Порекомендуйте книгу про дітей, батьківство.

Хто планує стати батьками, але не знаю, що робити з дитиною коли вона народиться 😊
Губи до вух 12 апреля в 23:01
Комаровський
4 2
Ряженка 12 апреля в 23:08
Ответ дляГуби до вух
Комаровський
Тільки якщо оминати теми вакцінації
Напланетянка 12 апреля в 23:18
Я за Комаровського. Я за вакцини
автор Yuliia-5161 12 апреля в 23:20
Ответ дляНапланетянка
Я за Комаровського. Я за вакцини
Ви ставили акдс?
І взагалі ви коли робили вакцини ви їх купляли? Чи як… я просто нуль в цій темі
Напланетянка 12 апреля в 23:23
Ответ дляYuliia-5161
Ви ставили акдс?
І взагалі ви коли робили вакцини ви їх купляли? Чи як… я просто нуль в цій темі
В мене діти вже підлітки. Тоді робили все за графіком в лікарні. Знайома народила дочці 1.4 теж робила за графіком, якусь купляла. А ще робила від ротовірусу, коли мої діти були малі про таку не чула. Я проти антиваксерів категорично. Окрім випадків коли дитину не можна прививати по медичним причинам.
автор Yuliia-5161 12 апреля в 23:23
Ответ дляНапланетянка
В мене діти вже підлітки. Тоді робили все за графіком в лікарні. Знайома народила дочці 1.4 теж робила за графіком, якусь купляла. А ще робила від ротовірусу, коли мої діти були малі про таку не чула. Я проти антиваксерів категорично. Окрім випадків коли дитину не можна прививати по медичним причинам.
Дякую 🙏🏻
Мария М 13 апреля в 00:18
А я пораджу канал Марини Романенко - шикарний психолог, яка вчить батьків як бути хорошими батьками
-Ань- 13 апреля в 16:06
В роддоме нельзя делать прививки, потому что невозможно выявить все противопоказания.
Среди противопоказаний к прививкам БЦЖ и гепатит Б:
- тяжелые осложнения от предыдущей дозы в виде анафилактического шока;
- аллергия на какой-либо компонент вакцины;
- эпилептический синдром с судорогами 2 раза в месяц и чаще;
- тяжелые реакции на предыдущее введение вакцины;
- тубинфицирование.
(приказ МОЗ №48 от 03.02.2006, приказ МОЗ №595 от 16.09.2011)
Очевидно, что не один из этих диагнозов не может быть ни подтвержден, ни опровергнут относительно новорожденного:
- предыдущая доза у новорожденного отсутствует, поэтому никто не может гарантировать, что у него не возникнет анафилактический шок в ответ на прививку;
- ни один новорожденный не обследуется на аллергические реакции на компоненты вакцины (а вакцины содержат много таких компонентов, в т.ч. такие известные аллергены, как белковые компоненты, ртуть, фенол, формальдегид и т.д.);
- если у ребенка эпилептический синдром, частота судорог не может быть спрогнозирована при рождении;
- отсутствует предыдущее введение вакцины, значит нет гарантии отсутствия тяжелой реакции;
- и конечно никто из новорожденных не обследуется на носительство тубинфекции.
Таким образом, все эти противопоказания, предупредительно задокументированные МОЗ, у новорожденных не могут быть проверены в принципе.
Но даже более старшие дети не застрахованы от возможных трагичных последствий, ведь никто не знает, как отреагирует организм ребенка на вакцину, которая вводится впервые.
-Ань- 13 апреля в 16:06
Саме батьки (не лікар!) оцінюють перед щепленням або туберкулінодіагностикою (проба Манту) стан здоров´я дитини. Є затверджена форма інформованої згоди на щеплення. Форма № 063-2/о

«Інформована згода та оцінка стану здоров´я особи або дитини ОДНИМ З БАТЬКІВ або іншим законним представником дитини на проведення щеплення або туберкулінодіагностики»:
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0594-10
Батьки повинні відповісти на кілька питань (поставити галочки), перше питання: «На Ваш погляд, на сьогодні Ви/Ваша дитина здорові?».
А також вказано що «Заповнена форма означає, що особа та/або один з батьків або інший законний представник дитини перед щепленням або туберкулінодіагностикою отримали повну інформацію про процедуру щеплення, туберкулінодіагностики, про протипоказання до проведення щеплення або туберкулінодіагностики, про вакцину та про можливі несприятливі наслідки.»
Форма інформованої згоди №063-2/о також має цікаве положення, в якому батьків інформують про стани дитини, які начебто не є протипоказаннями до щеплень.
А саме:
п. 6. Прочитайте уважно, наведені нижче стани не є протипоказаннями до проведення щеплення:
• в анамнезі у особи, що щеплюється, або у кого-небудь з членів сім’ї несприятливі події після імунізації;
• в анамнезі у особи, що щеплюється, судоми; …
• в анамнезі у особи, що щеплюється, лікування стероїдами (гормональні препарати); …
• в анамнезі у дитини, що щеплюється, передчасне народження або мала вага при народженні; ...
З 11 підпунктів п. 6 процитовані чотири Є ПРОТИПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ ВАКЦИНАЦІІ всіма або деякими вакцинами згідно переліку, затвердженому наказом МОЗ № 595 від 16.09.2011.
-Ань- 13 апреля в 16:10
https://www.facebook.com/groups/507782926298494/pe...
На Сумщині триденному малюку зробили щеплення БЦЖ у пологовому будинку. Через 7 годин хлопчик помер. Згоду на вакцинацію мати дитини медперсоналу не давала! Лікарі розводять руками: в той день щепили 10-х, помер тільки один - значить вакцина ні при чому...
https://tsn.ua/ukrayina/sindrom-raptovoyi-smerti-n...
-Ань- 13 апреля в 16:14
6-місячна дівчинка Фаїна померла через кілька годин після щеплення (гепатит і поліомієліт).

Зверніть увагу:
Перед щепленнями (зразу 2 щеплення зробили) дитину оглядав лікар - дитина здорова.
Мама померлої дівчинки говорить, що у дитини за все її коротке 6-місячне життя навіть соплей не було, здорова дитинка була.
Раніше дівчинці вже робили щеплення від гепатиту, тією самою вакциною, навіть серія вакцини та сама.
Висновок: навіть якщо ви вже робили щеплення і не помітили ніяких реакцій/ускладнень - можливо від наступного такого ж щеплення такою ж вакциною ви помрете.
-Ань- 13 апреля в 16:24
Ответ дляYuliia-5161
Ви ставили акдс?
І взагалі ви коли робили вакцини ви їх купляли? Чи як… я просто нуль в цій темі
Від будь-якої вакцини можуть бути ускладнення / реакції / смерть. Навіть якщо ви заплатите за вакцину.
Крім того, в державних поліклініках можуть продавати записи про щеплення, а вакцини, які залишились, передавати в приватні клініки. Як в цьому сюжеті: На Сумщині мати звинувачує медсестру у підміні вакцини.
https://tsn.ua/video/video-novini/na-sumschini-mat...
Думаю, що мова в сюжеті може йти про шахрайство за наступною схемою:
а) ’майже за дві тисячі гривень’ вразливій до фарма-пропаганди але турботливій мамі продають безртутне бельгійське щеплення АКДП (Інфанрікс?/Бустрікс?);
б) легким рухом руки в клініці ця вакцина опиняється в кишені медсестри, а вакцинація проводиться дешевим ртутьвмісним індійським аналогом, отриманим від колег з державного закладу, які списали його, коли виписували фіктивну довідку про щеплення іншій ще більш обережній в плані вакцинації матусі;
в) ’майже за дві тисячі гривень’ це саме безртутне бельгійське щеплення АКДП знову продають вже наступній вразливій до фарма-пропаганди але турботливій мамі;
Далі пункти а-в можуть повторюватись нескінчену кількість разів, без жодних витрат та податків збагачуючи низову ланку вакцинних розповсюджувачів.
-Ань- 13 апреля в 16:25
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
http://www.privivok.net.ua/faq/laws/rus

Книга ’Безжальна імунізація’:
http://www.privivok.net.ua/bi-2

Найбільший російськомовний сайт про щеплення:
https://1796web.com/privivki.htm

Интересная статья ’Если бы медики работали банкирами’ http://www.afanas.ru/privivki/meddoc.htm

Разбираемся с прививками. По этим статьям есть книга ’Ну подумаешь укол’ :
https://amantonio.livejournal.com/20771.html

Что делать, если у ребёнка осложнение после прививки:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1654002
-Ань- 13 апреля в 16:27
Книга американского педиатра Роберта Мендельсона ’Как вырастить ребенка здоровым вопреки врачам’:
http://loveread.ec/read_book.php?id=44833&p=1
-Ань- 13 апреля в 16:42
А Комаровського не рекомнндую - продажний брехливий шоумен.
На початку своєї кар´єри, коли він працював педіатром в Харкові, саме поспілкувавшись з Комаровським мамочки відмовлялись від щеплень.
А зараз Комаровський отримує гроші від виробників вакцин за рекламу вакцинації.
Щоб не марнувати свій час на Комаровського, подивіться його відео як він рекламував ’вакцини від коронавірусу’.
-Ань- 13 апреля в 16:43
То навіть не вакцини, а експерементальні препарати. Не вакцинація від ковіду, а великий медичний експеримент. Навіть українські суди це підтверджують!
Рішення суду від 28.12.21.
Всі уколи ’щеплення’ від К-19 під публічною назвою ’Вакцина від К-19’ знаходяться в стадії клінічного дослідження і є частиною медичного експеримента в Україні.
Іллічівський міський суд Одеської області
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
https://web.archive.org/web/20220107152208/https:/...

МОЗ не може примусити отримати укол від К-19, так як вакцинація можлива ТІЛЬКИ ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ ПРЕПАРАТАМИ. Ніхто не може бути звільнений! Зарплату за період відсторонення нарахувати! Наказ про звільнення анулювати!
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Липовецький районний суд Вінницької області.
https://web.archive.org/web/20220124171035/https:/...

Карантина юридично в Україні нема.
Поліція - це приватна компанія, яка надає послуги; має код ЕДРПОУ, номер КВЕДа і ’здійснює комерційну діяльність’..
На поліцейських було покладено обов´язок всім говорити, щоб не носили маски.
Ті, хто примушують одягати маску, підлягають кримінальному переслідуванню.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Зіньківський районний суд Полтавської області.
https://web.archive.org/web/20211217141019/https:/...
Тут вам одразу консультація юриста, адвоката, поліцейського, прокурора і судді в одному документі. ОФІЦІЙНОМУ ДОКУМЕНТІ.

Ссилки на Єдиний державний реєстр судових рішень.
-Ань- 13 апреля в 16:46
101 мільйон доларів - компенсація за ускладнення від вакцини КПК:
https://www.mctlaw.com/101-million-dollar-vaccine-...

Американська юридична фірма Maglio Christopher & Toale, що має офіси в Вашингтоні, Флодірі та Сієтлі та спеціалізується на юридичній допомозі постраждалим в доказуванні казуального зв´язку між вакцинацією та каліцтвами і смертями, гордо повідомляє про свій новий абсолютний рекорд.
Після двох років юридично-медичних баталій бюрократи американських Департаментів юстиції та здоров´я здались та погодились виплатити батькам покаліченої КПК-вакцинацією дитини найбільшу за всю 30-ти річну історію існування в США Програми компенсації вакцинних ушкоджень сумму в 101 (сто один) мільйон доларів США.
За умовами підписаної посадовцями та батьками угоди 1 млн. доларів виплачується одразу на негайні медичні потреби, а решта суми буде виплачуватись щорічно і покривати необхідні тепер покаліченій дитині медичні сервіси та підтримку до кінця її життя.
Історію постраждалої наведено на сайті юристів:
’O.R. була однорічною здоровою дівчинкою, яка вже ходила і лазила.
13 лютого 2013 р. вона отримала вакцинацію від кору-паротиту-краснухи (КПК), гепатиту А, гемофільної інфекціі типу В, Превнар (пневмонія) та вітряної віспи.
В той же вечір мати помітила, що дитина стала дратівливою і гарячою.
Лікар, якому мама зателефонувала порадив дати Tylenol і Benadryl.
Лихоманка тривала кілька днів, а ввечері перед очікуваним візитом педіатра в дитини почались судороги.
Їй привезли в реанімацію.
В дитини зупинилось серце та дихання і її підключили до штучної вентиляції легенів.
Припадки та зупинка серця залишили дитину з:
- важкою травмою головного мозку,
- енцефалопатією,
- порушенням кортикального зору,
- тучною гіпотонією (низький тонус м´язів)
- та нирковою недостатностю.
Після кількох місяців лікування в шпиталі, дитину нарешті, відправили додому.
Але її інвалідність тепер вимагає спеціалізованої медичної допомоги та нагляду цілодобово на все життя.’
Також юристи уточнюють, що в позові щодо компенсації, який було задовільнено, заявлялось, що важкі побічні наслідки та результуюче каліцтво викликало саме КПК-щеплення.
Оригінал рішення ’Вакцинного суду’, Угоду про суми компенсацій і навіть детальний графік виплат можна завантажити на сайті юристів за посиланням.
Нагадаю, що в США на практиці компенсується лише незначна частина вакцинних смертей та каліцтв, коли батьки/родичі вбитого/покаліченого вакциною американця малють фінансову можливість, достатній рівень інформованості та купу сил, часу та енергії на те, щоб найнявши спеціалізованих юристів та експертів роками «оббивати пороги» бюрократичного монстра, де одні посадовці Департаменту здоров’я встановлюють, чи рекомендована другими посадовцями Департаменту здоров’я вакцина стала причиною смерті/каліцтва щепленого, та ще й мають вдачу не опинитись серед двох третин заявників, що отримали відмову.
В Україні нічого подібного програмам компенсації важких вакцинних побічок, які діють в США, Японії, Великобританії тощо, не існує і не планується.
Замість компенсацій батьками вбитих/покалічених щепленнями українських дітей, якщо вони будуть дуже наполягати, видадуть довідку за підписом Лапія чи його колег, що ’смерть/каліцтво з вакцинацією не пов´язані’ і просто ’співпали по часу’.
-Ань- 13 апреля в 16:49
ПРО НЕЕФЕКТИВНІСТЬ ЩЕПЛЕНЬ.
Умерла 17-летняя девочка, полностью привитая от кори:
https://rian.com.ua/society/20180111/1031204748/Od...

А в эту вспышку кори единственный умерший был полностью привит:
http://ntn.ua/ru/products/programs/svidok/news/201...

Щеплений проти кору 18-річний студент помер у Вінниці:
http://www.privivok.net.ua/content/796-shchepleniy...
автор Yuliia-5161 13 апреля в 16:52
Что-то в теме пошло не так 😀
-Ань- 13 апреля в 16:54
В США є 2-3 конгресмени, чиї внуки стали в результаті вакцинації аутистами. Вони в 2000, 2007, 2012 скликали з приводу масової шкоди і корупційних обрудок в цій галузі слухання в Конгресі. Тикали всю верхівку CDC мордою в лайно і витягували на світ багато цікавої інформації. Але далі це все не йшло, бо фарма індустрія має значно сильніші лобіські можливості, ніж кілька розгніваних конгресменів. До того ж през. адміністрація і Клінтона, і Буша і Обами завжди була мега-лояльною до фарми.
Ось майже 4-годинне відео останнього з таких слухань (2012) присв´яченого конкретно зв´язку вакцин та аутизму:

(Federal Response to Rise in Autism Rates congressional hearings - C-SPAN (Unedited).
Десь з 13-ї хвилини виступає республіканський сенатор Dan Burton, чий внук став в результаті вакцинації аутистом. Далі протягом слухань цей вже покійний сенатор дуже наполегливо і якісно тикає американських бюрократів від здоров´я носом в їх брехню і обрудки. Дуже цікаве і пізнавальне відео. Але на жаль абсолютна більшість людей, що в нас, що в США витрачати 4 години на таку ’скукоту’ не буде. Краще серіал якийсь подивляться. А щодо вакцинації вони прочитають три абзаци на сайті МОЗ/CDC, де все просто, чітко, однозначно і жодних питань бути не може.
-Ань- 13 апреля в 16:55