27 марта в 11:41

Який дитячий візочок 3 в 1 обрати?

Привіт всім! Порадьте, будь ласка, дитячий візочок 3 в 1, хто купував останнім часом і залишився задоволеним? Я зараз дивлюся на Коляска 3в1 Jane Kawai Micro Koos.
Радили анекс ще, але щось багато про них негативних відгуків.
Хотілось би вкластися в 30 тисяч.
Дякую наперед всім, хто відпишеться!
Зоркая Зорро 27 марта в 11:42
Жане хороші, можете сміливо брати
ПоЗиТиВнАя 27 марта в 11:45
коли дитина народиться?
Все буде Україна 27 марта в 11:45
не беріть 3в1. окремо люлька, а потім хорошу легку прогулку вже.
Гл. Амурная 27 марта в 11:45
Боже, візочки по ціні жигулів, це давно такі ціни?
1 1
ПоЗиТиВнАя 27 марта в 11:46
Ответ дляГл. Амурная
Боже, візочки по ціні жигулів, це давно такі ціни?
це ще дешева
ПоЗиТиВнАя 27 марта в 11:46
я б взяла б/у люльку, а на потім класну прогулку
Зоркая Зорро 27 марта в 11:48
Ответ дляВсе буде Україна
не беріть 3в1. окремо люлька, а потім хорошу легку прогулку вже.
В Жане зручні і люлька і прогулка
автор Мамкиня доця 27 марта в 11:48
Ответ дляПоЗиТиВнАя
коли дитина народиться?
В середині квітня
автор Мамкиня доця 27 марта в 11:49
Ответ дляГл. Амурная
Боже, візочки по ціні жигулів, це давно такі ціни?
Це ви ще сайбекс не бачили))
Все буде Україна 27 марта в 11:49
Ответ дляЗоркая Зорро
В Жане зручні і люлька і прогулка
для мене така прогулка була важка і громіздка. А от трость чікко до 3 років прослужила
Зоркая Зорро 27 марта в 11:50
Ответ дляВсе буде Україна
для мене така прогулка була важка і громіздка. А от трость чікко до 3 років прослужила
Вона легка і зручна для сну , в мене правда була інша модель, але теж з серії Жане
Все буде Україна 27 марта в 11:52
Ответ дляЗоркая Зорро
Вона легка і зручна для сну , в мене правда була інша модель, але теж з серії Жане
моя дитина взагалі не лежала в колясці. Ми оте 3в1 продали зразу майже. До року лише слінг і сон вдома в тиші і темноті, а потім вже трость купили, то сиділа. То для мене коляска це взагалі ненужна вєщь) на другу б дитину брала саму елементарну люльку
Зоркая Зорро 27 марта в 11:53
Ответ дляВсе буде Україна
моя дитина взагалі не лежала в колясці. Ми оте 3в1 продали зразу майже. До року лише слінг і сон вдома в тиші і темноті, а потім вже трость купили, то сиділа. То для мене коляска це взагалі ненужна вєщь) на другу б дитину брала саму елементарну люльку
Я до слінгу не привчала, прекрасно їздили до 4-х років , оскільки часто були цілий день не вдома
Anhelina_ 27 марта в 11:59
В нас Carello Optima 3в1, дуже задоволена. Вона легенька і маневрена. Поки користуємося лише люлькою та автокріслом, але думаю прогулянковим блоком буду не менш задоволена.
1 1
Лупаю цю скелю 27 марта в 12:19
Добрый день. Была именно эта коляска. Я осталась очень довольна. Рекомендую.
автор Мамкиня доця 27 марта в 13:22
Всім дуже дякую за відповіді!
Телепузик 29 марта в 22:16
В нас Сайбекс Баліос С Люкс, 2023 року модель, дуже задоволені, люлька й прогулянка в комплекті, до них купили крісло Сайбекс Атон 5, теж задоволені, в 30 тисяч вписалася за все. Люлькою користуємося досі на денний сон, малому 9 місяців, ще нормально поміщається в зимовому комбезі. Дуже рекомендую.