28 марта в 10:02

Поділіться думкою про книгу, яку ви недавно прочитали

Зараз дочитую Волтера Айзексона "Стів Джобс".
Наступні по плану Генрі Марш "Записки нейрохірурга" і "Наостанок", і "Заповіти" Маргарет Етвуд.
Ці три книжки я "вкладу" швидко)), буду вдячна любителям літератури, що цікавого можете порадити.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ 28 марта в 10:05
Послухаю. Можливо, хтось читав Дім Єви? Послухаю відгуки. Не знаю, чи варто починати.
Любви вам! 28 марта в 10:11
Последней прочитала Император Португальский Селмы Лагерлёф.
Это художественная. Специфическая, но интересно «что будет в итоге».
Сейчас мне надо ее в оригинале прочитать :))
raven_i 28 марта в 10:16
Дочитую третю частину ’Проблеми трьох тіл’ Лю Цисіня. Власне, порадили тут, на форумі із словами ’заздрю тим, хто не читав’. Я тоді ще подумала щось типу пффф, я знаю десятки не гірше. А ні, ця дійсно класна настільки, що останні 300 мобільних сторінок шкода дочитувати.
На Флібусті є всі три з чудовим українським перекладом, якщо що)
Басноплетка 28 марта в 10:17
З початку війни нічого складнішого за жіночі романи в літературі і фентезі на екрані не вивожу((
Оце хіба що на фізіотерапії почала читати ’Як розмовляти з маленькими дітьми, щоб вони слухали’, хороша книжка для батьків
julia-678c 28 марта в 10:17
Из последнего понравилось ’Служниця’. Также если любите психологические триллеры то ’Сімейна гра’ и ’Мовчазна пацієнтка ’. Из детективов с неожиданной развязкой ’Останні дівчата ’, серия детективов про Харри Холе Ю Несбе и у Майка Омера серия детективов про Зои Бентли. Если любите всякую расчлененку, описания жестоких убийств и гниющих трупов то Саймон Бекетт и Тесс Герритсен.
1 1
Хлопаю ресницами 28 марта в 10:18
Ответ дляraven_i
Дочитую третю частину ’Проблеми трьох тіл’ Лю Цисіня. Власне, порадили тут, на форумі із словами ’заздрю тим, хто не читав’. Я тоді ще подумала щось типу пффф, я знаю десятки не гірше. А ні, ця дійсно класна настільки, що останні 300 мобільних сторінок шкода дочитувати.
На Флібусті є всі три з чудовим українським перекладом, якщо що)
А до за жанр, в двух словах ,можна?
Пульт от линолеума 28 марта в 10:19
В мене криза в читанні....
Прочитала роман, важкий і цікавий, але після нього вже нічого читати не можу, починаю і далі не йде, не зачіпає :(. Все якесь прісне....
Радити не буду, бо специфічний.
julia-678c 28 марта в 10:22
Еще из авторов нравятся Мэри Кубика, Гиллиан Флинн, Алекс Финли, Меган Миранда
Коник-стрибунець 28 марта в 10:25
Я читаю романтическую книгу для девочек на иностранном языке. Такой кайф, не напряжно, просто улетаю туда.
Кастрюлька 28 марта в 10:26
Последняя книга, которую прочитала:
Pam. Pam sips. Pam nips. Pam sits. Sam and Dan pat Pam. Nat pats Sam and Dan. Pat. Pat. Pat.
raven_i 28 марта в 10:26
Ответ дляХлопаю ресницами
А до за жанр, в двух словах ,можна?
Ох, так и не объяснишь. Потому что, условно, это однозначно фантастика, но только направленность у нее социальная.
Знаете, как ’1984’, где не важно любите ли Вы утопии или фантастику (я не люблю, например), потому что через нее показано куча событий и поступков человечества. Очень актуальная книга.
1 1
raven_i 28 марта в 10:28
Ответ дляПульт от линолеума
В мене криза в читанні....
Прочитала роман, важкий і цікавий, але після нього вже нічого читати не можу, починаю і далі не йде, не зачіпає :(. Все якесь прісне....
Радити не буду, бо специфічний.
Все одно ж цікаво, назвіть. Він заважкий? Чи навпаки нічого поки читати не йде, бо він був сильний і цікавий?
Капитошечка 28 марта в 10:28
Ответ дляraven_i
Дочитую третю частину ’Проблеми трьох тіл’ Лю Цисіня. Власне, порадили тут, на форумі із словами ’заздрю тим, хто не читав’. Я тоді ще подумала щось типу пффф, я знаю десятки не гірше. А ні, ця дійсно класна настільки, що останні 300 мобільних сторінок шкода дочитувати.
На Флібусті є всі три з чудовим українським перекладом, якщо що)
Як ви запам´ятали китайські імена?
На флібусті через ТГ канал качали?
Хлопаю ресницами 28 марта в 10:29
Ответ дляraven_i
Ох, так и не объяснишь. Потому что, условно, это однозначно фантастика, но только направленность у нее социальная.
Знаете, как ’1984’, где не важно любите ли Вы утопии или фантастику (я не люблю, например), потому что через нее показано куча событий и поступков человечества. Очень актуальная книга.
Спасибо, антиутопии люблю
Хлопаю ресницами 28 марта в 10:30
Ответ дляКоник-стрибунець
Я читаю романтическую книгу для девочек на иностранном языке. Такой кайф, не напряжно, просто улетаю туда.
На каком языке?
Капитошечка 28 марта в 10:31
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Послухаю. Можливо, хтось читав Дім Єви? Послухаю відгуки. Не знаю, чи варто починати.
Починати завжди варто, якщо книжка зацікавила.
Що вам дасть чужа думка?
скільки людей, стільки й думок.
автор ГугелП@лАмался 28 марта в 10:31
Ответ дляraven_i
Ох, так и не объяснишь. Потому что, условно, это однозначно фантастика, но только направленность у нее социальная.
Знаете, как ’1984’, где не важно любите ли Вы утопии или фантастику (я не люблю, например), потому что через нее показано куча событий и поступков человечества. Очень актуальная книга.
Дякую, беру на замітку
raven_i 28 марта в 10:37
Ответ дляКапитошечка
Як ви запам´ятали китайські імена?
На флібусті через ТГ канал качали?
На сайті, на сторінках автора викладають в кінці лінки на інші мови. Нерідко там качаю українською.
http://flibusta.site/a/192970 - Цикл ’Пам´ять про минуле землі’.
А ім´я запам´ятала тому що, по-перше, книги всі три купила потім чоловіку на подарунок в КСД. По-друге, гуглила неодноразово купу питань по книзі. По-третє, серіал же вийшов від Нетфлікс, всі про нього тільки й говорять))
Капитошечка 28 марта в 10:44
Ответ дляraven_i
На сайті, на сторінках автора викладають в кінці лінки на інші мови. Нерідко там качаю українською.
http://flibusta.site/a/192970 - Цикл ’Пам´ять про минуле землі’.
А ім´я запам´ятала тому що, по-перше, книги всі три купила потім чоловіку на подарунок в КСД. По-друге, гуглила неодноразово купу питань по книзі. По-третє, серіал же вийшов від Нетфлікс, всі про нього тільки й говорять))
Дякую за посилання, ваше захоплення дуже помітно))

Але незрозуміло, як подарунок пов´язаний із запам´ятовування імен
І хто ті всі, хто говорить...
Инста_Богиня 28 марта в 10:59
Ответ дляКапитошечка
Дякую за посилання, ваше захоплення дуже помітно))

Але незрозуміло, як подарунок пов´язаний із запам´ятовування імен
І хто ті всі, хто говорить...
говорят) мне тоже с восторгом о ней отзывались
Смурфетта 28 марта в 11:02
Читаю сразу по несколько книг, так что буквально вчера дочитала:
Поллианна обе части. Милая приятная история, вроде бы и детская, но там сплошные отношения взрослых)
Маленькая пекарня у моря - никакая. Ноль эмоций, и плохого сказать нечего, и хорошего тоже.
Дневник служанки - неплохой триллер. О многом к середине уже догадываешься, но в целом очень увлекательно.
автор ГугелП@лАмался 28 марта в 11:12
Ответ дляСмурфетта
Читаю сразу по несколько книг, так что буквально вчера дочитала:
Поллианна обе части. Милая приятная история, вроде бы и детская, но там сплошные отношения взрослых)
Маленькая пекарня у моря - никакая. Ноль эмоций, и плохого сказать нечего, и хорошего тоже.
Дневник служанки - неплохой триллер. О многом к середине уже догадываешься, но в целом очень увлекательно.
Щоденник служниці недавно прочитала, дійсно, непогано. Але якийсь такий післясмак дивний...

Тепер у мене на черзі продовження - Заповіти.
Смурфетта 28 марта в 11:43
Ответ дляГугелП@лАмался
Щоденник служниці недавно прочитала, дійсно, непогано. Але якийсь такий післясмак дивний...

Тепер у мене на черзі продовження - Заповіти.
Ні, я про інший Щоденник служниці. Автор Лорен Енн Уайт. Детектив-триллер.
Етвуд теж читала, Заповіти трохи слабкіші.
nana-mk 28 марта в 12:09
Читаю Тесс Геррітсен , цикл книг про детектива Джейн Ріццолі і її подругу паталагоанатома Мауру Айлс. Жанр трилер детектив. Ну дуже захоплююче. Серія більше 10 книг, рекомендую читати послідовно, бо все ж таки йде сюжетна лінія. Перша книга - Хірург.
Для любителів жанру - вам точно сподобається.
nana-mk 28 марта в 12:11
Ответ дляjulia-678c
Из последнего понравилось ’Служниця’. Также если любите психологические триллеры то ’Сімейна гра’ и ’Мовчазна пацієнтка ’. Из детективов с неожиданной развязкой ’Останні дівчата ’, серия детективов про Харри Холе Ю Несбе и у Майка Омера серия детективов про Зои Бентли. Если любите всякую расчлененку, описания жестоких убийств и гниющих трупов то Саймон Бекетт и Тесс Герритсен.
Так, теж рекомендую Омера. Я прочитала, все що знайшла )
Кривая спроса 28 марта в 14:05
Прочитала перший том Беседы с Богом. Взялася за другий, дуже зайшло. Якшо не бестселлер, навіть не відкриваю.
1 1
raven_i 28 марта в 17:41
Ответ дляКапитошечка
Дякую за посилання, ваше захоплення дуже помітно))

Але незрозуміло, як подарунок пов´язаний із запам´ятовування імен
І хто ті всі, хто говорить...
Що саме незрозуміло, я не розумію?) Як я ім´я китайського автора запам´ятала? Після прочитання майже трьох книг (закінчую третю) та замовлення всіх трьох по черзі на подарунок не запам´ятати було неможливо.
Чи Ви про персонажів книги? Імена там незаковирісті й відмінні одне від одного, теж нескладно.
Хто говорить про серіал? Він всюди зараз в постах - фейсбук, реклами від Нетфлікс, трейлери та IMDB топ.
Не те, щоб я в шаленому захваті, аж фанатіла. Але останній рік читала різні новинки - книги як книги, багато розчарувань. А ця захопила, проте я захоплююсь передусім майстерністю автора й також нашого перекладача. Переклад класний.