Що будете готувати на Великдень?

Дівчатка, поможіть. Раніше я все життя їздила на Великдень до батьків, де мама все готувала. Цього року вперше святкуватиму сама, лише з хлопцем. Готую я дуже рідко, не дуже вмію це робити, але якийсь святковий стіл потрібен.

Кошик зберу, а що ще поставити на стіл? З нескладного. Підкажіть, порадьте. Що зазвичай у вас?
2 1
Язвочка 29 апреля в 12:57
А мама Ваша, что готовила?
Відкушу все що стирчить 29 апреля в 12:57
ковбасу домашню купить , буженину, салат якийсь приготуйте. А ще краще посмажте десь шашлики
жар-птица Нюра 29 апреля в 12:57
Яйца сварю покрашу.
Веккy 29 апреля в 12:59
У нас всю жизнь яйца и паски.и все!!! Никто ничего не готовит никогда слава богу
5 1
Чемна панночка 29 апреля в 13:00
Паски, окрашенные яица, буженина, это всегда. На обед ещё не знаю, может жаркое сделаю, может рыбу пожарю и картошку сварю + овощи свежие.
Кумедна 29 апреля в 13:00
Готуйте те, що готувала мама вдома. Я люблю на Великдень традиційні страви - крашанки, запечене м’ясо (буженіна), домашня ковбаса, холодець, хрін. Готуйте за своїм смаком.
3 1
автор Морская свинка 29 апреля в 13:00
Ответ дляЯзвочка
А мама Ваша, что готовила?
Ой, мама пекла паски, торти, робила рулети м´ясні, котлети, відбивні, салати майонезні (олів´є, крабовий, мімоза), запікала картоплю, курку, якшо погода дозволяла - маринувала шашлик. В неї стіл просто ломиться зазвичай... Але я в кулінарних питаннях, напевно, в батька... )
4 3 3
Статус Ква 29 апреля в 13:00
Спитайте що готували в сім´ї хлопця, як він баче ваше святкування.
Формуйте традиції ваші з ним, якщо ви живете разом як пара і плануєте майбутнє.
Місячне Сяйво 29 апреля в 13:01
Из неежедневной еды только холодец сварю из индейки, может еще рульку муж испечет. Мы особо не празднуем.
Кумедна 29 апреля в 13:00
Ответ дляМорская свинка
Ой, мама пекла паски, торти, робила рулети м´ясні, котлети, відбивні, салати майонезні (олів´є, крабовий, мімоза), запікала картоплю, курку, якшо погода дозволяла - маринувала шашлик. В неї стіл просто ломиться зазвичай... Але я в кулінарних питаннях, напевно, в батька... )
Ви мамі ніколи не допомагали?
Статус Ква 29 апреля в 13:01
Але, як варіант, крашанки, паски, ковбаска.
І салат, який вам смакує
Всех анонимов аноним 29 апреля в 13:02
Ответ дляМорская свинка
Ой, мама пекла паски, торти, робила рулети м´ясні, котлети, відбивні, салати майонезні (олів´є, крабовий, мімоза), запікала картоплю, курку, якшо погода дозволяла - маринувала шашлик. В неї стіл просто ломиться зазвичай... Але я в кулінарних питаннях, напевно, в батька... )
Автор, если вы не по кулинарии, то что тогда можно посоветовать) Ну запеките мясо в духовке с картошкой, паску купите, если не умеете печь. Салат какой любите сделайте.
Язвочка 29 апреля в 13:02
Ответ дляМорская свинка
Ой, мама пекла паски, торти, робила рулети м´ясні, котлети, відбивні, салати майонезні (олів´є, крабовий, мімоза), запікала картоплю, курку, якшо погода дозволяла - маринувала шашлик. В неї стіл просто ломиться зазвичай... Але я в кулінарних питаннях, напевно, в батька... )
И что, не в состоянии пожарить отбивные и запечь картошку?
3 1
Я супер-пупер 29 апреля в 13:02
Паски, крашанки, холодець, буженину, запечену підчеревину, печінковий паштет, Мімозу, салат зі свіжих овочів. Куплю ковбасу і різний сир, кагор.
Зварю зелений борщ, щоб щось гаряче було, якщо захочеться.
автор Морская свинка 29 апреля в 13:02
Ответ дляКумедна
Ви мамі ніколи не допомагали?
Допомагала в дитинстві, але у форматі принеси, подай. Нічого не пам´ятаю)
Статус Ква 29 апреля в 13:02
Ответ дляМорская свинка
Допомагала в дитинстві, але у форматі принеси, подай. Нічого не пам´ятаю)
А щодня ви чим харчуєтесь?
пАлАвинкА 29 апреля в 13:03
Великдень для мене таке свято, коли столи ломляться від страв, а їсти нічого )) ну от скільки людина може з‘їсти яєць? Одне. Ще шматочок паски і м‘яса. Холодець не люблю.
Тому думаю приготувати ще овочевий салат, варену картоплю. М‘ясне - запекти ковбасу, відбивні, можливо запечену підчеревину, якщо куплю підходящий шматочок. Застілля не буде, звичайна неділя.
Язвочка 29 апреля в 13:03
Ответ дляМорская свинка
Допомагала в дитинстві, але у форматі принеси, подай. Нічого не пам´ятаю)
Простите, а когда сами жили, чем питались?
Кумедна 29 апреля в 13:04
Ответ дляМорская свинка
Допомагала в дитинстві, але у форматі принеси, подай. Нічого не пам´ятаю)
В дитинстві це до 18 років?) А зараз вам скільки? Не вірю, що не пам’ятаєте. Я пам’ятаю що бабуся готувала, а її вже давно немає.
Правильно_Валерчик 29 апреля в 13:06
Яйца, паски, мясо в любом виде. Салат или просто овощи порезать. Обсудите с парнем стол
Місячне Сяйво 29 апреля в 13:06
Ответ дляМорская свинка
Ой, мама пекла паски, торти, робила рулети м´ясні, котлети, відбивні, салати майонезні (олів´є, крабовий, мімоза), запікала картоплю, курку, якшо погода дозволяла - маринувала шашлик. В неї стіл просто ломиться зазвичай... Але я в кулінарних питаннях, напевно, в батька... )
Ну вам на двоих столько точно не надо. Приготовьте что любите и умеете
Миловидна леді 29 апреля в 13:08
Ответ дляМорская свинка
Ой, мама пекла паски, торти, робила рулети м´ясні, котлети, відбивні, салати майонезні (олів´є, крабовий, мімоза), запікала картоплю, курку, якшо погода дозволяла - маринувала шашлик. В неї стіл просто ломиться зазвичай... Але я в кулінарних питаннях, напевно, в батька... )
А вам це потрібно? Якщо ви вдвох з чоловіком будете святкувати, то навіщо вам стільки їжі?
Традиційно пасочки, яйця та якась домашня ковбаска, червоне вино.
Приготуйте картоплю, буженину, салат з редиски та огірків. Свято це не обовʼязково наїдатися так щоб дихати важко було

Ми на Пасху завжди на дачу їздимо, жаримо шашлики і до них пару салатів. Ніхто 500 страв не готує і ніколи не готували
МаксХмара 29 апреля в 13:07
Шашлыки пожарить, домашнюю колбасу, салат овощной сделать. Это даже я умею
автор Морская свинка 29 апреля в 13:06
Ответ дляСтатус Ква
А щодня ви чим харчуєтесь?
По-простому. Зранку вівсянки, сирники, у вихідні можна млинці. Гречку, рис, пасту вмію робити у різних варіаціях. Салати. З м´ясом не вмію поратись, максимум запекти куряче філе/стегна. Рибу не люблю. Але це все повсякденне, а саме святковий стіл мене лякає...
Мрію про космос 29 апреля в 13:07
Минимум. Запечем крылышки, картошку молодую сварим, помидоры огурцы бутики с красной рыбой, нарезка сыр Балык.. Паска, яйца.на десерт мороженное) и харош
РокерША 29 апреля в 13:07
Паски, яйца, пару видов мясного, типа буженина запеченная и стейк или шашлык. К мясу овощи. У нас в семье еще окрошка обязательно.
Блакитна устриця 29 апреля в 13:07
Ответ дляМорская свинка
Ой, мама пекла паски, торти, робила рулети м´ясні, котлети, відбивні, салати майонезні (олів´є, крабовий, мімоза), запікала картоплю, курку, якшо погода дозволяла - маринувала шашлик. В неї стіл просто ломиться зазвичай... Але я в кулінарних питаннях, напевно, в батька... )
зпечіть кусочок м´яса, зробіть зелений салат і досить) ну ще традиційно купіть пасочку і відваріть яєць.
Отчебучкина 29 апреля в 13:07
Паска, пиріжки, холодець, буженина, домашня ковбаса, яйця, хрін, редиска, огірки.
Всех анонимов аноним 29 апреля в 13:09
Ответ дляМорская свинка
По-простому. Зранку вівсянки, сирники, у вихідні можна млинці. Гречку, рис, пасту вмію робити у різних варіаціях. Салати. З м´ясом не вмію поратись, максимум запекти куряче філе/стегна. Рибу не люблю. Але це все повсякденне, а саме святковий стіл мене лякає...
Ну, так если вы сырники делать умеете значит все, хай левел, многим это не под силу)))
Коко На Страже 29 апреля в 13:11
смысл этого праздника - не пожрать
если вы веруете, то у вас должно перехватывать дух от радости, что Христос, которого мучали, воскрес к радости народа и его матери, и от счастья даже не думать о еде.
если православненькие - то да, шашлык, портвейн, паской закусить.