13 ноября 2023

Та не біженці) але є питання

Син вступив до німецький часний заклад.але посередник взяв гроші і відморозився( не повідомив про статус(
Студентську візу не оформлювали
Чи маємо оформляти як прихисток?)але школа частна ,платимо гроші за навчання
Сьогодні надійшов лист що маємо оформлювати як 24 параграф
Що порадите?чи в Джобцентр як прихисток,чи 24 параграф чи все-таки по місту студентську візу?школа взагалі це питання не ставила(платите і ок 2 місяці онлайн
Результат:
вже голосів: 16
12 (75%) 24 параграф
2 (12.5%) Прихисток
2 (12.5%) Студентська віза
1 3
LoveYouOrNot 13 ноября 2023
На якій основі ви хочете жити в Німеччині, якщо без 24 параграфу? У нас безвіз на 3 місяці, потім додомцю.
автор timurchin 13 ноября 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
На якій основі ви хочете жити в Німеччині, якщо без 24 параграфу? У нас безвіз на 3 місяці, потім додомцю.
Так контракт )вступив до універу в Німеччині.я про..цей момент чи як студент чи оформлювати прихисток !!ото ж і питаю
автор timurchin 13 ноября 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
На якій основі ви хочете жити в Німеччині, якщо без 24 параграфу? У нас безвіз на 3 місяці, потім додомцю.
Я не хочу жити в Німеччині.я хочу щоб син там навчався )і він вступив.але посередник як лиса-то ви можете оформити прихисток ,то ви можете отримати 24 п,то ви можете студентку візу отримати по приїзду…от думаю що краще?
LoveYouOrNot 13 ноября 2023
Ответ дляtimurchin
Я не хочу жити в Німеччині.я хочу щоб син там навчався )і він вступив.але посередник як лиса-то ви можете оформити прихисток ,то ви можете отримати 24 п,то ви можете студентку візу отримати по приїзду…от думаю що краще?
Прихисток і 24 параграф - одне і те ж.
Анна-3f64 13 ноября 2023
Ответ дляtimurchin
Я не хочу жити в Німеччині.я хочу щоб син там навчався )і він вступив.але посередник як лиса-то ви можете оформити прихисток ,то ви можете отримати 24 п,то ви можете студентку візу отримати по приїзду…от думаю що краще?
А син подав документи на студентську візу в Україні?
автор timurchin 13 ноября 2023
Ответ дляАнна-3f64
А син подав документи на студентську візу в Україні?
Ні
Анна-3f64 13 ноября 2023
Ответ дляtimurchin
Ні
Тоді що він може отримати по приїзду? На студентську подають в Україні особисто
автор timurchin 13 ноября 2023
Посередник ВзаГалі про студентську візу нічого!!я думала що вона не потрібна.нам із України
inresta 13 ноября 2023
Ответ дляtimurchin
Посередник ВзаГалі про студентську візу нічого!!я думала що вона не потрібна.нам із України
так а чо вы сами не гуглили про студенческую визу ?
Анна-3f64 13 ноября 2023
Ответ дляtimurchin
Посередник ВзаГалі про студентську візу нічого!!я думала що вона не потрібна.нам із України
Щось не те з вашим посередником. Вам правильно пишуть,треба все перевіряти самому. Будь якого посередника треба особисто контролювати . Якщо бачите безграмотність, відмовлятись
inresta 13 ноября 2023
я считаю, нужно оформлять беженство.
все таки €400 - не лишние
автор timurchin 13 ноября 2023
Ответ дляinresta
так а чо вы сами не гуглили про студенческую визу ?
Не(мій прой..був посередник,перекладав доки і звʼязувався з універом,справно отримував гроші .про візу і статус нічого
автор timurchin 13 ноября 2023
Сьогодні написала посереднику-вона а в чем проблема?оформляйте беженство!
Я ей -так частная вуз ? Какое беженство?
Она мне -так 24 параграф…
От шо ?) сижу і плачу ,завтра віїджаємо..
4 1 2
Анна-3f64 13 ноября 2023
Для студентської візи потрібно ряд документів, правильно їх оформити і подати, є багато важливих нюансів, через які може бути відмова, якщо не так заповнити. Для цього і є посередник, який все це знає. Він вам допоміг оформити і подати ці документи в консульство в Україні? Якщо ні, про яку студентську візу може бути мова ’по приїзду’? Це завідома брехня
автор timurchin 13 ноября 2023
Ответ дляАнна-3f64
Для студентської візи потрібно ряд документів, правильно їх оформити і подати, є багато важливих нюансів, через які може бути відмова, якщо не так заповнити. Для цього і є посередник, який все це знає. Він вам допоміг оформити і подати ці документи в консульство в Україні? Якщо ні, про яку студентську візу може бути мова ’по приїзду’? Це завідома брехня
Не було й мови про студентську візу)були іспити ,зарахування і контракт.і інвойси за навчання онлайн поки не знайдеться житло
автор timurchin 13 ноября 2023
Що по приїзду-прихисток все ж таки ?чи 24 параграф?
Анна-3f64 13 ноября 2023
Ответ дляtimurchin
Що по приїзду-прихисток все ж таки ?чи 24 параграф?
Це одне й те ж
автор timurchin 13 ноября 2023
Ответ дляАнна-3f64
Це одне й те ж
Дякую)це я нервуюсь ..поки білети купила і все це сплатила ((
Анна-3f64 13 ноября 2023
Ответ дляtimurchin
Дякую)це я нервуюсь ..поки білети купила і все це сплатила ((
Уже не нервуйтесь, тим більше в дорогу. Зараз майже всі вчаться по прихистку
автор timurchin 13 ноября 2023
Ответ дляАнна-3f64
Уже не нервуйтесь, тим більше в дорогу. Зараз майже всі вчаться по прихистку
Дякую)щойно відписалася посередник,вислала покрокову інструкцію
Куди)Слава Богу.дякую дівчата!🇺🇦
aleksa_petrova 13 ноября 2023
Завтра виїзд уже?
Приїдете, спитаєте в Ausländerbehörde (міграційна служба), там уже вирішать, на основі якого параграфу Вам тітель давати.
Кокетка_ 13 ноября 2023
Ответ дляtimurchin
Так контракт )вступив до універу в Німеччині.я про..цей момент чи як студент чи оформлювати прихисток !!ото ж і питаю
В мене донька оформила 24 параграф - навчається та працює, виплати не отримує (це я до того, що 24 параграф не дорівнює виплати і він не впливає на навчання у приватному закладі)
Кокетка_ 13 ноября 2023
Ответ дляinresta
я считаю, нужно оформлять беженство.
все таки €400 - не лишние
Студенти не отримують виплати.
автор timurchin 13 ноября 2023
Ответ дляaleksa_petrova
Завтра виїзд уже?
Приїдете, спитаєте в Ausländerbehörde (міграційна служба), там уже вирішать, на основі якого параграфу Вам тітель давати.
Так завтрава відʼїжджаємо )є вже)відписалася посередник )дякую
maria40 13 ноября 2023
Ответ дляinresta
я считаю, нужно оформлять беженство.
все таки €400 - не лишние
Студентам на платят.
автор timurchin 13 ноября 2023
Ответ дляКокетка_
В мене донька оформила 24 параграф - навчається та працює, виплати не отримує (це я до того, що 24 параграф не дорівнює виплати і він не впливає на навчання у приватному закладі)
О)зрозуміла!нехай доньці все вдасться🤗
Мій зразу працювати не зможе(трошки треба німецьку підтягнути але хоче Вже,кажу навчайся 😄
Parasolechcka 13 ноября 2023
Ответ дляtimurchin
Так контракт )вступив до універу в Німеччині.я про..цей момент чи як студент чи оформлювати прихисток !!ото ж і питаю
А яка різниця між прихистком і 24 параграфом і яке відношення студенти до джобцентру мають (ніяке).
Parasolechcka 13 ноября 2023
Ответ дляinresta
я считаю, нужно оформлять беженство.
все таки €400 - не лишние
Які і защо студенту приватного вищу?
mavpa85 13 ноября 2023
Ответ дляtimurchin
Так контракт )вступив до універу в Німеччині.я про..цей момент чи як студент чи оформлювати прихисток !!ото ж і питаю
якщо по студентській візі, то треба показувати кошти на забезпечення на певний період, і що ви розумієте під прихистком? Asyl?
автор timurchin 13 ноября 2023
Мені відїзжати,спати не можу(
Дівчата всім дякую.трошки підтримали☺️