Вообще не факт• 21 марта 2024
Аутизм есть ли шанс прийти к норме? Расскажите что то хорошее пожалуйста
Ашотакоя• 21 марта 2024
Звісно ні.
Але можна наблизити до неї.
Будь який стрес може давати відкат.
Але можна наблизити до неї.
Будь який стрес може давати відкат.
Ашотакоя• 21 марта 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Зависит от исходных данных и возраст ребёнка.
Це не залежить від цього
Нормотиповою дитина ніколи не буде
Вообще не факт
• 21 марта 2024
Ответ дляАшотакоя
Звісно ні.
Але можна наблизити до неї.
Будь який стрес може давати відкат.
Але можна наблизити до неї.
Будь який стрес може давати відкат.
А що може лишитися?
Вообще не факт
• 21 марта 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
2,6
Ашотакоя• 21 марта 2024
Читала про чіпи, які зараз тестують
Їх можна буде використовувати при аутизмі теж. Також при розумовій відсталості.
Тому думаю за 3-5 років це вже буде наша нова реальність
Вообще не факт
• 21 марта 2024
Ответ дляАшотакоя
Це не залежить від цього
Нормотиповою дитина ніколи не буде
Це я розумію всі з тараканами в голові. Чи такі люди можуть жити потім самостійно коли я помру.
Штора с кисточкой• 21 марта 2024
Прям в норму вийти не вийде, але на межу норми, залежно від стану дитини і вдало обраної програми - можливо.
Ашотакоя• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Ну це залежить від спектру, в якому перебуває ваша дитина.
Аутизм же ж теж різний
Штора с кисточкой• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Обоже
Розумію вас і ваші думки. Щиро раджу звернутись до психотерапевта. Я після звістки про РАС приймала курс антидепресантів.
Стан дитини дуже залежить від вашого як і подальші успіхи.
Допоможіть собі!
сою не люблю• 21 марта 2024
Есть шанс.оно или как то абортивно протекает и вливается в норму,или инвалид,что не делай.с наблюдений
НаБалКоніХодять• 21 марта 2024
Как вам могут ответить на этот вопрос ? У всех же разные формы аутизма и тяжесть заболевания. Поэтому и перспективы разные.
Послушная• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
залежить від того, наскільки тяжкий перебіг буде, чи буде говорити, чи зможе мінімально себе обслуговувати.
Але зараз багато корекційних програм, варто поборотись за дитину.
Подруга має сина з аутизмом, зараз за кордоном, дитина навчається в спеціалізованій школі, там таких діток успішно соціалізують.
Дуже важливо, щоб він оволодів мовою.
Ашотакоя• 21 марта 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
І від спектру.
Є діти яких не те що до межі, там просто з усіх сторін прірва і все. Нічого не зробиш
ЛюбимаЯНЬ• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Не хочу жити не хочу .
розкажіть про свої дитину
де обстежувались?
де живете?
що наразі робите - яка корекція?
де обстежувались?
де живете?
що наразі робите - яка корекція?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 21 марта 2024
Мила автор, як я вам співчуваю. Зараз працюю в садочку в Німеччині, і в групі малюків є 3 річний хлопчик аутист. Це жах. Їсть добре, дуже сильний, моє завдання щоб він нікого з дітей не задушив і сам не вбився. Навчити його щось нереально, уваги на 10-20 секунд, а далі бігає щось смикаючи, штовхаючи. Мама забирає його останнього, я її розумію як людину. Але таким дітям однозначно не місце через інших умовно нормальних. Це постійна небезпека іншим. Та і йому теж.
Завідуючій я вже повідомила, що не можу гарантувати ніяку безпеку ні дитині, ні іншим дітям , завідуюча не знає що робити, лікарі поки не дають діагноз, а що робити оточуючим??!!(((
Горе....
Котики-муркотики• 21 марта 2024
Аутизм дуже різний - від помітного тільки фахівцям до інвалідності . Не факт, що в вас друге
Ласунка• 21 марта 2024
Никто Вам заранее этого не скажет. Ещё важно иметь правильный диагноз. Рассказывала не раз уже, ребенку ставили рас пока я не попала к хорошему неврологу, не сделала мрт, не сдала анализы.
Сразу же вместо рас получили неврологический диагноз гиэ и начали лечение, ребенок рванул в развитии.
Чупокабра• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
У подруги муж аутист, ну очень специфический. Но шикарный аналитик ТОП в большой и известной компании. Пару квартир, до полномаштобной куча путешествий, жена, ребенок, отлично живет.
В 2,6 еще не понятен спектр и сложность.
Перемелица• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Не хочу жити не хочу .
Успокойтесь. Я себя так извела,что теперь не могу выбраться с этого состояния. Постоянные мысли,слезы. Вы были у психиатра? У моей все симптомы рас были, сейчас ребёнку три года, кроме моторной аллали ничего не ставят.
Вообще не факт
• 21 марта 2024
Ответ дляЛасунка
А який діагноз? Як лікували?
Глаголиця• 21 марта 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Горе....
Удалено администрацией...
НаБалКоніХодять• 21 марта 2024
Ответ дляПослушная
Дуже важливо, щоб він оволодів мовою.
Тем не менее не всегда эта социализация успешна. Я тоже сейчас за границей. У нас в доме живёт взрослый парень с аутизмом. Это социальное жильё и к нему регулярно приходит соцработник, но у парня постоянно приступы. Он часто кричит и неадекватно себя ведёт. На работу его никто не берёт, но хоть какое - то пособие получает. У двух знакомых женщин местных есть дети с аутизмом. тоже ходят в спецшколу. Одному 12 , он почти норма. Второму 10 лет. Первые минуты общения кажется , что он обычный, потом начинает чудить. У него регулярно какие - то кризисы, происшествия даже в этой школе. Так что всё непредсказуемо .
Ласунка• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
А який діагноз? Як лікували?
Гипоксически-ишемическая энцефалопатия. Пострадал мозг от гипоксии в родах.
Лечились медикаментами, долго. Плюс занятия. При аутизме мрт норма.
ЯНаПэПэ• 21 марта 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Горе....
Я вам співчуваю, но ужасов сейчас нарассказываю 🤦♀
Вы читали запрос автора или не осилили?
неДоПриличий• 21 марта 2024
Ответ дляАшотакоя
Читала про чіпи, які зараз тестують
за 30 50 ви мали на увазі?