17 января в 16:04

Чим можна займатися в офісі коли немає роботи?

Прийшла на нову роботу, буває не піднімеш голови, а буває таке що роботи немає зовсім, а відсидіти робочий день треба.
Чим можна займатися? опенспейс, але монітор ніхто не бачить.
Читати не виходить, не сприймаю інформацію з монітора, книжку не можна.
На форумі теж не дуже зручно сидіти (багато друкую).
Хочеться і корисно і щоб інші не заздрили)
Просити додаткове навантаження не буду, зарплата маленька, більшої платити не будуть.
1 3
Физрукая 17 января в 16:07
Онлайн ігри
Физрукая 17 января в 16:07
Вчіть англійську
Физрукая 17 января в 16:07
Слухайте якийсь курс
Кофе в лобби 17 января в 16:08
На советчице сидеть)
автор Доль Чекомбана 17 января в 16:10
Ответ дляКофе в лобби
На советчице сидеть)
це не корисно, і мої коментарі схожі на тиради, це дуже довго друкувати, палево
1 2
автор Доль Чекомбана 17 января в 16:13
Хто там вже ’рука-ліцо’ втулив?
Ну що я можу зробити якщо я швидко працюю?
Хтось пів дня одну задачу робить,а я виконала за півгодини і треба якось час згаяти.
Я б із задоволенням вдома чай пила, а ні, треба на робочому місці сидіти
1 3
Кофе в лобби 17 января в 16:13
Может какие-то кроссворды, головоломки решать? Играть в шахматы)
Кофе в лобби 17 января в 16:15
Ответ дляДоль Чекомбана
Хто там вже ’рука-ліцо’ втулив?
Ну що я можу зробити якщо я швидко працюю?
Хтось пів дня одну задачу робить,а я виконала за півгодини і треба якось час згаяти.
Я б із задоволенням вдома чай пила, а ні, треба на робочому місці сидіти
А кем Вы работаете? Просто интересно?
Дама с заначкой 17 января в 16:15
Завидую вам автор белой завистью, я бы наушник беспроводной в ухо маленький, волосами прикрыла, и кино смотрела..
автор Доль Чекомбана 17 января в 16:15
Ответ дляКофе в лобби
Может какие-то кроссворды, головоломки решать? Играть в шахматы)
о, дякую, шахи то цікаво, давно хотіла навчитися
Мушля з Криму 17 января в 16:16
Ответ дляДоль Чекомбана
Хто там вже ’рука-ліцо’ втулив?
Ну що я можу зробити якщо я швидко працюю?
Хтось пів дня одну задачу робить,а я виконала за півгодини і треба якось час згаяти.
Я б із задоволенням вдома чай пила, а ні, треба на робочому місці сидіти
Дайте вгадаю, ’косо-криво, аби живо!’.
Працюйте якісно, а не на швидкість.
автор Доль Чекомбана 17 января в 16:16
Ответ дляДама с заначкой
Завидую вам автор белой завистью, я бы наушник беспроводной в ухо маленький, волосами прикрыла, и кино смотрела..
а я не заздрю, то дуже важко просто сидіти і чекати коли закінчиться робочий день
автор Доль Чекомбана 17 января в 16:17
Ответ дляМушля з Криму
Дайте вгадаю, ’косо-криво, аби живо!’.
Працюйте якісно, а не на швидкість.
нормально працюю, ніхто не скаржиться
ХуАнита 17 января в 16:17
В мене і роботи повно, але в кабінеті 7 людей, тому мені простіше навушники і включити фільм і робити роботу, чим відволікатися на розмови між дівчатами
Хто там бачить що у вас на екрані телефону
Кофе в лобби 17 января в 16:17
Ответ дляДама с заначкой
Завидую вам автор белой завистью, я бы наушник беспроводной в ухо маленький, волосами прикрыла, и кино смотрела..
Наша начальница так и делала)) смотрела корейские сериалы.
Дама с заначкой 17 января в 16:17
Ответ дляДоль Чекомбана
а я не заздрю, то дуже важко просто сидіти і чекати коли закінчиться робочий день
Ну если просто сидеть, то да...
senkarea 17 января в 16:21
Отличный сайт с настолками онлайн - https://boardgamearena.com/
Можете даже кого то из коллег подключить)
автор Доль Чекомбана 17 января в 16:23
Ответ дляsenkarea
Отличный сайт с настолками онлайн - https://boardgamearena.com/
Можете даже кого то из коллег подключить)
дякую, треба спробувати, а там обов´язково реєструватися чи можно якось без цього спробувати?
Дуняша 17 января в 16:26
Ответ дляКофе в лобби
А кем Вы работаете? Просто интересно?
Тоже интересно. Даже не верится что так бывает.
автор Доль Чекомбана 17 января в 16:30
Ответ дляДуняша
Тоже интересно. Даже не верится что так бывает.
та буває, нажаль
senkarea 17 января в 16:32
Ответ дляДоль Чекомбана
дякую, треба спробувати, а там обов´язково реєструватися чи можно якось без цього спробувати?
Обязательно. У вашего аккаунта в каждой игре свой рейтинг будет. Единственное - без платной подписки самой сложно собирать комнаты, нужно к чужим подключаться. От себя могу порекомендовать catan, ticket to ride и 7 wonders - там часто комнаты создаются
Бабулька 17 января в 16:44
Ответ дляДоль Чекомбана
Хто там вже ’рука-ліцо’ втулив?
Ну що я можу зробити якщо я швидко працюю?
Хтось пів дня одну задачу робить,а я виконала за півгодини і треба якось час згаяти.
Я б із задоволенням вдома чай пила, а ні, треба на робочому місці сидіти
Приховуйте це. Я зробила помилку, показала, що роблю швидко, тепер вигрібаю. Удавайте, що робите як і усі. Щоб з користю, то можна підвищувати свій рівень в якійсь сфері. Знання не цегла, за плечима не носити. Можна робити якісь ’халтури’, якщо ви таким займаєтесь.
senkarea 17 января в 16:45
Я, кстати, на такой работе со свободным временем начала проходить онлайн курсы которые помогли поменять сферу, так что тоже вариант. Но я это не скрывала
Галя із Дарниці 17 января в 16:54
Ой в мене така робота теж була. Я стомилась від неї і була рада піти на ту, де обов’язків більше. Я і англійську вчила і мемуари намагалась писати, і ютюб тихенько дивилась всякі уроки. Але все одно з дня в день воно набридає. Далі зависала на форумах, зрозуміла що деградую трохи вже і почала щось нове шукати.
Elena_Kiev_Solomenskiy 17 января в 16:59
я бы просто вас уволила)
Дуняша 17 января в 18:48
Ответ дляДоль Чекомбана
та буває, нажаль
А какая зарплата? Тут за 7 тыс грн нагрузят так, что некогда голову в гору поднять, все соки выжмут.
автор Доль Чекомбана 17 января в 22:41
Ответ дляБабулька
Приховуйте це. Я зробила помилку, показала, що роблю швидко, тепер вигрібаю. Удавайте, що робите як і усі. Щоб з користю, то можна підвищувати свій рівень в якійсь сфері. Знання не цегла, за плечима не носити. Можна робити якісь ’халтури’, якщо ви таким займаєтесь.
То я так і роблю, бо розумію що буде як на попередньому місці, працюєш за трьох, а заробляєш тільки біль у спині
автор Доль Чекомбана 17 января в 22:41
Ответ дляДуняша
А какая зарплата? Тут за 7 тыс грн нагрузят так, что некогда голову в гору поднять, все соки выжмут.
Трошки більша