17 января в 18:00

З якого разу Ви здали практичний іспит на права

Вже два рази не здала((.
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 63
30 (47.62%) З першого
10 (15.87%) З другого
9 (14.29%) Тиць
7 (11.11%) Рішала /рішав
3 (4.76%) З якогось
2 (3.17%) Не маю прав
2 (3.17%) Не здала взагалі
КАПСЛОЧНИЦА 17 января в 18:16
Ответ дляБудьте так ласкаві
Син сьогодні 7 раз не здав, Київ. Їздить нормально, валять внаглу. Сьогодні взагалі змусив під час руху про всі знаки розказувати, правила. 2 паркування, найнезручніший маршрут. Грошей пішло вже.. і далі.
це прокляття якесь
Скільки років сину?
Будьте так ласкаві 17 января в 18:17
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Скільки років сину?
18 років
Будьте так ласкаві 17 января в 18:19
Ответ дляГЛЮкоза
В Києві до нового року це коштувало 10 000 грн. Хай сам здає. Тим паче хлопець молодий.
та ясно, що вже смислу нема хабарі платити, і так та сума вийде на здачах.
Тільки ще + досвід
Ластовиння 17 января в 18:21
Ответ дляБудьте так ласкаві
а знайти, кому платити? я поняття не маю в кого питати
Мій інструктор сам запропонував, це якраз перед змінами було. Спочатку 4000 це коштувало, але подорожчало, 6000 + 500 за машину...
Будьте так ласкаві 17 января в 18:23
Ответ дляЛастовиння
Мій інструктор сам запропонував, це якраз перед змінами було. Спочатку 4000 це коштувало, але подорожчало, 6000 + 500 за машину...
Так от синовий інструктор не знає, каже, з таким не має справ.
І все, тільки безкінечні здачі залишаються.
Метелики на душі 17 января в 18:31
Ответ дляКозяка-маляка
і раз уже ми тут під анонімами, хто рішав, назвіть вашу суму
В квітні 23 року практика коштувала 2,5 тис грн, зараз 5-6 тис грн. Це в нас в області позакривали сервісні центри, залишили 3 шт. Борьба з корупцією, називається.
Метелики на душі 17 января в 18:33
Ответ дляГЛЮкоза
Практика 10 000 грн. Це людина сама вивчила теорію, від´їздила 30 занять і просто заплатила за іспит. Якщо прямо і теорія і практика, то тут писали, що 20 000 грн. платили восени
Ого 😮
Морковна 17 января в 18:33
Ответ дляКозяка-маляка
і раз уже ми тут під анонімами, хто рішав, назвіть вашу суму
Сьогодні запропонували сину 12 тисяч
Хвігура мічти 17 января в 18:33
С первого. Но тогда главное было сдать теорию, практику почти все сдавали, 20 лет назад.
Метелики на душі 17 января в 18:35
Ответ дляБудьте так ласкаві
типу хабар?
не знаю. і не знаю, де узнавати. він з інструктором своїм весь час здає, той теж не знає. так що хто зна
Я коли здавала в квітні - то шукали виходи. А зараз дівчата здавали в іншому сервісному - то біля будівлі підходять і питають чи непотрібна допомога.
Будьте так ласкаві 17 января в 18:37
Ответ дляМетелики на душі
Я коли здавала в квітні - то шукали виходи. А зараз дівчата здавали в іншому сервісному - то біля будівлі підходять і питають чи непотрібна допомога.
це в Києві?
Будьте так ласкаві 17 января в 18:38
Ответ дляМорковна
Сьогодні запропонували сину 12 тисяч
нічого собі
Партизанка 17 января в 18:40
В прошлом году, в феврале сдавала. Сама, с 1 раза. Без договоров и денег. Но мне с инструктором повезло. По экзаменационному маршруту водил несколько раз. Рассказывал какие ошибки лучше не совершать. Подсказал как не заглохнуть, если попадется определенная машина экзаменационная. Ну и настоял что б я по несколько раз с другими инструкторами на других машинах проехалась.. для разнообразия )
Но все равно жутко непривычно было. Мне досталась машина у которой габариты были больше, чем у той на которой я училась. Я когда протянула руку скорость переключить.. не сразу рычаг нащупала )) пришлось от дороги отвлекаться и смотреть где тот рычаг пропал )
ЧорноброваЯ 17 января в 18:50
Ответ дляГЛЮкоза
Група ’Права без хабарів’. В середньому самі здають з 3-5 разу. Ну ті, хто ’ рішають’ з першого
Донька нічого не «рішала», здала з першого. Сама в шоці)) Але перед цим внутрішній тричі здавала - зіграло роль )
ЧорноброваЯ 17 января в 18:52
Ответ дляБудьте так ласкаві
Син сьогодні 7 раз не здав, Київ. Їздить нормально, валять внаглу. Сьогодні взагалі змусив під час руху про всі знаки розказувати, правила. 2 паркування, найнезручніший маршрут. Грошей пішло вже.. і далі.
це прокляття якесь
Мою взагалі не валили, здавала на Перемоги. Все було чітко і прозоро. Дві допустимих помилки. 19 років їй
Будьте так ласкаві 17 января в 18:54
Ответ дляЧорноброваЯ
Мою взагалі не валили, здавала на Перемоги. Все було чітко і прозоро. Дві допустимих помилки. 19 років їй
Є адекватні екзаменатори і навіть лояльні, такі теж були.
Є нестандартні, з відповідною репутацією, сьогодні такий приймав.
ЧорноброваЯ 17 января в 18:55
Ответ дляБудьте так ласкаві
Є адекватні екзаменатори і навіть лояльні, такі теж були.
Є нестандартні, з відповідною репутацією, сьогодні такий приймав.
Так, це точно - на кого натрапиш (( Доньці якраз нормальний попався, про якого гарні відгуки на «Права без хабарів».
Гидроусилитель руля 17 января в 19:05
Сдала с первого раза, никому ничего не платила.
Булькаю 17 января в 19:40
Пока не известно, сегодня теорию сдала с первого)
Булькаю 17 января в 19:42
Ответ дляГЛЮкоза
В Києві до нового року це коштувало 10 000 грн. Хай сам здає. Тим паче хлопець молодий.
Мне говорили, 300$.
Я вся ваша 17 января в 20:46
Ответ дляКозяка-маляка
і раз уже ми тут під анонімами, хто рішав, назвіть вашу суму
250 через інструктора, 350 через автошколу, кінець 2022 року.
теорію сама здала, наїздила 8 годин з автошколою.
ГЛЮкоза 17 января в 20:58
Ответ дляБулькаю
Мне говорили, 300$.
Ну значить у вашого джерела було дорожче)) Он тут жіночка відписалася, що сьогодні сину назвали 12 000 грн. Це +- 300 баксів. Так і є в Києві
вкрации 17 января в 21:00
Ответ дляПерша скрипка
Зараз на камеру їздять. Просто реально сьогодні таких помилок мені наліпив, що я і приблизно не згодна з двома з чотирьох
Можна оскаржувати. Ідете в МВС , пишете заяву, продивдяються відео і там буде вирок чи правильно чи ні
вкрации 17 января в 21:02
Ответ дляГЛЮкоза
Практика 10 000 грн. Це людина сама вивчила теорію, від´їздила 30 занять і просто заплатила за іспит. Якщо прямо і теорія і практика, то тут писали, що 20 000 грн. платили восени
+1
Такі ж ціни

Знайомий працює в автошколі, сказав щоб зараз взагалі не намагалися платити. Тому багато хто ходить передає сам, хто з першого складає, хто з 5
вкрации 17 января в 21:03
Ответ дляКозяка-маляка
а я правильно розумію, 420грн це ж разом з подачею авто СЦ? тоді це має бути дешевше ніж щоразу платити своєму інструктору за подачу
Це на авто МВС
вкрации 17 января в 21:05
Ответ дляБудьте так ласкаві
Син сьогодні 7 раз не здав, Київ. Їздить нормально, валять внаглу. Сьогодні взагалі змусив під час руху про всі знаки розказувати, правила. 2 паркування, найнезручніший маршрут. Грошей пішло вже.. і далі.
це прокляття якесь
Не мають права питати про знаки. Є екзаменаційні білети, там такого немає.
Нехай іде оскаржує
Булькаю 17 января в 21:16
Ответ дляГЛЮкоза
Ну значить у вашого джерела було дорожче)) Он тут жіночка відписалася, що сьогодні сину назвали 12 000 грн. Це +- 300 баксів. Так і є в Києві
Это знакомый говорил, кто-то из его знакомых платил пару лет назад) но вижу, есть дешевле
ГЛЮкоза 18 января в 00:24
Ответ длявкрации
Можна оскаржувати. Ідете в МВС , пишете заяву, продивдяються відео і там буде вирок чи правильно чи ні
Краще такого не робити. Тоді точно не здати ще 10 раз((
вкрации 18 января в 16:41
Ответ дляГЛЮкоза
Краще такого не робити. Тоді точно не здати ще 10 раз((
Можливо. Я різне бачила. Одна жіночка після того як почула що не здала бо 10 метрів не було біля зупинки, сказала ’діставайте рулетку, поїдемо міряти’. І тут одразу сказали що здала ) Так що, якщо Ви впевнені що праві, то можна й оскаржувати
Лунтик-паунтик 11 февраля в 23:05
Я заплатила і всеодно склала іспит з другого разу. І це після 30 занять по 1,5 год. Скандалила. Вимагала гроші повернути.
Другий раз мене екзаменатор віз на своїх педалях, я тільки рулем крутила.
Потім уже маючи права продовжила вчитися у спокійній атмосфері. Взяла ще 30 уроків. Подолала механіку.