А що трапилось?

показать весь текст
72 3 3
Tammy21 16 апреля в 12:38
Ответ дляSoufit
Ледве розшифрувала ваш ребус зі знаків))
Буду намагатися писати більш зрозуміло;)))
Soufit 16 апреля в 16:58
Ответ дляTammy21
Буду намагатися писати більш зрозуміло;)))
Більш зрозуміло заборонено. Я тут недавно написала, що в Єбалуге на завод дронів прилетіли. То мій коментар видалили. Поназивають свої міста малюками, а потім жаліються ))
Tammy21 16 апреля в 17:08
Ответ дляSoufit
Більш зрозуміло заборонено. Я тут недавно написала, що в Єбалуге на завод дронів прилетіли. То мій коментар видалили. Поназивають свої міста малюками, а потім жаліються ))
Орськ ще ’звучне’ місто)))
Soufit 16 апреля в 19:42
Ответ дляTammy21
Орськ ще ’звучне’ місто)))
Дно - теж звучить. Можна було всю країну так назвати, а не тільки одне місто
Falcon82 17 апреля в 14:12
Ответ дляИрина-bbd0
Будьте аккуратны со своими желаниями!
А то з´явиться
1 2
Falcon82 17 апреля в 14:18
Ответ для vihola
А хто під обстрілами в тебе порозумнішав, таджики? А хто писав, що ЗСУ третій рік з лопатами стоять на захисті проти російської орди.
Удалено администрацией...