28 марта в 10:01

В Дании детям разрешают купаться в грязи, поддерживаете?

Там убеждены, что это позволяет ребенку вырасти самодостаточным и открытым человеком.
4 1 1
Ms. Dolly 28 марта в 10:01
Да, поддерживаю и своему разрешаю.
13 1
Маргарита и Мастер 28 марта в 10:01
Да
Добра всем! 28 марта в 10:02
В мене сестра на Виноградарі живе, там ще гірше болото
Мизимец 28 марта в 10:02
А вам кто запрещает?
Моська-слон 28 марта в 10:02
Так
Петриківна 28 марта в 10:03
Ситуативно.
Якщо, наприклад, йде в школу, то прошу бути акуратним. Ну піде він по калюжах, зайде в школу, натопче там багна всюди. Прибиральниці прибирати? Навіщо людині зайвий труд.
А коли йде гуляти, то завжди десь полізе) і нехай
Цибулька зла 28 марта в 10:03
Не тільки в Данії.
А багатьох країнах Європи діти в садочку гуляють в будь яку погоду. І дозволяють дитині все, що не загрожує життю і здоровʼю.
Думаю діти на фото в першу чергу щасливі! І це саме головне
14 1
Пацан к успеху шел 28 марта в 10:03
Класс!
Бамбарбия! Кергуду. 28 марта в 10:03
Я разрешала исследовать мир.
Было много функциональной одежды.
автор Кусюче сонечко 28 марта в 10:04
Ответ дляДобра всем!
В мене сестра на Виноградарі живе, там ще гірше болото
Я сама тут живу, есть такое) но дети ходят идеально чистые, в лужах не купаются
Поліцейський патруль 28 марта в 10:07
Це ж чудово, коли дитина радіє і батьки не кричать ’ Маша, що ти робиш?! Це ж рейма! Я його кумі буду продавати!’’
Поліцейський патруль 28 марта в 10:04
Ответ дляДобра всем!
В мене сестра на Виноградарі живе, там ще гірше болото
Дивлячись, де саме на Виноградарі
Добра всем! 28 марта в 10:04
Ответ дляКусюче сонечко
Я сама тут живу, есть такое) но дети ходят идеально чистые, в лужах не купаются
Ваші не купаються, сестрині всі в болоті
Поліцейський патруль 28 марта в 10:06
Ответ дляЦибулька зла
Не тільки в Данії.
А багатьох країнах Європи діти в садочку гуляють в будь яку погоду. І дозволяють дитині все, що не загрожує життю і здоровʼю.
Думаю діти на фото в першу чергу щасливі! І це саме головне
І ще без шапки ходять і сидять на холодному
Добра всем! 28 марта в 10:06
Ответ дляПоліцейський патруль
Це ж чудово, коли дитина радіє і батьки не кричать ’ Маша, що ти робиш?! Це ж рейма! Я його кумі буду продавати!’’
Ще я чула ’ Мені ще продати його треба’
Столічна штучка 28 марта в 10:08
Как-то шли с ребенком домой под дождем. Лето, жара, ребенок говорит ,,Мама, можно я в лужу лягу,,? Я соглашаюсь. Ребенок счастливый, валяется в луже и тут я замечаю взгляд мамы с дитем, которые проходят мимо. Ребенок завидует, мама меня ненавидит .
6 3 1
Ms. Dolly 28 марта в 10:08
Ответ дляДобра всем!
Ще я чула ’ Мені ще продати його треба’
Я так тоже могу в шутку сказать :)
После советчицы видимо у меня это :)
Цикавенная 28 марта в 10:08
як сказала мені одна мамочка з Німеччини, це спеціальні костюми , + є змінний одяг.
Дама с собачкой 28 марта в 10:09
Ответ дляЦибулька зла
Не тільки в Данії.
А багатьох країнах Європи діти в садочку гуляють в будь яку погоду. І дозволяють дитині все, що не загрожує життю і здоровʼю.
Думаю діти на фото в першу чергу щасливі! І це саме головне
Ми теж з сином гуляли під дощем, так якийсь чоловік сказав своїй супутниці що за мати така, під дощ з дитиною, а була навіть не злива, звичайний дощ
Столічна штучка 28 марта в 10:09
Ответ дляПоліцейський патруль
І ще без шапки ходять і сидять на холодному
О, ужас
ДелиВерка 28 марта в 10:10
Так, завжди дозволяла дітям
Оле Лукойе 28 марта в 10:12
Дозволяю , але щоб мене потім мене не торкались руками в багнюці і не скакати по лужах біля мене , я брезглива брррррр. Але дітям дозволяю , головне , щоб ті всі бризги на мене не летіли. Я навіть не можу під дощем пройти без парасольки , мене наче током пробиває від тих крапель
Этожзвяздаяегообожаю 28 марта в 10:19
Ответ дляКусюче сонечко
Я сама тут живу, есть такое) но дети ходят идеально чистые, в лужах не купаются
Звісно чисті, бо ж в Ленне, яке ще потім продати треба
4 1
Ванна Тазиковна 28 марта в 10:19
Сейчас столько функциональной одежды для детей, что запрещать плескаться в лужах и грязи нет смысла.
Крошечка-хаврошечка 28 марта в 10:21
В Ирландии детские площадки многие выглядят точно также...

Дети чумазые... отличие - они в шортах на голые ноги при 5-10С, а не в комбинезонах и шапочках.
Крошечка-хаврошечка 28 марта в 10:21
Нет, не поддерживаю.
So_so 28 марта в 10:22
Да
Крошечка-хаврошечка 28 марта в 10:23
Ответ дляСтолічна штучка
Как-то шли с ребенком домой под дождем. Лето, жара, ребенок говорит ,,Мама, можно я в лужу лягу,,? Я соглашаюсь. Ребенок счастливый, валяется в луже и тут я замечаю взгляд мамы с дитем, которые проходят мимо. Ребенок завидует, мама меня ненавидит .
Есть попроще способ. Достаточно разрешить ребенку ходить с большой палкой - реакции будут точно такие же... дети вокруг завидуют, мамы ненавидят.
ПушАпница 28 марта в 10:23
мои уже переросли этот период давно, но да, я обеим разрешала максимально исследовать мир. Одежда для этого была специальная, как эти комбезы, или то, что не жалко.
Анонимарик 28 марта в 10:23
Це відео забебало вже, скрізь гуляє.
Що в ньому особливого? Те, що одна мама зняла щасливих дітей у багнюці, а купа дорослих давай ’битись’ у відгуках...

По темі: для дітей в період до 5 років - самий клас погуляти під дащем, помісити багнюку, вимаститись, ліпити з глини/багнюки/піску щось - це природньо і дарує радість. А мами часто (переважно наші) думають про чистоту одягу, це сумно((
Я страждала також на таке зі старшою донькою, з сином - стала ’розумнішою’, дитинство воно одне і швидко збігає..