Ирина_Б_ 15 апреля в 20:39
это про вертолет в Работино?
20 2
автор Nadine23 15 апреля в 20:39
І вже якась скотиняка ржущий смайл вліпила!
neortoju 15 апреля в 20:39
Плохие новости из фронта постоянно, вы хоть раз в одном морге были?
Ядерка? Куда кидать будут? Или так - поговорить?
автор Nadine23 15 апреля в 20:41
Ответ дляИрина_Б_
это про вертолет в Работино?
А що там? Бо я новин не бачила про це
Annalise 15 апреля в 20:42
Часов Яр или Работино((
Думаю все же что Часов Яр
Но зачем так запугивать и не писать точно что произошло, чтоб у людей паника случилась? Я за этого Джокера
62 2
v.melnik_km 15 апреля в 20:41
Теж зараз турбує ця фраза Джокера, вроді як, хтось загинув…
21 4 1
автор Nadine23 15 апреля в 20:42
Ответ дляneortoju
Плохие новости из фронта постоянно, вы хоть раз в одном морге были?
Ядерка? Куда кидать будут? Или так - поговорить?
Це зрозуміло,що погані новини завжди. Але тут він щось конкретне має на увазі. Тому і запитала.
5 1
автор Nadine23 15 апреля в 20:43
Ответ дляAnnalise
Часов Яр или Работино((
Думаю все же что Часов Яр
Но зачем так запугивать и не писать точно что произошло, чтоб у людей паника случилась? Я за этого Джокера
Я теж таке не люблю, тепер сиджу і моніторю що там трапилось.
17 4
neortoju 15 апреля в 20:43
Ответ дляNadine23
Це зрозуміло,що погані новини завжди. Але тут він щось конкретне має на увазі. Тому і запитала.
Джокер? Это тот, который писал, что собирается майдан 3 и туда уже приехал Петя и подъезжает Юля?
67 11
lilu1990 15 апреля в 20:43
Хай той Стерненко іде і замінить тих лучших що загинули. Аби тільки язиками теліпати
95 11 1
ириска77 15 апреля в 20:44
Джокер часто такими фразами пишет. Скоро значит будет информация
5 2
nadia-74 15 апреля в 20:44
Зараз боїшся цих новин не знаєш коли вже щось позитивне буде (( кожний день ,як останній
41 1
автор Nadine23 15 апреля в 20:44
Ответ дляneortoju
Джокер? Это тот, который писал, что собирается майдан 3 и туда уже приехал Петя и подъезжает Юля?
Так це був стьоб.
Tammy21 15 апреля в 20:45
Джокер перепостив Стерненко. Що сталося? А хз. Може він до затемнення готується, може знов замовлення відпрацьовує, а може реально десь @опа, знов.
23 13
Tammy21 15 апреля в 20:46
Ответ дляneortoju
Джокер? Это тот, который писал, что собирается майдан 3 и туда уже приехал Петя и подъезжает Юля?
Ага. Він) Періодично ще @#₴_чиває на хароших рузьких та кліпає іпсо.
12 10
v.melnik_km 15 апреля в 20:46
Ответ дляTammy21
Джокер перепостив Стерненко. Що сталося? А хз. Може він до затемнення готується, може знов замовлення відпрацьовує, а може реально десь @опа, знов.
Стерненко він перепостив пізніше
А до того була фраза про погані новини з фронту…
Tammy21 15 апреля в 20:47
Ответ дляlilu1990
Хай той Стерненко іде і замінить тих лучших що загинули. Аби тільки язиками теліпати
Ок. Зберіть, будь ласка, суму його останнього збору. Створимо петицію -- його на фронт, вас у прези... На його місце.
34 12 1
Tammy21 15 апреля в 20:48
Ответ дляv.melnik_km
Стерненко він перепостив пізніше
А до того була фраза про погані новини з фронту…
А до цього був хароший моргенштерн. Буває.
Tammy21 15 апреля в 20:48
Ответ дляNadine23
Так це був стьоб.
Ні. Це був не стьоб.
14 1
Star39 15 апреля в 20:49
Уходят лучшие - значит где-то по военным прилетело. Час назад были новости о прилете по военному аэродрому в Кировограде, и что там по самолетам попало.
krasotalisa 15 апреля в 20:49
кажуть наступним буде Часів Яр (( може вже близько уроди
20 1
LyudaT 15 апреля в 20:50
Ответ дляStar39
Уходят лучшие - значит где-то по военным прилетело. Час назад были новости о прилете по военному аэродрому в Кировограде, и что там по самолетам попало.
Ні тільки в Кіровограді, на жаль...
18 1
v.melnik_km 15 апреля в 20:50
Ответ дляkrasotalisa
кажуть наступним буде Часів Яр (( може вже близько уроди
То б уже рашики у всі дудки кругом трубили, щось інше
6 1
Star39 15 апреля в 20:50
Ответ дляLyudaT
Ні тільки в Кіровограді, на жаль...
Еще про 4 или 5 прилетов в Чугуеве писали сегодня
автор Nadine23 15 апреля в 20:52
Ответ дляStar39
Уходят лучшие - значит где-то по военным прилетело. Час назад были новости о прилете по военному аэродрому в Кировограде, и что там по самолетам попало.
Мабуть це
7 1
lilu1990 15 апреля в 20:53
Ответ дляTammy21
Ок. Зберіть, будь ласка, суму його останнього збору. Створимо петицію -- його на фронт, вас у прези... На його місце.
Вай, невже сума його збору покрила нам літаки, ядерну зброю і виробництво власних ракет? Як вдобно, як вдобно
РойЛеля 15 апреля в 20:53
Страшний сон якийсь.
Хоч би якісь добрі новини. Певно з літа 2022 не було їх...
Tammy21 15 апреля в 20:54
Ответ дляlilu1990
Вай, невже сума його збору покрила нам літаки, ядерну зброю і виробництво власних ракет? Як вдобно, як вдобно
Ні, сума ваших особистих зборів покрила. Совість хоча б майте. Дрони тисячам життя врятували.
37 18 1
Star39 15 апреля в 20:55
Ну и последние новости - это то, что войска рф село Бердычи окружили, там может находится около 1000 наших военных
lilu1990 15 апреля в 20:55
Ответ дляTammy21
Ні, сума ваших особистих зборів покрила. Совість хоча б майте. Дрони тисячам життя врятували.
Ну да, вклад Стерненка куди там. Навіть не буду до нього примірятись зі своєю сім´єю де майже всі чоловіки воюють