30 марта в 13:30

Як доїхати з Пшемисля до Кракова, аеропорт у вечірні години.

Якщо приїхати поїздом до Пшемисля о 20-20. Ну так за графіком. Допоможіть , будь ласка, зорієнтуватися. Як добратися до Кракова на літак о 6 год. ранку.
Хвігура мічти 30 марта в 13:33
Ніяк
Теоретично можна, але це нереально
Домашня Зюзя 30 марта в 13:34
Таксі
Удачная 30 марта в 13:43
Вам надо приезжать раньше в Перемышль. Днем оттуда ходят на Краков и электрички, и автобусы. Но после девяти вечера уже только такси. Таксисты стоят прямо на выходе с вокзала и предлагают свои услуги. Думаю, что это будет не менее 200 евро.
Губки-уточкой 30 марта в 13:43
там поряд автобусна станція може якийсь автобус їздить в вечірні години
Readdy 30 марта в 13:47
Флікс бас, потім таксі
Свята 30 марта в 14:11
К поезду я бы добавила минимум 1,5 часа на опоздание и контроль
Свята 30 марта в 14:13
Я бы приехала утренним поездом, потом на электричке до Кракова. Погуляла бы и последним поездом в аэропорт. Тяжело не спать 2 ночи, поэтому поезд в пшемышль лежачие места брала б
Сумчатая кошка 30 марта в 15:32
Ответ дляГубки-уточкой
там поряд автобусна станція може якийсь автобус їздить в вечірні години
так, до залізничного вокзалу в Перемишлі примикає автостанція, там автобуси на Краків, але білетна каса буде зачинена, тому купуйте через інтернет.
В Кракові на автовокзалі спускаєтесь на нижню платформу, там автобус міський ночний до аеропорта, білетики можна купити в автобусі в автоматі, розрахунок карткою
автор Повітруля 30 марта в 15:50
Ответ дляСвята
К поезду я бы добавила минимум 1,5 часа на опоздание и контроль
На жаль, не виключео запізнення.
автор Повітруля 30 марта в 15:54
Ответ дляСумчатая кошка
так, до залізничного вокзалу в Перемишлі примикає автостанція, там автобуси на Краків, але білетна каса буде зачинена, тому купуйте через інтернет.
В Кракові на автовокзалі спускаєтесь на нижню платформу, там автобус міський ночний до аеропорта, білетики можна купити в автобусі в автоматі, розрахунок карткою
Автостанція можливо і є. Але де подивитися чи є вечірні рейси до Кракова. А може є прямо до аеропорта. Було б ідеально.
Як далеко від вокзалу жд до автобусного?
Бо щось з України не хочеться планувати автобусну поїздку. Мабуть на границі можна застрягнути надовго.
YULYA84 30 марта в 17:40
Koleo додаток, дивіться розклад, дуже зручно
Все возможно 30 марта в 20:20
Ответ дляПовітруля
Автостанція можливо і є. Але де подивитися чи є вечірні рейси до Кракова. А може є прямо до аеропорта. Було б ідеально.
Як далеко від вокзалу жд до автобусного?
Бо щось з України не хочеться планувати автобусну поїздку. Мабуть на границі можна застрягнути надовго.
В кракові жд та автовокзали поруч, але всю ніч пересаджуватися щоб в аеропорт дістатися і там на сидінні чекати, ну таке собі....там в аеропорту вночі майже нічого не працює . Оберіть інший варіант
автор Повітруля 30 марта в 21:11
Ответ дляВсе возможно
В кракові жд та автовокзали поруч, але всю ніч пересаджуватися щоб в аеропорт дістатися і там на сидінні чекати, ну таке собі....там в аеропорту вночі майже нічого не працює . Оберіть інший варіант
Що б ви порадили? Якщо літак о 6 год. ранку?
То ж не пізніше 4 треба бути там? По любому ніч безсонна буде. Може там готель який є поруч?
автор Повітруля 30 марта в 21:18
Ответ дляВсе возможно
В кракові жд та автовокзали поруч, але всю ніч пересаджуватися щоб в аеропорт дістатися і там на сидінні чекати, ну таке собі....там в аеропорту вночі майже нічого не працює . Оберіть інший варіант
Чи ви просто маєте на увазі що рейс обирати інший?
Все возможно 31 марта в 20:58
Ответ дляПовітруля
Що б ви порадили? Якщо літак о 6 год. ранку?
То ж не пізніше 4 треба бути там? По любому ніч безсонна буде. Може там готель який є поруч?
Навпроти входу в аеропорт є готель, біля жд вокзалу також багато варіантів, але я б інший рейс обрала, власне нещодавно літала і обирала щоб було зручно за часом, бо у вашому випадку це буде дуже втомлююча подорож
автор Повітруля 31 марта в 21:37
Ответ дляВсе возможно
Навпроти входу в аеропорт є готель, біля жд вокзалу також багато варіантів, але я б інший рейс обрала, власне нещодавно літала і обирала щоб було зручно за часом, бо у вашому випадку це буде дуже втомлююча подорож
Дякую. Про готель якось не знала. Хочеться зручний рейс. Але на ці дні, що мені треба то бачу тільки о 6 та 9 год. ранку. Тобто що там , що там ніч буде безсонною.
Gleva 01 апреля в 00:05
Спробуйте пошукати інформацію на сайті аеропорту
https://www.krakowairport.pl/pl
А нещодавно шукала як добратися до аеропорту Катовіце, то такий варіант ще знайшла
https://www.matuszek.com.pl/ua_transfery_na_lotnis...
Кашка-маняшка 01 апреля в 18:59
Ответ дляСвята
Я бы приехала утренним поездом, потом на электричке до Кракова. Погуляла бы и последним поездом в аэропорт. Тяжело не спать 2 ночи, поэтому поезд в пшемышль лежачие места брала б
І я б так вам порадила, погуляти по Кракову, він гарний
автор Повітруля 01 апреля в 20:42
Ответ дляКашка-маняшка
І я б так вам порадила, погуляти по Кракову, він гарний
Згідна. Гарний. Колись трошки гуляли. Просто шукаю якнайпростіший і якнайшвидший спосіб. Бо з отими прогулянками- ночовками виходить майже час добирання автобусом. То вже виникає питання чи може ризикнути автобусом? Просто сісти і розслабитися?
Все возможно 01 апреля в 22:47
Ответ дляПовітруля
Згідна. Гарний. Колись трошки гуляли. Просто шукаю якнайпростіший і якнайшвидший спосіб. Бо з отими прогулянками- ночовками виходить майже час добирання автобусом. То вже виникає питання чи може ризикнути автобусом? Просто сісти і розслабитися?
Ні, автобусом це не про розслабитись, як простоїте 5-10 годин на кордоні, то вже нічого не захочете
автор Повітруля 01 апреля в 23:25
Ответ дляВсе возможно
Ні, автобусом це не про розслабитись, як простоїте 5-10 годин на кордоні, то вже нічого не захочете
Отож бо і воно. Шукаю шляхи щоб всі зірки зійшлися.
Playland 23 апреля в 21:22
Точно є автобус в 23.45 , здається
Але квитки взяти завчасно - ми не сіли, бо бажаючих було багато і безбілетних взяли декілька
Дивитисямна бла-бла-карі