Тема про хрещення. Відчуття, що нас там не чекають та роблять все навмисно.

Розмовляла з сином вчора ввечері. Запитала про хрестини. Що, де і як буде. Вони хочуть хрестити в іншому місті, не в Києві. А у місті-де проживають батьки невістки. Ну зрозуміло, що невістка не зможе нічого сама, всюди суне допомогу своєї матері. Але невістка сказала синові, що у її батьків немає місця, де нам переночувати, з таким натяком щоб ми відразу їхали потягом на Київ або залишалися десь у знайомих.
У мене там є родичі. (З якими я обговорювали колись невістку, що не вміє готувати і тд. Бо коли була сварка зі свахою, ця родичка за мене вступилася, і син мене цим дорікнув. Але щоб тільки не у них. При тому, що невісткині батьки переїхали в інший будинок і там будуть залишатися після хрестин син з невісткою. Не повірю, що там немає місця де залишитися і нам. І син з невісткою будуть їхати на два дня раніше своїм авто, бо їм потрібно підготуватися. Нас брати не хочуть з собою. Син кинув натяк, щоб ми самі їхали потягом або автобусом в день свята. Таке відчуття, шо вони хочуть щоб ми швидше звідти поїхали або взагалі не приїздили.
показать весь текст
55 17
автор Бибер-анонимер 16 апреля в 11:42
Ответ дляПез Году Неделя
Самое смешное, что невестка совсем не разговаривает с автором.
За много месяцев вчера она написала единственное слово ’ дякую’ за поздравление с ДР.
Но автор все равно высасывает из пальца повод до....ться к невестке.
Представляю, сколько сотен тем было бы, если б невестка что-то говорила автору
Написала «дякую и крапку в кінці, на тому все.» Не привіталася нічого, не запитала як ми, що ми…
автор Бибер-анонимер 16 апреля в 11:43
Ответ дляВсе питаю зарання
А можно узнать, какую сумму планирует Ваш сын подарить на крестины?
3000 грн
автор Бибер-анонимер 16 апреля в 11:44
Ответ дляВсе питаю зарання
А Ваш сын и дочка как бы ехали?
Ну я ж написала на задньому сидінні. З невісткою та онуком.
Залізна пані 16 апреля в 11:46
Ответ дляБибер-анонимер
Написала «дякую и крапку в кінці, на тому все.» Не привіталася нічого, не запитала як ми, що ми…
Ну зрозуміло. Що невістка не хоче з вами спілкуватися, тому і дала вам цим «Дякую.» Це зрозуміти.
Автор, а ви? Ви привіталися? Запитали за 5 місяців, як невістка??Як онук?
Чи тупо відправили примітивні листівки привітання?
Я Головна 16 апреля в 11:48
Ответ дляБибер-анонимер
Де ви бачите нові конфлікти? Окрім тих подарунків, що віддала невістка та коли вона приїхала незадоволена. Більше конфліктів не було.
ви на хрестини ще не доіхали, але вже так накрутили себе, що скоро вибухнете
6 1
автор Бибер-анонимер 16 апреля в 11:48
Ответ дляЗалізна пані
Ну зрозуміло. Що невістка не хоче з вами спілкуватися, тому і дала вам цим «Дякую.» Це зрозуміти.
Автор, а ви? Ви привіталися? Запитали за 5 місяців, як невістка??Як онук?
Чи тупо відправили примітивні листівки привітання?
Ні. Я нічого не питала, та не привіталася. Просто відправила листівки. Вона відповіла - дякую, і все. Якщо б хотіла, сама б підтримала діалог.
5 12
Я Головна 16 апреля в 11:51
Ответ дляБибер-анонимер
Написала «дякую и крапку в кінці, на тому все.» Не привіталася нічого, не запитала як ми, що ми…
ви до кожної крапки доїб...сь
це нормально, коли на привітання відпвідають ’дякую’ і все
Залізна пані 16 апреля в 11:54
Ответ дляБибер-анонимер
Ні. Я нічого не питала, та не привіталася. Просто відправила листівки. Вона відповіла - дякую, і все. Якщо б хотіла, сама б підтримала діалог.
«якщо б хотіла.» А вона і не хотіла і не захоче, підтримувати з вами, якийсь діалог. І неважливо, в якому форматі. Їй це не потрібно. Після того всього, що ви сказали та як себе поводили. Радійте, що невістка розблокувала Вас і ви її привітали. Що вона надала Вам, таку можливість. І культурно вам відповіла-’Дякую.„ А могла написати «Ідіть у дупу.» Дуже стійка людина-ваша невістка. Стримати себе і написати просто ’Дякую.’
Безсовісна кума 16 апреля в 11:55
Ответ дляБибер-анонимер
Звичайний седан. Невістка на задньому сидінні з онуком, двоє дітей також. А я з-переду.
Класно розпланували. І в зручний для вас час, да?
Добре, що дітям пох на ваші плани)
Безсовісна кума 16 апреля в 11:57
Ответ дляБибер-анонимер
Ні. Я нічого не питала, та не привіталася. Просто відправила листівки. Вона відповіла - дякую, і все. Якщо б хотіла, сама б підтримала діалог.
А де тут діалог? Ваша картинка?)
автор Бибер-анонимер 16 апреля в 11:58
Ответ дляБезсовісна кума
А де тут діалог? Ваша картинка?)
Дві листівки з поздоровленнями. Могла б написати «Дякую і щось ще…» І до того ж я написала о 10 годині ранку, а вона відповіла у пів пʼятого вечора.
4 7
Добро с Кулаками 16 апреля в 12:00
Ответ дляБибер-анонимер
Звичайний седан. Невістка на задньому сидінні з онуком, двоє дітей також. А я з-переду.
То есть на безопасность внука и автокресло Вам глубоко наплевать?
Все питаю зарання 16 апреля в 12:01
Ответ дляБибер-анонимер
Ну я ж написала на задньому сидінні. З невісткою та онуком.
Вы считаете, там было бы норм.сидеть 4-м людям?
автор Бибер-анонимер 16 апреля в 12:01
Ответ дляВсе питаю зарання
Вы считаете, там было бы норм.сидеть 4-м людям?
Ну не прям нормально. Але доїхати можна.
Все питаю зарання 16 апреля в 12:01
Ответ дляБибер-анонимер
Ні. Я нічого не питала, та не привіталася. Просто відправила листівки. Вона відповіла - дякую, і все. Якщо б хотіла, сама б підтримала діалог.
Вы ничего не спрашивали,а от невестки хотите внимания???
Все питаю зарання 16 апреля в 12:02
Ответ дляДобро с Кулаками
То есть на безопасность внука и автокресло Вам глубоко наплевать?
Причём, абсолютно наплевать
Безсовісна кума 16 апреля в 12:02
Ответ дляБибер-анонимер
Дві листівки з поздоровленнями. Могла б написати «Дякую і щось ще…» І до того ж я написала о 10 годині ранку, а вона відповіла у пів пʼятого вечора.
Нащо? Бо вам так хочеться?

Спойлер - перехочеться
Все питаю зарання 16 апреля в 12:03
Ответ дляБибер-анонимер
Дві листівки з поздоровленнями. Могла б написати «Дякую і щось ще…» І до того ж я написала о 10 годині ранку, а вона відповіла у пів пʼятого вечора.
Картинки как поздравление с ДР-это полный моветон
автор Бибер-анонимер 16 апреля в 12:03
Ответ дляВсе питаю зарання
Вы ничего не спрашивали,а от невестки хотите внимания???
Я вже просто не хочу її чіпати. Думала,привітаю. Подивлюся на її реакцію. Що відповість. А після такого дякую. Вже й нічого не захотілося запитувати.
Все питаю зарання 16 апреля в 12:03
Ответ дляБибер-анонимер
Ну не прям нормально. Але доїхати можна.
А почему она должна мучиться 3 ч?
Все питаю зарання 16 апреля в 12:04
Ответ дляБибер-анонимер
Я вже просто не хочу її чіпати. Думала,привітаю. Подивлюся на її реакцію. Що відповість. А після такого дякую. Вже й нічого не захотілося запитувати.
Так Вы тоже ничего не спросили
Почему она должна это первая делать???
Добро с Кулаками 16 апреля в 12:08
Ответ дляБибер-анонимер
Я вже просто не хочу її чіпати. Думала,привітаю. Подивлюся на її реакцію. Що відповість. А після такого дякую. Вже й нічого не захотілося запитувати.
Абсолютно адекватный ответ, с моей точки зрения. Думаю, с картинкой Вы напряглись меньше, чем невестка с ответом.
А вы ждали в ответ километровое сообщение с благодарностями?

По отслеживанию времени ответа - вообще смешно. Сообщения для того и придуманы, чтоб человек отвечал, когда ему удобно. Кто хочет общения в реальном времени - выбирает звонок.
А шо сталося? 16 апреля в 12:09
Ответ дляБибер-анонимер
3000 грн
а ви?
автор Бибер-анонимер 16 апреля в 12:10
Ответ дляА шо сталося?
а ви?
Не знаю ще.
Добро с Кулаками 16 апреля в 12:10
Ответ дляА шо сталося?
а ви?
Вы чего. И так много ж дарят. И ещё памперсы с питанием автор отправляла
Все питаю зарання 16 апреля в 12:10
Ответ дляБибер-анонимер
Не знаю ще.
Подарок или деньги?
А шо сталося? 16 апреля в 12:11
Ответ дляЯ Головна
ви до кожної крапки доїб...сь
це нормально, коли на привітання відпвідають ’дякую’ і все
Особливо, якщо привітання - це картинка з інету
А шо сталося? 16 апреля в 12:11
Ответ дляБибер-анонимер
Дві листівки з поздоровленнями. Могла б написати «Дякую і щось ще…» І до того ж я написала о 10 годині ранку, а вона відповіла у пів пʼятого вечора.
двічі ’дякую’. За кожну листівку окремо
А шо сталося? 16 апреля в 12:13
Ответ дляБибер-анонимер
Ну не прям нормально. Але доїхати можна.
Невістка спереду, дитина в автокреслі позаду. Місця там ще тільки на одну людину. Можна взяти майбутнього кума. Всі інші залишаються вдома. Це найкраще рішення.
автор Бибер-анонимер 16 апреля в 12:14
Ответ дляДобро с Кулаками
Вы чего. И так много ж дарят. И ещё памперсы с питанием автор отправляла
Суміш вже купувати не буду. Бо невістка вже дитину відлучає від суміші. Пьє молоко, супи, каші, пюре картопляні і тд. А дитині 9 місяців всього. Нашій дівчинкі вже майже рік, і вона ще на суміші і їсть дитячі пюре. А невістка вже робе все аби не заморочуватися. І це ще мені писали, що в мене дитина не правильно харчується.