28 марта в 10:04

Дуже велика залежність у доньки від телефону

Донька проводить весь час у телефоні ( ігри та спілкування у телеграм).
Зараз канікули, ми з чоловіком на роботі, подруги пропонують їй гуляти, вона відмовляє, і весь час (8-9 годин) до мого приходу сидить в телефоні.
Пробували ставити обмеження Фемелі лінк, вона його взламує.
Пробували забирати телефон взагалі , влаштовувала скандали, інстерики і наносила собі порізи на руки та казала що не хоче жити.
Записалисч на наступний тиждень до психолога.
Як побороти залежність дитини від гаджета? Кому це вдалось?
Дитина має 3 гуртки, на них ходить з радістью. Весь інший вільний час в неї телефон
Зяблик протестант 28 марта в 10:05
у всех так, точнее у большинства
автор Щебетуха 28 марта в 10:06
Ответ дляЗяблик протестант
у всех так, точнее у большинства
Ви якось боритесь з цим?
Зяблик протестант 28 марта в 10:09
Ответ дляЩебетуха
Ви якось боритесь з цим?
да наверное как и все мамы...
с одной стороны прекрасно понимаю что ничего хорошего, а с другой - почему ребенок в свободное время не может играть. Когда еще играть как не в детстве?
Помню себя в конце 90-х... отличница... у меня была приставка, и постоянно запрещали - лучше книжку почитай, хотя и так читала много, лучше на улице гуляй, лучше маме помоги... а когда ребенку гулять - не понимаю до сих пор.
Шумелка Мышь 28 марта в 10:09
Вам надо предложить ребенку альтернативу, спорт, кружки, поездки с семьёй.
6 1
Бегущаяпо 28 марта в 10:09
У сына просто сутками, отвлекаеться только когда гулять уходит.
автор Щебетуха 28 марта в 10:09
Ответ дляЗяблик протестант
да наверное как и все мамы...
с одной стороны прекрасно понимаю что ничего хорошего, а с другой - почему ребенок в свободное время не может играть. Когда еще играть как не в детстве?
Помню себя в конце 90-х... отличница... у меня была приставка, и постоянно запрещали - лучше книжку почитай, хотя и так читала много, лучше на улице гуляй, лучше маме помоги... а когда ребенку гулять - не понимаю до сих пор.
Так, грати можна, але ж не 10 годин в день
3 1
автор Щебетуха 28 марта в 10:10
Ответ дляШумелка Мышь
Вам надо предложить ребенку альтернативу, спорт, кружки, поездки с семьёй.
Так , пропоную. Це 3 години ввчері, бо ми на роботі. Але 10 годин в день вона в телефоні, при цьому не їсть, не хоче виходити на вулицю з друзями. Просто лежить в телефоні цілий день
Не люблю натовп 28 марта в 10:11
Мені здається, що всі ми зараз такі. Щось поробили-поробили і до телефона. Донька теж багато в телефоні, гуртків не має. Але ходить гуляти з друзями. Надіюсь, що хоч там вони говорять, а не сидять в телефонах
Вся в кредитах 28 марта в 10:11
Якщо дитині цікавіше з телефоном то що сім´я чи мама може запропонувати щоб переключити дитину?
Спорт? Кружки? Друзі не по інтернету?
Давно ви автор просто гуляли з дитиною на вулиці
Зяблик протестант 28 марта в 10:11
Ответ дляЩебетуха
Так, грати можна, але ж не 10 годин в день
знаете. никого не защищаю - но сейчас же каникулы
автор Щебетуха 28 марта в 10:11
Ответ дляБегущаяпо
У сына просто сутками, отвлекаеться только когда гулять уходит.
А моя навіть не хоче ідти з друзями, відмовляє їм.І сидить в телефоні
1 1
автор Щебетуха 28 марта в 10:12
Ответ дляНе люблю натовп
Мені здається, що всі ми зараз такі. Щось поробили-поробили і до телефона. Донька теж багато в телефоні, гуртків не має. Але ходить гуляти з друзями. Надіюсь, що хоч там вони говорять, а не сидять в телефонах
Так от справа в тому що дитина нічого не робить,а тільки в телефоні.
Не їсть, не грає з друзями
Раз одела не бу 28 марта в 10:13
Це залежність від телефону вже на фізичному рівні.
Читала, що є навіть спеціальні клініки , де людей від цього лікують і там такий суворий курс, гаджети відбирають на весь час.
Навіть не знаю, що порадити. Можливо треба, щоб у неї був насичений графік дня, коли для телефону просто нема часу.
Ms. При теле 28 марта в 10:13
Це якийсь жах. Діти просто деградують від гаджетів. Маю двох дітей і схожа проблема.
Але в мене чоловік не працює, то воює з ними.
Ми вже і приклади успішних людей приводили і намагалися зацікавити книжками. Завели котика, але вони з ним граються зовсім мало і котик лінивий. Більше спить, ніж до них лізе гратися. Буває, що починає тертися, покусувати, то вони з ним пограються 5 хвилин і все.
Інколи його на відео знімають, але то теж не надовго
Слоник-тоник 28 марта в 10:13
Ответ дляЗяблик протестант
у всех так, точнее у большинства
Не у всіх, повірте
Зяблик протестант 28 марта в 10:14
Ответ дляСлоник-тоник
Не у всіх, повірте
та поверю конечно
Не люблю натовп 28 марта в 10:14
Ответ дляЩебетуха
Так от справа в тому що дитина нічого не робить,а тільки в телефоні.
Не їсть, не грає з друзями
То зараз канікули просто. А так в школу ж ходить. Гуртки має. А скільки років дитині?
автор Щебетуха 28 марта в 10:14
Ответ дляВся в кредитах
Якщо дитині цікавіше з телефоном то що сім´я чи мама може запропонувати щоб переключити дитину?
Спорт? Кружки? Друзі не по інтернету?
Давно ви автор просто гуляли з дитиною на вулиці
Я і чоловік працюємо,тому час можемо приділяти тільки ввечері.
Ввечері ми їздимо на кружки, готуємо їсти разом,гуляємо
Друзів вона має не по інтернету, але наприклад вже 3 дні подруга пропонує їй погуляти,але вона відмовляє і щось бреще що зайнята, що спросто сидіти в телефоні
Советничаю тут 28 марта в 10:14
Да, это печально.
Бич времени.
А вы, автор, сколько часов в день в телефон смотрите?
Взрослые такие же, чего от детей можно требовать?
Герцогиня 28 марта в 10:15
У моєї і подруг немає, а зі мною вона гуляти не хоче, вважає що це соромно.... Гаджет замінив їй реальне життя
автор Щебетуха 28 марта в 10:15
Ответ дляРаз одела не бу
Це залежність від телефону вже на фізичному рівні.
Читала, що є навіть спеціальні клініки , де людей від цього лікують і там такий суворий курс, гаджети відбирають на весь час.
Навіть не знаю, що порадити. Можливо треба, щоб у неї був насичений графік дня, коли для телефону просто нема часу.
Ось і я бачу, що вона залежна.
Але позбавити просто телефону мені страшно,бо поведінка неадекватна стає
автор Щебетуха 28 марта в 10:16
Ответ дляMs. При теле
Це якийсь жах. Діти просто деградують від гаджетів. Маю двох дітей і схожа проблема.
Але в мене чоловік не працює, то воює з ними.
Ми вже і приклади успішних людей приводили і намагалися зацікавити книжками. Завели котика, але вони з ним граються зовсім мало і котик лінивий. Більше спить, ніж до них лізе гратися. Буває, що починає тертися, покусувати, то вони з ним пограються 5 хвилин і все.
Інколи його на відео знімають, але то теж не надовго
Так, це якийсь просто жах
автор Щебетуха 28 марта в 10:17
Ответ дляНе люблю натовп
То зараз канікули просто. А так в школу ж ходить. Гуртки має. А скільки років дитині?
В школу ходить (вчителі жаліються що на уроках в телефоні), на гуртки ходить пн, ср, пт. Вчити уроки не хоче, по оцінкам зїхала вкрай.
11.5 років
автор Щебетуха 28 марта в 10:18
Ответ дляСоветничаю тут
Да, это печально.
Бич времени.
А вы, автор, сколько часов в день в телефон смотрите?
Взрослые такие же, чего от детей можно требовать?
Я вчора дивалась і порівнювала з нею.
У мене 4-4.5 години в день ( по роботі спілкуюсь в месенжерах, та годину слухаю музику)
У неї 10-12 мінімум
Усміхайлик 28 марта в 10:19
Пусть проводят, благодаря такому поколению у меня всегда будет работа
автор Щебетуха 28 марта в 10:19
Ответ дляГерцогиня
У моєї і подруг немає, а зі мною вона гуляти не хоче, вважає що це соромно.... Гаджет замінив їй реальне життя
І зі мною не хоче також.
Може ви з Києва?
автор Щебетуха 28 марта в 10:20
Ответ дляУсміхайлик
Пусть проводят, благодаря такому поколению у меня всегда будет работа
А ким ви працюєте ?
Советничаю тут 28 марта в 10:20
Ответ дляЩебетуха
Я вчора дивалась і порівнювала з нею.
У мене 4-4.5 години в день ( по роботі спілкуюсь в месенжерах, та годину слухаю музику)
У неї 10-12 мінімум
Ну, вы молодец, крепкий орешек.
Я посмотрела свою статистику и выпала в осадок, 8,5 часов в среднем в сутки.
Да,какую-то часть я слушаю фоном медитацию, ищу информацию по работе и т.д.
Но, чего греха таить, большая часть накапывает на всякой ерунде.
Советничаю тут 28 марта в 10:20
Ответ дляУсміхайлик
Пусть проводят, благодаря такому поколению у меня всегда будет работа
Психиатр или проктолог?
Указка 28 марта в 10:20
У моего младшего 7 летнего сына так.
Он ещё встаёт рано, и в выходной или вот каникулы в 6 уже приходит. И если телефон не дашь будет на кровати кублиться рядом, и мне никакого сна не будет.
Но утром ладно ещё.
Все друзья с телефонами. Все. И им разрешают с ними ходить на улицу. Я пока держусь, но вы же понимаете, что мой сидит на лавочке просто рядом и смотрит как они играют. Если они идут к кому то в гости, то моего не берут если он без телефона, какой интерес его брать если они по сети играют. Приходиться давать.
Кружки. Ну ходит он на кружок, а после кружка бежит к телефону или к друзьям с телефонами. Пока это массово, у меня опускаются руки. Я дома ограничиваю как могу, но мне самой не интересно играть с ним по 2-3 часа подряд. Как то не давала телефон до 2х часов дня. Мне пришлось встать в 6 утра, мы переиграли во все настолки с ним, а в некоторые по 2му кругу. Час он примерно поиграл сам, где -то ещё минут 40 он лепил, а все остальное время доставал меня.