Изменено 15 марта в 12:44

Як зараз можна переказати по IBAN за кордон?

Треба переказати кошти з української картки на закордонний рахунок по ібан. Я так розумію свіфт не можна використовувати (не підхожу в ті категорії). пейпол теж, якщо правильно зрозуміла, не вийде
підкажіть, може якісь сервіси знаєте перевірені? переказ не у євро чи доларах, якщо це має значення
дякую
Василина Семеніч 15 марта в 12:53
Не можливо НІЯК!

Шукайте, посередників, чи когось знайомих за кордоном попросити щоб оплатили, а ви їм готівку чи грн по курсу на укр карту
1 3
ЛижТолько 15 марта в 13:06
через гугл пей
автор Настасья Пицун 15 марта в 13:21
Знайшла спосіб переказу, питання неактуальне
Ненька наша 15 марта в 13:47
Ответ дляНастасья Пицун
Знайшла спосіб переказу, питання неактуальне
поділіться, пліз
бо я теж сплачувала за бронювання через знайомих
Ms. Dolly 15 марта в 13:52
Через платіжну систему з повною ідентифікацією.
автор Настасья Пицун 15 марта в 13:59
Ответ дляНенька наша
поділіться, пліз
бо я теж сплачувала за бронювання через знайомих
можна P2P переказ робити з валютної української карти на іноземну картку. валютну картку відкрити дві хвилини справа, онлайн. поповнити з гривневої валютну, і з неї переказати на закордонну картку, відкриту в платіжній системі або закордонного банку, якщо є. Вже з неї можна далі кинути, якщо треба. можете конкретні обмеження і комісії на сайті вашого банку подивитись
Але я поки ще не спробувала. як не забуду, то відпишу вам тут потім, чи вийде
Ненька наша 15 марта в 15:24
Ответ дляНастасья Пицун
можна P2P переказ робити з валютної української карти на іноземну картку. валютну картку відкрити дві хвилини справа, онлайн. поповнити з гривневої валютну, і з неї переказати на закордонну картку, відкриту в платіжній системі або закордонного банку, якщо є. Вже з неї можна далі кинути, якщо треба. можете конкретні обмеження і комісії на сайті вашого банку подивитись
Але я поки ще не спробувала. як не забуду, то відпишу вам тут потім, чи вийде
Дуже дякую, відпишіться, будь ласка.
У мене були номери iban і swift, і гривнєва приватівська карта. Я погрались пару годин і попросила знайому з європейською картою допомогти .