29 марта в 15:03

Які книги зараз популярні? Зараз взагалі хтось читає?

Чи є зараз якісь книги популярні серед молоді? Цікаво, чи молодь взагалі читає. Просто дочка говорила, що у них в школі виставили якісь тест для тих, хто читає поза шкільну літературу. Я думаю таких дуже мало. Наприклад в ніяких соц мережах немає нічого про літературу, хіба що одиницям це цікаво.
Я нікого не засуджую, просто задумалася. Ваші діти люблять читати?
Чупа-чупс 29 марта в 15:04
І я читаю і діти, я з початку року вже 10 книжок прочитала
автор Страхованная 29 марта в 15:06
Ответ дляЧупа-чупс
І я читаю і діти, я з початку року вже 10 книжок прочитала
Молодець
Дверной_Проем 29 марта в 15:07
син ще рік тому читав - зараз відмовився взагалі, я і чоловік читаємо завжди
Дверной_Проем 29 марта в 15:09
доречі, раджу, дуже цікаво
Я тут с краю постою 29 марта в 15:11
Я і мій підліток читає. Але не щось модне, а для задоволення: пригоди, фентезі. Ходить до бібліотеки, бере книжки. Купа сучасних авторів. Я читаю електроні
Жерица ночи 29 марта в 15:13
есть в соцсетях все, кому интересно, тот подписан на такие страницы.
моя дочка много читает, сейчас в основном это современная литература
Играю_на_кларнете 29 марта в 15:17
Я читаю щось постійно. Дитина ще мала, але поки перевага за ютубом, книги любить тільки на певну тематику, ну і в нас є традиція читати перед сном
Уси Пуси 29 марта в 15:35
У фейсбуці ціла купа тематичних груп. У мене дочка має цілу бібліотеку. Зараз такі класні книги.
julia-678c 29 марта в 15:36
мне в тиктоке постоянно попадаются люди которые ведут блог про книги. люди читают, просто не все это афишируют.
Багиня 29 марта в 16:02
Я років до 30 багато читала, зараз мені 47, останню книжку осилила рік тому. Мені головне почати, а потім не відірватись
Доньці зараз 12,5 читає багато, добре знає англійську, зараз повертаємося з Італію з подорожі і тягнемо 3 книжки англійською в ручному багажі)))
Викупана 29 марта в 16:10
Читаю постоянно. Дочке 14, не успеваю ей книги заказывать. Тоже много читает :-)
nana-mk 29 марта в 19:55
Зайдіть в магазин КСД , чи в Книголенд і ви здивуєтесь - хтось купує, хтось роздивляється полиці з книгами …Я не раз чекала в черзі))
Так, читають . І молодь, і дорослі.
А ще зайдіть в Тік - ток (букток) там мільйон рекомендацій книг любих жанрів.
автор Страхованная 30 марта в 09:34
Ответ дляnana-mk
Зайдіть в магазин КСД , чи в Книголенд і ви здивуєтесь - хтось купує, хтось роздивляється полиці з книгами …Я не раз чекала в черзі))
Так, читають . І молодь, і дорослі.
А ще зайдіть в Тік - ток (букток) там мільйон рекомендацій книг любих жанрів.
В мене є Тік ток, але книг там не бачила
nana-mk 30 марта в 10:54
Ответ дляСтрахованная
В мене є Тік ток, але книг там не бачила
Повірте, у мене там одні книжкові блогери
Достатньо парочку знайти і лайк поставити і у вас зʼявляться .
Ну, якщо треба .
ЖонДуан 30 марта в 14:01
Ответ дляУси Пуси
У фейсбуці ціла купа тематичних груп. У мене дочка має цілу бібліотеку. Зараз такі класні книги.
Щось порекомендуєте з дійсно класного?

Останніми прочитала Зникнення Стефані Мейлер. Ледь домучила((
Почала була Я бачу вас цікавить пітьма, але кинула, бо попри гарну мову, не змогла витримати містичну складову (ближче до арт-хаусу скоріше). Це при тому, що той же Кінг у моєму топі.
Раніше, після довгої паузи, прочитала Там, де співають раки. Дочитала, але в чому бестселлеровість так і не зрозуміла.
Якесь суцільне розчарування((
От думаю, чи то я надто вибагливою стала, чи то дійсно планка в літературі знизилась...

З жанрів до вподоби детективи (сучасні, не історичні), фантастика (і si-fi, і постапокаліпсиси), драми.