02 марта в 20:21

Навальний і українські гниди

Те, що російські воші проти Навального, це зрозуміло.
Але українські патріотичні гниди їх у цьому питанні підтримують.
Совпадєніє?
Результат:
вже голосів: 35
12 (34.29%) Нєт, нє совпадєніє
11 (31.43%) Проснулися 2022
7 (20%) Да, совпадєніє
5 (14.29%) Хороший Альоша, треба брати
23 1 9
inna5577 02 марта в 20:22
Кто конкретнг и что поддержал? Ссылки?
Like-995b 02 марта в 20:23
В чем вопрос?
1 22
Мимо_шла 02 марта в 20:24
Я не поняла вопрос. Кто гниды?
5 34
murmurik 02 марта в 20:25
Ответ дляМимо_шла
Я не поняла вопрос. Кто гниды?
И хто воши
Мимо_шла 02 марта в 20:25
Ответ дляmurmurik
И хто воши
Больше вопросов чем ответов 😂
E-ducate 02 марта в 20:26
Навальний це той, який казав, що Крим - не бутерброд? І його за це чомусь не дуже шанують в Україні?
cvetyk 02 марта в 20:27
Вообще не понимаю что с этим Навальным так носятся…пришлось гуглить кто это
Nathalie27 02 марта в 20:27
Ви до кого себе відносите?
Незламна 02 марта в 20:28
Ответ дляE-ducate
Навальний це той, який казав, що Крим - не бутерброд? І його за це чомусь не дуже шанують в Україні?
Це той, шо остання надія вільної росії
1 17 1
Чаюри 02 марта в 20:28
Так. А за що його підтримувати? Просто цікаво? Там що, якийсь результативний спротив був?
Я не Сірожа 02 марта в 20:29
А за що його любити?
Типовий руський, добрався б до влади, теж би ’Большого брата’ з себе корчив.
Його слова про ’не бутерброд’ прекрасно характеризували його великоруський шовінізм.
4 36
E-ducate 02 марта в 20:30
Ответ дляНезламна
Це той, шо остання надія вільної росії
’вільна’ і ’росія’ - вперше таке сполучення слів в одному реченні бачу
3 18
Nat-li 02 марта в 20:30
Не поняла. Мы должны скорбить вместе с этими дегенератами или как?
Хотя, зная автора темы, она и сама наверняка не поняла, что написала.
6 24 2
Coffee is Love 02 марта в 20:30
Чим вам цей чмошник цікавий?
6 3
NYC 02 марта в 20:31
Ответ дляЯ не Сірожа
А за що його любити?
Типовий руський, добрався б до влади, теж би ’Большого брата’ з себе корчив.
Його слова про ’не бутерброд’ прекрасно характеризували його великоруський шовінізм.
100% имперец еще тот был. По человечески его жалко конечно, но как украинке нет.
14 1
oboeva 02 марта в 20:33
враг нашего врага не всегда наш друг
Мимо_шла 02 марта в 20:36
Ответ дляNYC
100% имперец еще тот был. По человечески его жалко конечно, но как украинке нет.
Мне и по человечески его не жаль.
Он поступил как дурак когда вернулся в рашку в надежде стать ’сакральной жертвой’ и поднять народ. Он же сам русский,должен быть в курсе,что эти не поднимутся
freedom_2015 02 марта в 20:37
Ответ дляE-ducate
Навальний це той, який казав, що Крим - не бутерброд? І його за це чомусь не дуже шанують в Україні?
і той хто виступав проти військової допомоги нам і санкцій проти рашки
автор 40ка 02 марта в 20:37
Ответ дляNat-li
Не поняла. Мы должны скорбить вместе с этими дегенератами или как?
Хотя, зная автора темы, она и сама наверняка не поняла, что написала.
О, ви мене знаєте?
Дуже приємно
На жаль, я вас - ні
11 1
NYC 02 марта в 20:38
Ответ дляМимо_шла
Мне и по человечески его не жаль.
Он поступил как дурак когда вернулся в рашку в надежде стать ’сакральной жертвой’ и поднять народ. Он же сам русский,должен быть в курсе,что эти не поднимутся
Согласна, он знал на что идет. Но видать переоценил народ.
Я тоже не понимаю этого «тысячи людей вышли прощаться с Навальным», ну вышли … потом пришли на свои кухни и обсуждают какие они великие и хохлам покажут.
14 1
КОШЪ 02 марта в 20:39
Ответ дляNat-li
Не поняла. Мы должны скорбить вместе с этими дегенератами или как?
Хотя, зная автора темы, она и сама наверняка не поняла, что написала.
Та ну висить жеж обʼява «не кормити!»
Женщина за сорок 02 марта в 20:41
Увидела в ТГ, наверное это всё что требуется знать о поклонниках овального, либерастах расейских
13 1 1
автор 40ка 02 марта в 20:44
Ответ дляЖенщина за сорок
Увидела в ТГ, наверное это всё что требуется знать о поклонниках овального, либерастах расейских
Взагалі логічно.
Дітей багато загинуло, але вони для росіян чужі.
Навальний один, але він свій.
Всі люди такі, українці теж
16 3 4
Незламна 02 марта в 20:45
Ответ дляЖенщина за сорок
Увидела в ТГ, наверное это всё что требуется знать о поклонниках овального, либерастах расейских
Вони взагалі з його смертю якось голови підняли. Гавкають на українців в коментах як собаки скажені. Ніби тепер у них своє горе, яким вони можуть перебити наше 🤦
1 11
Nathalie27 02 марта в 20:45
Ответ для40ка
Взагалі логічно.
Дітей багато загинуло, але вони для росіян чужі.
Навальний один, але він свій.
Всі люди такі, українці теж
Який же він свій, якщо його прихильникам було начхати на його посадку і катування у вʼязниці?
1 7
Filomena 02 марта в 20:46
Ответ для40ка
Взагалі логічно.
Дітей багато загинуло, але вони для росіян чужі.
Навальний один, але він свій.
Всі люди такі, українці теж
А для вас хто навальний? Свій чи чужий?
автор 40ка 02 марта в 20:46
Ответ дляЖенщина за сорок
Увидела в ТГ, наверное это всё что требуется знать о поклонниках овального, либерастах расейских
Удалено администрацией...
Abrado 02 марта в 20:46
А що нам той навальний? Нам треба за ним плакати? В нас є вбиті руснею цілі родини, по ним плачу.
А чого плакати за ним? Ну, опозиціонер, ну, прибили, так то раша, там завжди так.
freedom_2015 02 марта в 20:46
Ответ дляНезламна
Вони взагалі з його смертю якось голови підняли. Гавкають на українців в коментах як собаки скажені. Ніби тепер у них своє горе, яким вони можуть перебити наше 🤦
велике яке ж горе ....ну здох і здох .Якби він був їм потрібен то протестували б коли травили і посадили
14 1
freedom_2015 02 марта в 20:47
Ответ дляAbrado
А що нам той навальний? Нам треба за ним плакати? В нас є вбиті руснею цілі родини, по ним плачу.
А чого плакати за ним? Ну, опозиціонер, ну, прибили, так то раша, там завжди так.
опозиціонер такий самий як і собчак