30 марта в 10:31

А ви читаєте зараз?

Тільки чесно
Питання скоріше до тих, у кого сім´я, чи мами з дітьми. Коли в тебе робота, шкода, домашні, гуртки, ярмарки чи ще щось там в школі/ садочку. На роботі своє ще.
А домашні справи ніхто також не відміняв.
Я дуже люблю читати. Але єдине місце, де можу трішки почитати- метро по дорозі коли дітей в школу везу. І то, іноді з нервами та тривожність - буває дивлюся в одну сторінку всю дорогу.
Завжди з рушником 30 марта в 10:33
Ні, не читаю, хоч і багато часу провожу в дорозі. Це мій час просто прийти в себе.
Ms. Доброта 30 марта в 10:34
Читаю поэзию Гете на немецком.
Ніколи не збрешу 30 марта в 10:34
Никогда быт, дети , семья не мешали. Очень сильно мешает стресс, вообще не даёт сосредоточиться
Пешеходик 30 марта в 10:35
Постійно. По роботі та навчанню мені власне треба дуже багато читати.
Тролю як можу 30 марта в 10:35
Каждую свободную минуту читаю, потому что люблю это дело. Телефон же рядом. Чем чтение Советчицы отличается? В одной вкладке браузера Советчица, в другой - Флибуста.
автор Последний вагон 30 марта в 10:36
Ответ дляТролю як можу
Каждую свободную минуту читаю, потому что люблю это дело. Телефон же рядом. Чем чтение Советчицы отличается? В одной вкладке браузера Советчица, в другой - Флибуста.
Я тільки паперові читаю. Не сильно можу з телефону
Забула що? 30 марта в 10:36
Читаю. Ввечорі, коли лягаю в ліжко, іноді серед дня виділяю собі 30-60 хвилин з книжкою та кавою або чаєм. Для мене це «точка релаксу».
Ні грама 30 марта в 10:36
Слушаю аудиокниги. Единственный выход. Без книг не могу. По дороге на работу, возле моря утром.
автор Последний вагон 30 марта в 10:38
Ответ дляЗабула що?
Читаю. Ввечорі, коли лягаю в ліжко, іноді серед дня виділяю собі 30-60 хвилин з книжкою та кавою або чаєм. Для мене це «точка релаксу».
Я ввечері вже не можу. У мене це час коли я чекаю поки діти ляжуть спати і сиджу годину дивлюся в одну точку.
Тролю як можу 30 марта в 10:38
Ответ дляПоследний вагон
Я тільки паперові читаю. Не сильно можу з телефону
Ночью читаю в читалке ReadEra на телефоне, сделала себе настройки удобные.
автор Последний вагон 30 марта в 10:38
Ответ дляНі грама
Слушаю аудиокниги. Единственный выход. Без книг не могу. По дороге на работу, возле моря утром.
Раніше то була моя мрія жити поруч з морем і вранці чи ввечері прогулюватися поруч)
Мона_Лиса 30 марта в 10:39
Я теж люблю паперові книги) читаю в парку коли старший на майданчику, а молодша спить у візочку, або коли донька залишається з чоловіком, а я чекаю сина з музики чи з плавання, як раз годинка є.
автор Последний вагон 30 марта в 10:40
Коли літні канікули і діти у бабусі трішки, то можу всі вихідні просидіти за книгою. Люблю шурхіт сторінок, їх аромат, повне занурення в історію.
ОливьЕЖечка 30 марта в 10:40
Ось зараз якраз почала, дитина у бабусі, чоловік спит. Кіт і кролик нагодовані.
Тільки з роботи звичка коли іду наперекур все одно на порадницю заходжу))
Забула що? 30 марта в 10:40
Ответ дляПоследний вагон
Я ввечері вже не можу. У мене це час коли я чекаю поки діти ляжуть спати і сиджу годину дивлюся в одну точку.
А чому треба чекати дивлячись в одну точку, а не читаючи, наприклад?
Я читаю коли вже сама лягаю в ліжко. Чоловік з телефоном іноді валяється, а я - з книжкою. Тиша і релакс.
автор Последний вагон 30 марта в 10:41
Ответ дляЗабула що?
А чому треба чекати дивлячись в одну точку, а не читаючи, наприклад?
Я читаю коли вже сама лягаю в ліжко. Чоловік з телефоном іноді валяється, а я - з книжкою. Тиша і релакс.
Мені так потрібно для відновлення балансу.
автор Последний вагон 30 марта в 10:42
Ответ дляМона_Лиса
Я теж люблю паперові книги) читаю в парку коли старший на майданчику, а молодша спить у візочку, або коли донька залишається з чоловіком, а я чекаю сина з музики чи з плавання, як раз годинка є.
Цей особливий вайб коли ти в руках тримаєш книгу. Коли вона абсолютно нова і ще пахне типографією, фарбою. Або з старої бібліотеки. Пишу і мурашки по шкірі))))
Карма хамелеона 30 марта в 10:44
Тільки якщо мені цікава якась тема, шукаю книгу і читаю, часто навіть не дочитую, або читаю тільки якісь розділи.
Ось останнє що почала читати ’The Muslim Problem: Why We´re Wrong About Islam and Why It Matters’. Дуже цікаво насправді, навіть планую прочитати повністю.

А от навіщо обовязково читати (умовно) годину в день якусь банальну художню літературу по типу ’Він прийшов з місяця’, то щиро цьогл не розумію)
Працівниця року 30 марта в 10:45
Дівчата, а що читаєте? Я можу знайти час, але мені так важко знайти, що почитати
Незнакомлюся 30 марта в 10:49
Читаю перед сном всегда. Уже стало привычкой. Иногда на выходных днём могу поваляться с книжкой, на отдыхе...
автор Последний вагон 30 марта в 10:51
Ответ дляПрацівниця року
Дівчата, а що читаєте? Я можу знайти час, але мені так важко знайти, що почитати
Із останнього прочитала Володаря перстнів.
Зараз до середини дочитане Джерело( Ред), Забудь ріка ( Капранови) почата і до середини Чому нації занепадають. А ще до середини Фортеця над Борисфеном. Дійшла до активних дій , а тут ситуація зараз з поляками і не змогла читати далі
Незнакомлюся 30 марта в 10:52
Ответ дляПрацівниця року
Дівчата, а що читаєте? Я можу знайти час, але мені так важко знайти, що почитати
Из последних, которые зацепили это Два брата, Код Розы сейчас дочитываю, про дешифровщиц во 2 мировую войну.
Мона_Лиса 30 марта в 10:52
Ответ дляПрацівниця року
Дівчата, а що читаєте? Я можу знайти час, але мені так важко знайти, що почитати
Я читаю про дитячу психологію. Дуже люблю книги серії ’лінива мама’, зараз читаю Таємна опора в житті дитини Петрановської. На черзі вже не про дітей, Скажи життю так, доречі, тут на порадниці порадили.
автор Последний вагон 30 марта в 10:53
Ответ дляКарма хамелеона
Тільки якщо мені цікава якась тема, шукаю книгу і читаю, часто навіть не дочитую, або читаю тільки якісь розділи.
Ось останнє що почала читати ’The Muslim Problem: Why We´re Wrong About Islam and Why It Matters’. Дуже цікаво насправді, навіть планую прочитати повністю.

А от навіщо обовязково читати (умовно) годину в день якусь банальну художню літературу по типу ’Він прийшов з місяця’, то щиро цьогл не розумію)
Читати бо треба/ бо модно - не читаю. Також не розумію цього. Я з родини, де всі читають
Буває, коли за тиждень 2-3 книги. А буває, що пів року одну(
Працівниця року 30 марта в 10:54
Ответ дляПоследний вагон
Із останнього прочитала Володаря перстнів.
Зараз до середини дочитане Джерело( Ред), Забудь ріка ( Капранови) почата і до середини Чому нації занепадають. А ще до середини Фортеця над Борисфеном. Дійшла до активних дій , а тут ситуація зараз з поляками і не змогла читати далі
Дякую!
автор Последний вагон 30 марта в 10:57
Ответ дляMs. Доброта
Читаю поэзию Гете на немецком.
Рівень 💪
Топтунша 30 марта в 11:01
Зараз читаю Лазарус Світлана Тараторіна
Історія про Київ і нечисть)
Идууу--уууу блин 30 марта в 11:05
Читаю, я без чтения жизни не представляю. Хоть немного, но времени найдется, тем более сейчас, при наличии электронных устройств для чтения. Детей двое: второклассник, который ни дня в школе не был, онлайн второй год, и годовалый.
автор Последний вагон 30 марта в 11:10
Ще дуже люблю книги Сергія Пономаренко
автор Последний вагон 30 марта в 11:16
Ответ дляИдууу--уууу блин
Читаю, я без чтения жизни не представляю. Хоть немного, но времени найдется, тем более сейчас, при наличии электронных устройств для чтения. Детей двое: второклассник, который ни дня в школе не был, онлайн второй год, и годовалый.
Я раніше так само думала. Але останнім часом щось пішло не так. Все частіше розумію, що читання це додатковий фоновий шум. А я хочу цілковитої тиші. І стану спокою.

В кожного своє))