27 марта в 12:40

В якому ВНЗ В Україні якісне навчання?

Доброго дня! Дівчата, які в вас враження від навчання ваших діток в ВНЗ нашої країни. Ми з Харкова і на данний час не розглядаємо навчання в своєму місті, незважаючи на те, що в нас багато навчальних закладів. Хочу щоб дитина відвідувала заняття очно, а не витріщалася в монітор лежачі в кроваті. Відгуки читаю,але їх можуть писати і співробітники та викладачі. Розглядаємо факультети міжнародні відносини, менеджмент, маркетинг, може якась аналітика. Поділиться враженнями куди можна йти вчитися, а куди не треба вступати. Заздалегідь дякую за відповіді
Lesik_2013 27 марта в 12:41
Університет Шевченка
So_so 27 марта в 12:41
УКУ
2 4
СкумбріяП8 27 марта в 12:41
Донька мріє поступити в УКУ. Якщо добре здасть НМТ.
Мальовнича даль 27 марта в 12:42
Спасибо за тему, сами в раздумьях, но щас вам понаписывают ’почему в Польшу не хотите??’
Силиконочка 27 марта в 12:42
Могилянська академія. Вчитись важко. Є політичні міжнародні відносини.
автор Барабасиха 27 марта в 12:43
Ответ дляSo_so
УКУ
щось відгуки про цей заклад не дуже...і вартість навчання вражає....
Аноним_1859 27 марта в 12:44
В Україні таких не існує, щоб вчилися повністю очно
Силиконочка 27 марта в 12:45
Взагалі не переоцінюйте важливість ВНЗ. Забагато теорії там. Навантаження велике, а вихлопу - нуль. Краща освіта - самоосвіта.
Вареничніца 27 марта в 12:47
КПІ
1 1
автор Барабасиха 27 марта в 12:47
Ответ дляСиликоночка
Взагалі не переоцінюйте важливість ВНЗ. Забагато теорії там. Навантаження велике, а вихлопу - нуль. Краща освіта - самоосвіта.
Але документ про освіту ніхто не відміняв
So_so 27 марта в 12:48
Ответ дляБарабасиха
щось відгуки про цей заклад не дуже...і вартість навчання вражає....
А где Вы отзывы плохие слышали?
Гола з конопель 27 марта в 12:49
Ответ дляАноним_1859
В Україні таких не існує, щоб вчилися повністю очно
УКУ вчилися постійно
Дон Пэдро 27 марта в 12:49
Ответ дляВареничніца
КПІ
ніт! навіть айті.
там буде самоосвіта!!! багато самоосвіти!!!
Гола з конопель 27 марта в 12:50
Ответ дляБарабасиха
щось відгуки про цей заклад не дуже...і вартість навчання вражає....
Ну ви про вартість не запитували, навчання якісне. Ще спробуй вступити
Силиконочка 27 марта в 12:50
Ответ дляБарабасиха
Але документ про освіту ніхто не відміняв
Мені фахові коледжі більше подобаються зараз. Меньше академізму, швидше і більше самої професії. А кредитів можна й пізніше добрати до бакалавра.
Вареничніца 27 марта в 12:50
Ответ дляДон Пэдро
ніт! навіть айті.
там буде самоосвіта!!! багато самоосвіти!!!
Брат там навчався, багато знайомих, друзів, однокласників. Всі дуже задоволені. Навчатися важко, але знання дають
So_so 27 марта в 12:52
Ответ дляГола з конопель
Ну ви про вартість не запитували, навчання якісне. Ще спробуй вступити
Ага, такие смешные)
Силиконочка 27 марта в 12:52
Ответ дляСкумбріяП8
Донька мріє поступити в УКУ. Якщо добре здасть НМТ.
Чому саме мріє? На який напрямок?
Стріляний птах 27 марта в 12:53
Навчанням доньки задоволена - не плачу за нього, вчиться очно, їздить за кордон за програмами мобільності. КНУТШ
Вареничніца 27 марта в 12:54
Ответ дляБарабасиха
щось відгуки про цей заклад не дуже...і вартість навчання вражає....
Згодна. 110 тис за рік. Донька колеги збирається в Польшу поступати, то там оплата за рік 60 тис гривень
СкумбріяП8 27 марта в 12:54
Ответ дляСиликоночка
Чому саме мріє? На який напрямок?
Бізнес аналітика в IT.
автор Барабасиха 27 марта в 12:55
Ответ дляСтріляний птах
Навчанням доньки задоволена - не плачу за нього, вчиться очно, їздить за кордон за програмами мобільності. КНУТШ
Як розшифровується КНУТШ
Вареничніца 27 марта в 12:56
Ответ дляБарабасиха
Як розшифровується КНУТШ
Шевченка
Стріляний птах 27 марта в 12:56
Ответ дляБарабасиха
Як розшифровується КНУТШ
Київський національний ун-т ім. Т.Шевченка)
автор Барабасиха 27 марта в 12:56
Ответ дляВареничніца
Шевченка
на якій спеціальності навчається?
автор Барабасиха 27 марта в 12:58
Ответ дляСтріляний птах
Навчанням доньки задоволена - не плачу за нього, вчиться очно, їздить за кордон за програмами мобільності. КНУТШ
На якій спеціальності навчається ваша донька?
Svitlo_ 27 марта в 13:00
Ответ дляSo_so
УКУ
Чи відчувається при навчанні, що це католицький університет? Чи просувається їхнє віровчення?
Гола з конопель 27 марта в 13:01
Ответ дляSvitlo_
Чи відчувається при навчанні, що це католицький університет? Чи просувається їхнє віровчення?
Ні
Стріляний птах 27 марта в 13:02
Ответ дляБарабасиха
На якій спеціальності навчається ваша донька?
Германські мови й переклад, інститут філології
Svitlo_ 27 марта в 13:02
Ответ дляГола з конопель
Ні
Бо розглядаємо цей універ на магістратуру в майбутньому. Але ми протестанти. Боюсь чи це не буде перешкодою.