Тема про хрещення. Відчуття, що нас там не чекають та роблять все навмисно.

Розмовляла з сином вчора ввечері. Запитала про хрестини. Що, де і як буде. Вони хочуть хрестити в іншому місті, не в Києві. А у місті-де проживають батьки невістки. Ну зрозуміло, що невістка не зможе нічого сама, всюди суне допомогу своєї матері. Але невістка сказала синові, що у її батьків немає місця, де нам переночувати, з таким натяком щоб ми відразу їхали потягом на Київ або залишалися десь у знайомих.
У мене там є родичі. (З якими я обговорювали колись невістку, що не вміє готувати і тд. Бо коли була сварка зі свахою, ця родичка за мене вступилася, і син мене цим дорікнув. Але щоб тільки не у них. При тому, що невісткині батьки переїхали в інший будинок і там будуть залишатися після хрестин син з невісткою. Не повірю, що там немає місця де залишитися і нам. І син з невісткою будуть їхати на два дня раніше своїм авто, бо їм потрібно підготуватися. Нас брати не хочуть з собою. Син кинув натяк, щоб ми самі їхали потягом або автобусом в день свята. Таке відчуття, шо вони хочуть щоб ми швидше звідти поїхали або взагалі не приїздили.
показать весь текст
55 17
автор Бибер-анонимер 16 апреля в 12:15
Ответ дляДобро с Кулаками
Абсолютно адекватный ответ, с моей точки зрения. Думаю, с картинкой Вы напряглись меньше, чем невестка с ответом.
А вы ждали в ответ километровое сообщение с благодарностями?

По отслеживанию времени ответа - вообще смешно. Сообщения для того и придуманы, чтоб человек отвечал, когда ему удобно. Кто хочет общения в реальном времени - выбирает звонок.
Ні. Я сиділа обирала. Відправила. Бо не знала, що їй написати. І у відповідь сухе «Дякую.»
А шо сталося? 16 апреля в 12:16
Ответ дляБибер-анонимер
Суміш вже купувати не буду. Бо невістка вже дитину відлучає від суміші. Пьє молоко, супи, каші, пюре картопляні і тд. А дитині 9 місяців всього. Нашій дівчинкі вже майже рік, і вона ще на суміші і їсть дитячі пюре. А невістка вже робе все аби не заморочуватися. І це ще мені писали, що в мене дитина не правильно харчується.
Як це ’ваша дівчинка’ на суміші? Треба грудьми годувати. Років до п´яти))
Добро с Кулаками 16 апреля в 12:16
Ответ дляБибер-анонимер
Суміш вже купувати не буду. Бо невістка вже дитину відлучає від суміші. Пьє молоко, супи, каші, пюре картопляні і тд. А дитині 9 місяців всього. Нашій дівчинкі вже майже рік, і вона ще на суміші і їсть дитячі пюре. А невістка вже робе все аби не заморочуватися. І це ще мені писали, що в мене дитина не правильно харчується.
Тогда можно подарить мешок овощей . Но думаю, такая информация-фейк персонал но для вас, чтоб больше питание не дарили.
Добро с Кулаками 16 апреля в 12:17
Ответ дляБибер-анонимер
Ні. Я сиділа обирала. Відправила. Бо не знала, що їй написати. І у відповідь сухе «Дякую.»
Она кстати, вообще сама печатала. Буквы получились все на своих местах, первая заглавная и точка в конце - идеальная благодарность.
Добро с Кулаками 16 апреля в 12:17
Ответ дляА шо сталося?
Як це ’ваша дівчинка’ на суміші? Треба грудьми годувати. Років до п´яти))
А вообще да. И няни - зло
автор Бибер-анонимер 16 апреля в 12:17
Ответ дляДобро с Кулаками
Тогда можно подарить мешок овощей . Но думаю, такая информация-фейк персонал но для вас, чтоб больше питание не дарили.
Ні. Дійсно перевела з суміші на молоко, можливо бачили в дитячих упаковках. Типу адаптоване під дітей.
Все питаю зарання 16 апреля в 12:20
Ответ дляБибер-анонимер
Суміш вже купувати не буду. Бо невістка вже дитину відлучає від суміші. Пьє молоко, супи, каші, пюре картопляні і тд. А дитині 9 місяців всього. Нашій дівчинкі вже майже рік, і вона ще на суміші і їсть дитячі пюре. А невістка вже робе все аби не заморочуватися. І це ще мені писали, що в мене дитина не правильно харчується.
Вы считаете,что пюре из баночки полезнее,чем свежеприготовленное?
Невестка как раз заморачивается,а Вы нет
Все питаю зарання 16 апреля в 12:22
Ответ дляБибер-анонимер
Ні. Я сиділа обирала. Відправила. Бо не знала, що їй написати. І у відповідь сухе «Дякую.»
У меня уже нервов не хватает
Честно
Вы ужасный человек
Залізна пані 16 апреля в 12:23
Ответ дляБибер-анонимер
Суміш вже купувати не буду. Бо невістка вже дитину відлучає від суміші. Пьє молоко, супи, каші, пюре картопляні і тд. А дитині 9 місяців всього. Нашій дівчинкі вже майже рік, і вона ще на суміші і їсть дитячі пюре. А невістка вже робе все аби не заморочуватися. І це ще мені писали, що в мене дитина не правильно харчується.
Не хоче «заморочуватися»? А варити супи, картопляні пюре і тд? Вона ж їх сама дитині готує.
Це як раз ви - банку готового, дитячого харчування відкрили. Натовкли дитину і не «заморочуєтесь.» А що до молока, що тут такого?
Раніше взагалі коровʼяче молоко діти пили і всі живі, здорові. Якщо дитини вже повноцінно харчується, отримує всі вітаміни з продуктів. То навіщо, вже та суміш?
автор Бибер-анонимер 16 апреля в 12:26
Ответ дляВсе питаю зарання
Вы считаете,что пюре из баночки полезнее,чем свежеприготовленное?
Невестка как раз заморачивается,а Вы нет
Ага, і дає магазине молоко, замість суміші. Середній син бачів, як старший купував це дитяче молоко в магазині. І сказав, що дитині вже суміш не дають.
Безсовісна кума 16 апреля в 12:30
Ответ дляБибер-анонимер
Ага, і дає магазине молоко, замість суміші. Середній син бачів, як старший купував це дитяче молоко в магазині. І сказав, що дитині вже суміш не дають.
А вам яка справа до цього? Займайтесь ´своєю´ дівчинкою. І власну доньку не забувайте
Все питаю зарання 16 апреля в 12:31
Ответ дляБибер-анонимер
Ага, і дає магазине молоко, замість суміші. Середній син бачів, як старший купував це дитяче молоко в магазині. І сказав, що дитині вже суміш не дають.
Так это же детское молоко
Специально для детей
А все остальное она готовит,а Вы нет
Все питаю зарання 16 апреля в 12:32
Ответ дляБезсовісна кума
А вам яка справа до цього? Займайтесь ´своєю´ дівчинкою. І власну доньку не забувайте
И сына тоже,который в 18 лет обеспечивает маму с сестрой,тоже желательно не забывать
А шо сталося? 16 апреля в 12:35
Ответ дляБибер-анонимер
Ага, і дає магазине молоко, замість суміші. Середній син бачів, як старший купував це дитяче молоко в магазині. І сказав, що дитині вже суміш не дають.
Я дитині купувала звичайний кефір в магазині, на дитячу кухню не ходила
жар-птица Нюра 16 апреля в 12:47
Ответ дляБибер-анонимер
Гроші подарує.
Хоч обоє синів у Вас розумні виросли.
Дякуйте за них Богові щодня.
Я Головна 16 апреля в 12:52
Ответ дляДобро с Кулаками
Она кстати, вообще сама печатала. Буквы получились все на своих местах, первая заглавная и точка в конце - идеальная благодарность.
а могла б просто сердечко поставити, а тут стільки уваги, а свекруха не оцінила
4 2
Дідова баба 16 апреля в 13:08
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Экзорцисты все сдохли ’от счастья’. Даже самые задрыпанные Тису переплыли, как услышали про автора.
Слабаки
БезникаЯ 16 апреля в 13:22
Ответ дляБибер-анонимер
Ні. Це буде хрещена купувати.
По всім традиціям завжди хрещений дарить хрестик...
БезникаЯ 16 апреля в 13:23
Ответ дляБибер-анонимер
Навіщо, купувати квиток. Якщо вони будуть їхати туди на авто?
А ви будете на колінах у когось іхати? чи ваш син має бус?
БезникаЯ 16 апреля в 13:24
Ответ дляБибер-анонимер
Звичайний седан. Невістка на задньому сидінні з онуком, двоє дітей також. А я з-переду.
а ви по ходу пішки удачі вам, радуйтесь щоб хоч з поїзда чи автобуса зустріли
БезникаЯ 16 апреля в 13:25
Ответ дляБибер-анонимер
Написала «дякую и крапку в кінці, на тому все.» Не привіталася нічого, не запитала як ми, що ми…
а навіщо ій писати як ви якщо ій воно не треба?
БезникаЯ 16 апреля в 13:27
Піду, наберу свою свекруху,скажу яка в мене вона золота....
бо з такою як автор б вже вздьорнулась
БезникаЯ 16 апреля в 13:28
Ответ дляБибер-анонимер
Суміш вже купувати не буду. Бо невістка вже дитину відлучає від суміші. Пьє молоко, супи, каші, пюре картопляні і тд. А дитині 9 місяців всього. Нашій дівчинкі вже майже рік, і вона ще на суміші і їсть дитячі пюре. А невістка вже робе все аби не заморочуватися. І це ще мені писали, що в мене дитина не правильно харчується.
НАША!!! альо бабуся ви в своєму розумі, порівнювати рідного онука, і якусь дитину, від якоі вас в кращому випадку через пару років звільнять та все.
dArtagnan 16 апреля в 13:32
Для начала - по поводу выбора места Крещения. Возможно. это связано не с вами, а с патриархатом (к примеру, в УПЦ не признают Крещение ПЦУ). Возможно - личностью батюшки. Ведь не секрет, что есть батюшки, которые просто зарабатывают деньги, а есть те, которые искренне служат Богу и спасают души паствы. Ведь Крещение - это не пьянка родственников, это, в первую очередь, возможность Спасения для крестящегося. И от того, как будет помогать ему реализовать данную возможность батюшка, зависит вероятность этого Спасения.
Второй аспект. Как понимаю. вы собираетесь крестить ребенка в канун Великого Поста. Вы серьезно считаете, что бухать по этому поводу в Пост - разумное решение?
Коко Шанель 16 апреля в 13:41
А что это какое-то мега событие - крестины? Что б переться еще в такую даль, тратить деньги и вообще столько пробоем. Купите на эти деньги ребенку подарок лучше, или деньги подарите . И отношение к вам сразу улучшится
Все питаю зарання 16 апреля в 13:42
Ответ дляКоко Шанель
А что это какое-то мега событие - крестины? Что б переться еще в такую даль, тратить деньги и вообще столько пробоем. Купите на эти деньги ребенку подарок лучше, или деньги подарите . И отношение к вам сразу улучшится
200 км-Вы считаете, что это очень далеко?
автор Бибер-анонимер 16 апреля в 13:42
Ответ дляЯ Головна
а могла б просто сердечко поставити, а тут стільки уваги, а свекруха не оцінила
Скільки уваги? Просто дякую и все?
Коко Шанель 16 апреля в 13:43
Ответ дляВсе питаю зарання
200 км-Вы считаете, что это очень далеко?
С такими проблемами как описал автор - да
Мне кажется крестины касаются только ребенка и родителей с красными , а не бабушек дедушек
автор Бибер-анонимер 16 апреля в 13:46
Ответ дляКоко Шанель
С такими проблемами как описал автор - да
Мне кажется крестины касаются только ребенка и родителей с красными , а не бабушек дедушек
Але ж там будуть бабуся та дідусь з тієї сторони. До того ж, це напевно один шанс, щоб побачити онука.
БезникаЯ 16 апреля в 13:48
Ответ дляВсе питаю зарання
200 км-Вы считаете, что это очень далеко?
ну якщо для автора з одного району Києва в інший доіхати то далеко...
що батьки невістки часто їздять (200 км) а тут бабусі далеко їхати на Троєщину...