17 января в 18:00

З якого разу Ви здали практичний іспит на права

Вже два рази не здала((.
Результат:
вже голосів: 63
30 (47.62%) З першого
10 (15.87%) З другого
9 (14.29%) Тиць
7 (11.11%) Рішала /рішав
3 (4.76%) З якогось
2 (3.17%) Не маю прав
2 (3.17%) Не здала взагалі
ГЛЮкоза 17 января в 18:01
Група ’Права без хабарів’. В середньому самі здають з 3-5 разу. Ну ті, хто ’ рішають’ з першого
люблю_тортики 17 января в 18:02
За 350 грн, нам просто прийшли і сказали всім здати по 350 грн, від групи приготувати конверт і проставили всім здачу, це було в 2014 році. Хоча ніхто з групи і не планував ’домовлятися’, всі прийшли здавати, але коли запропонували такий варіант - ніхто проти не був.
Козяка-маляка 17 января в 18:02
я платила, але здавала до того як дозволили необмежену кількість спроб. тоді не хотілось у випадку нездачі платити за повторний курс, зараз би здавала до переможного кінця )
Козяка-маляка 17 января в 18:03
Ответ длялюблю_тортики
За 350 грн, нам просто прийшли і сказали всім здати по 350 грн, від групи приготувати конверт і проставили всім здачу, це було в 2014 році. Хоча ніхто з групи і не планував ’домовлятися’, всі прийшли здавати, але коли запропонували такий варіант - ніхто проти не був.
це дешево навіть для 2014 року ) це була державна автошкола?
люблю_тортики 17 января в 18:03
Ответ дляКозяка-маляка
це дешево навіть для 2014 року ) це була державна автошкола?
Так, обласний центр, у нас була група людей 30.
автор Перша скрипка 17 января в 18:03
Ответ длялюблю_тортики
За 350 грн, нам просто прийшли і сказали всім здати по 350 грн, від групи приготувати конверт і проставили всім здачу, це було в 2014 році. Хоча ніхто з групи і не планував ’домовлятися’, всі прийшли здавати, але коли запропонували такий варіант - ніхто проти не був.
Зараз на камеру їздять. Просто реально сьогодні таких помилок мені наліпив, що я і приблизно не згодна з двома з чотирьох
Козяка-маляка 17 января в 18:04
і раз уже ми тут під анонімами, хто рішав, назвіть вашу суму
Тра Ля Ля 17 января в 18:04
Ніхто з нашої групи не здавав практичний іспит. Навіть його і приймати ніхто не збирався) всі, хто здав теорію, здавали гроші.
Козяка-маляка 17 января в 18:04
Ответ дляПерша скрипка
Зараз на камеру їздять. Просто реально сьогодні таких помилок мені наліпив, що я і приблизно не згодна з двома з чотирьох
а ви в якому місті здаєте? автомобіль школи чи сервісного центру?
автор Перша скрипка 17 января в 18:05
Ответ дляКозяка-маляка
я платила, але здавала до того як дозволили необмежену кількість спроб. тоді не хотілось у випадку нездачі платити за повторний курс, зараз би здавала до переможного кінця )
По 14 грн я теж збиралася до перемоги, але з 1 січня підняли до 420грн, то якось вже і замислилася((
Подвійна веселка 17 января в 18:05
Відмініть мій голос, я не за те випадково проголосувала
Подвійна веселка 17 января в 18:05
Капець
Как нефиг делать 17 января в 18:05
Ответ длялюблю_тортики
За 350 грн, нам просто прийшли і сказали всім здати по 350 грн, від групи приготувати конверт і проставили всім здачу, це було в 2014 році. Хоча ніхто з групи і не планував ’домовлятися’, всі прийшли здавати, але коли запропонували такий варіант - ніхто проти не був.
Ми так само в 2008 скидалися всією групою по 150 грн. Але зараз такого не має
Подвійна веселка 17 января в 18:05
Як відмінити голос?
ГЛЮкоза 17 января в 18:05
Ответ дляКозяка-маляка
і раз уже ми тут під анонімами, хто рішав, назвіть вашу суму
Практика 10 000 грн. Це людина сама вивчила теорію, від´їздила 30 занять і просто заплатила за іспит. Якщо прямо і теорія і практика, то тут писали, що 20 000 грн. платили восени
Козяка-маляка 17 января в 18:06
Ответ дляПерша скрипка
По 14 грн я теж збиралася до перемоги, але з 1 січня підняли до 420грн, то якось вже і замислилася((
а я правильно розумію, 420грн це ж разом з подачею авто СЦ? тоді це має бути дешевше ніж щоразу платити своєму інструктору за подачу
сама себе прекрасная 17 января в 18:06
С первого) теорию завалила. А что касалось езды, заезда задом в гараж, парковки идеально с первого раза
Как нефиг делать 17 января в 18:06
Ответ дляПерша скрипка
По 14 грн я теж збиралася до перемоги, але з 1 січня підняли до 420грн, то якось вже і замислилася((
420+50(комісія). І якщо здавати разів 5, то це вже 2350 грн
автор Перша скрипка 17 января в 18:07
Ответ дляКозяка-маляка
а ви в якому місті здаєте? автомобіль школи чи сервісного центру?
Перший раз на авто школи, сьогодні сервісного. Вчилася на део роздовбаній, сьогодні на тойоті новій їздила. То раз заглохла з непривички((. Одна з помилок. З цією не сперечаюся, але обідно((, бо різниця в управлінні авто колосальна.
Повелитель бітка 17 января в 18:07
З другого,в Польщі
Соня-сонятко 17 января в 18:08
З першого. Але то було типу для галочки,бо завданням було лише заднім ходом заїхати в «гараж» . Це на легковій. На вантажну типу автоматом було . А коли поновлювала документи років через 8 і була перездача то вийшов інструктор і сказав а толку тебе акземенувати по водінню якщо ти вже багато років водила автівку.
daryl 17 января в 18:09
Сдавала сама в государственной автошколе, в начале 2000-х с первого раза. В прошлом году сдавала в США и теорию и практику - тоже с 1 раза.
автор Перша скрипка 17 января в 18:09
Ответ дляКозяка-маляка
а я правильно розумію, 420грн це ж разом з подачею авто СЦ? тоді це має бути дешевше ніж щоразу платити своєму інструктору за подачу
420+35 комісія банку це саме екзамен, на авто сервісного центру
КАПСЛОЧНИЦА 17 января в 18:12
Ответ дляПодвійна веселка
Як відмінити голос?
Вже позна.
Розслабтеся, ви ж не на іспиті)
Будьте так ласкаві 17 января в 18:12
Син сьогодні 7 раз не здав, Київ. Їздить нормально, валять внаглу. Сьогодні взагалі змусив під час руху про всі знаки розказувати, правила. 2 паркування, найнезручніший маршрут. Грошей пішло вже.. і далі.
це прокляття якесь
4 1
Козяка-маляка 17 января в 18:13
Ответ дляБудьте так ласкаві
Син сьогодні 7 раз не здав, Київ. Їздить нормально, валять внаглу. Сьогодні взагалі змусив під час руху про всі знаки розказувати, правила. 2 паркування, найнезручніший маршрут. Грошей пішло вже.. і далі.
це прокляття якесь
а скільки хочуть за платну здачу?
Ластовиння 17 января в 18:14
Ответ дляКозяка-маляка
і раз уже ми тут під анонімами, хто рішав, назвіть вашу суму
Весною. 6500, київська область.
Будьте так ласкаві 17 января в 18:15
Ответ дляКозяка-маляка
а скільки хочуть за платну здачу?
типу хабар?
не знаю. і не знаю, де узнавати. він з інструктором своїм весь час здає, той теж не знає. так що хто зна
ГЛЮкоза 17 января в 18:16
Ответ дляБудьте так ласкаві
типу хабар?
не знаю. і не знаю, де узнавати. він з інструктором своїм весь час здає, той теж не знає. так що хто зна
В Києві до нового року це коштувало 10 000 грн. Хай сам здає. Тим паче хлопець молодий.
Будьте так ласкаві 17 января в 18:16
Ответ дляЛастовиння
Весною. 6500, київська область.
а знайти, кому платити? я поняття не маю в кого питати