Ответ дляСметчица
Але він має з ними в зал на фільм йти, просто прийти і сказати, що він тато і він дозволяє- не підходить.
Пс. Працювала в планеті кіно
Зрозуміла. Ще раз дякую, гарного вам вечора!
Сметчица 22 октября 2023
Ответ дляКозачка
Зрозуміла. Ще раз дякую, гарного вам вечора!
Нама за що) вам також)