Тема про хрещення. Відчуття, що нас там не чекають та роблять все навмисно.

Розмовляла з сином вчора ввечері. Запитала про хрестини. Що, де і як буде. Вони хочуть хрестити в іншому місті, не в Києві. А у місті-де проживають батьки невістки. Ну зрозуміло, що невістка не зможе нічого сама, всюди суне допомогу своєї матері. Але невістка сказала синові, що у її батьків немає місця, де нам переночувати, з таким натяком щоб ми відразу їхали потягом на Київ або залишалися десь у знайомих.
У мене там є родичі. (З якими я обговорювали колись невістку, що не вміє готувати і тд. Бо коли була сварка зі свахою, ця родичка за мене вступилася, і син мене цим дорікнув. Але щоб тільки не у них. При тому, що невісткині батьки переїхали в інший будинок і там будуть залишатися після хрестин син з невісткою. Не повірю, що там немає місця де залишитися і нам. І син з невісткою будуть їхати на два дня раніше своїм авто, бо їм потрібно підготуватися. Нас брати не хочуть з собою. Син кинув натяк, щоб ми самі їхали потягом або автобусом в день свята. Таке відчуття, шо вони хочуть щоб ми швидше звідти поїхали або взагалі не приїздили.
показать весь текст
55 17
Залізна пані 16 апреля в 16:22
Ответ дляКаллипсо
Так я о полном прекращении контактов. Ездит только сын и никаких совместных мероприятий. А тут приглашение на крещение ребенка
Ну а як ви собі це уявляєте? Якщо б не було дитини у них, то зрозуміло. А з дитиною?
Можливо і не треба було звати взагалі свекруху, але якщо для сина це наприклад важливо? Бо то його МАМА. А бо невістка не хотіла, щоб на неї знову губи свекрунька дула, бо й так вже винна у всіх смертних гріхах. То що в такому випадку, робити цій дівчині?
Масяня Я 16 апреля в 18:41
Правильно чувствуете! Не едьте!
Замрійлива 16 апреля в 18:53
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Та я согласна. Но её же в двери гонят, а она в окно лезет. А контролировать кто будет? А пятак совать в чужие трусы и кастрюли, шоб потом темы строчить и рассказывать всем подряд?
Есть такие свекрови. Меня сия участь миновала, моя идеальная) Но такую как автор, я бы на порог не пустила. И это я пишу как будущая свекровь)))
Замрійлива 16 апреля в 18:55
Ответ дляЗалізна пані
Через рік-другий, навіщо вона їм потрібна буде? Для чого? Дитина її не знає, невістка бачити її також не хоче. Дитину їй невістка також-не довіряє. Там буде няньчити та допомагати інша бабуся. А ця так і буде сидіти горда, як жаба. І глядіти чужу дитину.
Це її вибір та право. Я б не хотіла ніяких дітей глядіти. Я вже двох винянчила і мені ще онуків не вистачає. Може і автор так. Є мама невістки то хай глядить.
2 2
Залізна пані 16 апреля в 19:15
Ответ дляЗамрійлива
Це її вибір та право. Я б не хотіла ніяких дітей глядіти. Я вже двох винянчила і мені ще онуків не вистачає. Може і автор так. Є мама невістки то хай глядить.
Тільки авторка працює нянею. І постійно ниє тут на форумі, що хоче бачити онука. Але нічого для цього не робить, щоб бачити дитину. Їй потрібно, спочатку налагодити контакт з невісткою. Але цього ніколи не буде. Бо невістка цього не хоче. І онука автор буде бачити, через років 5-6. Але вона цього заслужила з однієї сторони. Бо не потрібно до людей-дупою повертатися, а потім хотіти від них нормального до себе відношення.
Невістка не буде зі свекрухою спілкуватися. А ми тут ще прочитаємо 101 тему про це. Ось побачите.
Замрійлива 16 апреля в 19:20
Ответ дляЗалізна пані
Тільки авторка працює нянею. І постійно ниє тут на форумі, що хоче бачити онука. Але нічого для цього не робить, щоб бачити дитину. Їй потрібно, спочатку налагодити контакт з невісткою. Але цього ніколи не буде. Бо невістка цього не хоче. І онука автор буде бачити, через років 5-6. Але вона цього заслужила з однієї сторони. Бо не потрібно до людей-дупою повертатися, а потім хотіти від них нормального до себе відношення.
Невістка не буде зі свекрухою спілкуватися. А ми тут ще прочитаємо 101 тему про це. Ось побачите.
Авторка не лише невістку вирішила з розуму звести, але й всіх інших на форумі))
Залізна пані 16 апреля в 20:12
Ответ дляЗамрійлива
Авторка не лише невістку вирішила з розуму звести, але й всіх інших на форумі))
Вона скоріше зводить з розуму сина, тому що до невістки доступа немає в неї. А від сина вже доходить до невістки. Але не думаю, що для невістки всі її образи на неї важливі, та й все що авторка на неї говорить. Бо невістка викреслила свекруху з свого життя, значить вона для неї не важлива зовсім. І головне, що невістка зрозуміла відразу «що її свекруня за фрукт.»
Все питаю зарання 16 апреля в 20:15
Ответ дляЗамрійлива
Це її вибір та право. Я б не хотіла ніяких дітей глядіти. Я вже двох винянчила і мені ще онуків не вистачає. Може і автор так. Є мама невістки то хай глядить.
Ужас какой
Видна міленіалка 16 апреля в 22:49
Моя свекровь +- равно автору. Так мы её вообще на хрестины не приглашали. Она узнала постфактум, что её внука мы уже покрестили)
автор Бибер-анонимер 16 апреля в 22:50
Ответ дляВидна міленіалка
Моя свекровь +- равно автору. Так мы её вообще на хрестины не приглашали. Она узнала постфактум, что её внука мы уже покрестили)
І яка у неї була реакція? І як часто бачить онука? Якщо до неї таке ставлення…
Видна міленіалка 16 апреля в 23:41
Ответ дляБибер-анонимер
І яка у неї була реакція? І як часто бачить онука? Якщо до неї таке ставлення…
Реакция- обиделась. За 12 лет жизни малого, видела раза 4-5. Живем все в Киеве, в соседних районах. Она (свекровь) у нас дама, которой ’все и всё должны’, и она самая больная и несчастная. Полнейшая эгоистка. Но, со мной её номера не проходят)))
Масяня Я 16 апреля в 23:49
Ответ дляЗамрійлива
Авторка не лише невістку вирішила з розуму звести, але й всіх інших на форумі))
Ага, про крестины уже -надцатая тема, пластинку заело.
Замрійлива 17 апреля в 00:10
Ответ дляМасяня Я
Ага, про крестины уже -надцатая тема, пластинку заело.
Ну да ж чем-то заняться, а тут такое событие. Хрестины! Вот уж где разгуляться всем сплетням))