Шмигаль. Справжнє обличчя

Як делегувати все волонтерам,поки йде дерибан бюджету.В мене окрім мату немає інших слів.
Відповідь на петицію до Кабінету міністрів України, в якій громадяни закликали закрити ’Єдині новини’ та телеканал ’FreeДом’, отримала відповідь прем´єр-міністра Дениса Шмигаля. Українці пропонували використовувати кошти, виділені на телемарафон для закупівлі дронів та авто для ЗСУ.
Глава уряду відповів на таку ініціативу відмовою!!!
Він, зокрема, заявив, що таке перенаправлення коштів є ’недоцільним’. Отакі пріоритети
Про це йдеться у відповіді Шмигаля на петицію, яку пописали понад 29,5 тис. осіб.
Це все, що треба знати про приоритети. Схоже, що Шмигалю важливіші досягнення на тому Телемарафоні, ніж забезпечення військових. Чи він сподіватися, що держава за рахунок платників податків буде фінансувати піар влади на телебаченні, а самі платн кі податків через волонтерів будуть забезпечувати військових дровами та пікапами? Цікаво, в Ізраїлі під час війни такі самі пріоритети? Там теж держава фінансує Телемарафон, а громадяни збирають на пікапи та дрони?
2 18
Pole 15 апреля в 17:23
Вже є тема, і чималенька частина відгуків таки ЗА марафон))
автор Реверанс 15 апреля в 17:25
Пріоритет влади телевізор проти дронів,ситуація з якими вже жахлива.
Тут можна почитати військову думку
https://www.facebook.com/serg.marco/posts/pfbid0h4...
Скоординуйте РЕБ в єдину систему та заберіть Ноти в тил!!!
А блін, я якось дуже прямо почав. Зараз поясню, розʼясню, буде довге простирадло.
’Контрнаступ’ розслабив не тільки суспільство, але і деякі чини, які повинні були відслідковувати зміни та технічний прогрес на фронті і реагувати на це. Тому інформацію про тактику застосування БПЛА, що постійно розвивається та еволюціонує, ешелонований РЕБ, та координацію за допомогою програмного забезпечення засобів БПЛА/РЕБ/ППО було успішно про...но. Тому на фронті досі координація проходить через чати сигнал/воцап, вся ця інформація зливається противнику, штаби про це все знають, але кладуть х... Є колективна відповідальність, а є колективна безвідповідальність. Ну що є то є.
4 1
VShpak 15 апреля в 17:27
Зато поржемо - цирк, цирк, цирк в усіх напрямках !
12 2
автор Реверанс 15 апреля в 17:28
Ответ дляPole
Вже є тема, і чималенька частина відгуків таки ЗА марафон))
Може треба згадати головними у державному телемарафоні є канали холдингу медведчука-коломойського ’1+1’.
Які привели Зеленського до влади. Тому замість ЗСУ з державного бюджету України вирішили фінансувати саме коломойського.
Для ЗСУ є волонтери
2 5
автор Реверанс 15 апреля в 17:29
Не дай бог марафон закриють!
Люди можуть почати думати.
tala-li 15 апреля в 17:37
наш Вирок (зі стадіону) в дії
1 11
Джесси Пинкман 15 апреля в 17:39
был фильм про бонда где глава крупнейшей медийной компании споннсировал развите военных конфликтов длля спроса на новости
Olga_72 15 апреля в 17:56
Удалено администрацией...
РойЛеля 15 апреля в 17:58
Ответ дляPole
Вже є тема, і чималенька частина відгуків таки ЗА марафон))
Не розумію хто його дивиться. Невже година ранкових і вечірніх власних новин кожного каналу недостатньо?
bespe4na_mavpa 15 апреля в 18:03
Я после Резникова поняла, что им пох, держат за дибилов всех, даже не прикрывают свой деребан. Война на годы, руки мыть не перемыть им там
1 6
cheryl 15 апреля в 18:20
Все, що треба знати про петиції.

Дуже шкода рідних героїв, що загинули на війні. Вони принижуються, збираючи ті підписи для нагороди. А насправді треба просто бути і одній банді з зєлєй, як пікалову чи кошовий, і зовсім не обов´язково воювати і померти, щоб зєля призначив нагороди.
diana32 15 апреля в 18:22
Ответ дляРойЛеля
Не розумію хто його дивиться. Невже година ранкових і вечірніх власних новин кожного каналу недостатньо?
Вы не правильно думаете, неважно кто его смотрит и смотрит ли вообще, главное что на него выделяют деньги из бюджета. Вот представьте вам скучно, вы ходите по парку и сдуваете одуванчики, к вам подходит человек и говорит а давайте я вам за это буду 1 млн долларов платить? Вы конечно радостно согласитесь. Так вот и фарафон , ненужная фигня но деньги то платят реальные.
1 1
Viktoria_St 15 апреля в 18:29
Ответ дляРеверанс
Може треба згадати головними у державному телемарафоні є канали холдингу медведчука-коломойського ’1+1’.
Які привели Зеленського до влади. Тому замість ЗСУ з державного бюджету України вирішили фінансувати саме коломойського.
Для ЗСУ є волонтери
Вот только с такой могилизацией скоро некому будет донатить тем волонтёрам.
Viktoria_St 15 апреля в 18:30
Ответ дляРеверанс
Не дай бог марафон закриють!
Люди можуть почати думати.
Сегодня вы хотите закрыть марафон, а завтра запретить бродячий цирк? Это же зрада-зрадонька)
6 1
Viktoria_St 15 апреля в 18:33
Ответ дляbespe4na_mavpa
Я после Резникова поняла, что им пох, держат за дибилов всех, даже не прикрывают свой деребан. Война на годы, руки мыть не перемыть им там
Резников ещё не самое плохое что было. Тот хоть за оружие договаривался, созывал Рамштайн. При резникове было 17 рамштайнов, при этом чурке 3 или 4 за пол года
2 1
bespe4na_mavpa 15 апреля в 18:50
Ответ дляViktoria_St
Резников ещё не самое плохое что было. Тот хоть за оружие договаривался, созывал Рамштайн. При резникове было 17 рамштайнов, при этом чурке 3 или 4 за пол года
Та партнеры тогда поняли, что как в суху землю что ни дай
Aksinia 111 15 апреля в 18:56
А петя , як справжній патріот і гетьман, не хоче продати свої канали і віддати кошти на ЗСУ ? Гідний приклад . Не ?
3 2
автор Реверанс 15 апреля в 19:19
Ответ дляAksinia 111
А петя , як справжній патріот і гетьман, не хоче продати свої канали і віддати кошти на ЗСУ ? Гідний приклад . Не ?
Ви все проспали.
Які в нього канали?
Опозіції накинули мотузку на шиї і гарно затягнули.3 опозиційні канали ВИКЛЮЧЕНІ з ефіру
Viktoria_St 15 апреля в 19:43
Ответ дляAksinia 111
А петя , як справжній патріот і гетьман, не хоче продати свої канали і віддати кошти на ЗСУ ? Гідний приклад . Не ?
А зелёная шобла что своего продала и отдала ЗСУ?
Ирина_Б_ 15 апреля в 20:27
вы что марафон закрывать нельзя! пропаганда и задуривание мозга рабам