15 марта в 21:30

Хто видає такий витяг?

У мене є земля,від держави. У мене просять витяг з РРП.Що це і яка установа його видає?Може хто знає.
интайм_не_предлагать 15 марта в 21:30
цнап
нотаріус
интайм_не_предлагать 15 марта в 21:33
можете самі якщо маєте ецп https://online.minjust.gov.ua/rrp/
Куратор дебошей 15 марта в 21:33
В держ реєстр внесена ділянка ?

Їдете в ЦНАП до держ реєстратора

Попереджую - вони зараз обнагліли геть
Знаходять якість помилки , відправляють виправляти в земельний відділ
Короче
Готуйте гроші
автор Болтушка Му 15 марта в 21:36
Ответ дляКуратор дебошей
В держ реєстр внесена ділянка ?

Їдете в ЦНАП до держ реєстратора

Попереджую - вони зараз обнагліли геть
Знаходять якість помилки , відправляють виправляти в земельний відділ
Короче
Готуйте гроші
Так,внесена.Є витяг з державного реєстру земельних ділянок.Цей не підходить.Треба інший якийсь з РРП.
Білий Лосик 15 марта в 21:38
А как вы смогли получить эту землю?
Читала что сейчас это вообще нереально
Млинець Мій 15 марта в 21:54
Ответ дляБолтушка Му
Так,внесена.Є витяг з державного реєстру земельних ділянок.Цей не підходить.Треба інший якийсь з РРП.
не подскажу по земле. но квартиру в 2018 оформляла. а в 22м сказали все по новой делать т.к теперь новый техпаспорт с кью ар кодом должен быть тоже реестр но техпаспортов.может вы это имеете ввиду
Україна понад усе! 15 марта в 21:56
Ответ дляМлинець Мій
не подскажу по земле. но квартиру в 2018 оформляла. а в 22м сказали все по новой делать т.к теперь новый техпаспорт с кью ар кодом должен быть тоже реестр но техпаспортов.может вы это имеете ввиду
Зараз продаю будинок з землею, перший раз таке чую 😯
Треба ще у нотаріуса перепитати
Млинець Мій 15 марта в 21:57
Ответ дляУкраїна понад усе!
Зараз продаю будинок з землею, перший раз таке чую 😯
Треба ще у нотаріуса перепитати
на дом точно нужен оцифрованный техпаспорт по земле не подскажу
jannjann77 15 марта в 21:58