Тема про хрещення. Відчуття, що нас там не чекають та роблять все навмисно.

Розмовляла з сином вчора ввечері. Запитала про хрестини. Що, де і як буде. Вони хочуть хрестити в іншому місті, не в Києві. А у місті-де проживають батьки невістки. Ну зрозуміло, що невістка не зможе нічого сама, всюди суне допомогу своєї матері. Але невістка сказала синові, що у її батьків немає місця, де нам переночувати, з таким натяком щоб ми відразу їхали потягом на Київ або залишалися десь у знайомих.
У мене там є родичі. (З якими я обговорювали колись невістку, що не вміє готувати і тд. Бо коли була сварка зі свахою, ця родичка за мене вступилася, і син мене цим дорікнув. Але щоб тільки не у них. При тому, що невісткині батьки переїхали в інший будинок і там будуть залишатися після хрестин син з невісткою. Не повірю, що там немає місця де залишитися і нам. І син з невісткою будуть їхати на два дня раніше своїм авто, бо їм потрібно підготуватися. Нас брати не хочуть з собою. Син кинув натяк, щоб ми самі їхали потягом або автобусом в день свята. Таке відчуття, шо вони хочуть щоб ми швидше звідти поїхали або взагалі не приїздили.
55 17
Залізна пані 16 апреля в 09:27
Ситуація у вас автор, саме така: «Нагадили у тарілку. А тепер хочете звідти їсти.»
А ви ще після того всього, хочете там залишитися? Не соромно вам зовсім? Я взагалі, не розумію. Як ви будете всім в очі дивитися? Можливо, у них дійсно немає де вас покласти спати, якщо і ще невістка з чоловіком там будуть. В них же не палац, вірно? Куди там ще й вам, з вашою «кагалою»? Ідіть до своїх розумних родичів, будете обговорювати невістку та хрестини. І самі можете сісти та поїхати потягом, блаблакар, автобусом. Людям дійсно треба підготуватися до свята, а не возити вас, як ту панночку.
А взагалі, порада- не їдьте туди. Відправте тільки сина, хай похрестить дитину та й поїде собі. Не треба псувати дітям свято та настрій.
52 2 2
Fresh_coconut 16 апреля в 09:28
Прекратите лезть в семью сына и распускать свой язык про невестку с родственниками своими. Я бы тоже на месте невестки на вас обиделась
Запароленое одеяло 16 апреля в 09:28
Ой, знову ви.Наробили собі проблем і бігаєте як ошпарена
ПриснитсяЖЕ 16 апреля в 09:28
Вторую неделю эти крестины перемываются… да скажите же что вы заболели и не приедете и дело с концом. Чего переливать из пустого в порожнее.
14 2
Марс атакует 16 апреля в 09:28
Как надоел уже этот троляка
22 1
автор Бибер-анонимер 16 апреля в 09:29
Ответ дляМарс атакует
Как надоел уже этот троляка
Навіщо заходити в тему, читати, а потім це писати. Мимо проходьте.
Сизоока бестія 16 апреля в 09:29
Ответ дляМарс атакует
Как надоел уже этот троляка
Напевно, непогано платять
Вообще не факт 16 апреля в 09:34
Відчуття вас не підводять. Ми дійсно не хочем вас там бачити. Місця в моїх батьків повно, але нахіба ви нам там треба. Мамо, сидіть вдома!
37 8 1
Незламна 16 апреля в 09:32
На месте невестки, я б поставила вопрос ребром, обрубить все контакты с вами вашему сыну.
Это ж треш, а не мамо. Фу, блин

Та бейся своей башкой сколько влезет
9 1
Одні думки 16 апреля в 09:31
Навіщо Вам їхати?
Це ж не мега свято) ми наприклад хрестили тільки з хрещеними, своїх батьків я не кликала, батько чоловіка був у іншому місті, це наше свято , посиділи ми дома за вином лише з хрещеними і все )
9 1
Сиренькая 16 апреля в 09:31
Ответ дляБибер-анонимер
Навіщо заходити в тему, читати, а потім це писати. Мимо проходьте.
*Повз
Сиренькая 16 апреля в 09:33
Ответ дляОдні думки
Навіщо Вам їхати?
Це ж не мега свято) ми наприклад хрестили тільки з хрещеними, своїх батьків я не кликала, батько чоловіка був у іншому місті, це наше свято , посиділи ми дома за вином лише з хрещеними і все )
У всіх по різному. Деякі на 50 людей свято влаштовують. Ну в бабуня наче близький родич, хоч і гадина
Все питаю зарання 16 апреля в 09:33
Ответ дляБибер-анонимер
Навіщо заходити в тему, читати, а потім це писати. Мимо проходьте.
А можете написать город,в котором будут крестины?
От этого и зависит Вам ответит
Кривая спроса 16 апреля в 09:33
Ответ дляСизоока бестія
Напевно, непогано платять
Гадаю, що погано. Бо якби непогано, то були б історії цікавіші. А ці на відчепись створюються.
автор Бибер-анонимер 16 апреля в 09:33
Ответ дляFresh_coconut
Прекратите лезть в семью сына и распускать свой язык про невестку с родственниками своими. Я бы тоже на месте невестки на вас обиделась
Родичка просто за мене заступилася. Бо сваха сказала, що її дочка дуже сильно страшно схудла, у відносинах з моїм сином. А я розмовляла на гучному звʼязку і родичка сказала «Бо готувати не вміє, того і така худа.» А ми як раз про це і говорили з нею, що невістка не готує для мого сина.
29 2 1
Дідова баба 16 апреля в 09:33
Не забудьте про обряд экзорцизма для себя
14 1
Кракадэ 16 апреля в 09:34
У меня появляется мысль, что это реальная история. Но ведь специально такое не будут выдумывать? На целый сериал история. Невестка действительно умная баба. Она мне нравится.
32 1
Непогодка 16 апреля в 09:34
Ответ дляЗалізна пані
Ситуація у вас автор, саме така: «Нагадили у тарілку. А тепер хочете звідти їсти.»
А ви ще після того всього, хочете там залишитися? Не соромно вам зовсім? Я взагалі, не розумію. Як ви будете всім в очі дивитися? Можливо, у них дійсно немає де вас покласти спати, якщо і ще невістка з чоловіком там будуть. В них же не палац, вірно? Куди там ще й вам, з вашою «кагалою»? Ідіть до своїх розумних родичів, будете обговорювати невістку та хрестини. І самі можете сісти та поїхати потягом, блаблакар, автобусом. Людям дійсно треба підготуватися до свята, а не возити вас, як ту панночку.
А взагалі, порада- не їдьте туди. Відправте тільки сина, хай похрестить дитину та й поїде собі. Не треба псувати дітям свято та настрій.
А що син за хресного? Пропустила.
Все питаю зарання 16 апреля в 09:34
Ответ дляБибер-анонимер
Навіщо заходити в тему, читати, а потім це писати. Мимо проходьте.
А сына Вашего среднего они планируют забрать?
Он же крестный папа
Залізна пані 16 апреля в 09:35
Ответ дляНепогодка
А що син за хресного? Пропустила.
Так.
КинДза 16 апреля в 09:35
Я думала що більше як матрьошки на форумі мене ніхто так не бісить
Але ви, мамо, вирвали це першенство і зайняли перше місце номінації Клізма года
a.ostroverh 16 апреля в 09:35
Я бы на месте невестка вот просто нахуй послала и все
И сразу никаких проблем в жизни!
Ни у неё, ни у сына!
Сменила бы номер и заблокировала все соц сети
18 5
Все питаю зарання 16 апреля в 09:35
Ответ дляБибер-анонимер
Родичка просто за мене заступилася. Бо сваха сказала, що її дочка дуже сильно страшно схудла, у відносинах з моїм сином. А я розмовляла на гучному звʼязку і родичка сказала «Бо готувати не вміє, того і така худа.» А ми як раз про це і говорили з нею, що невістка не готує для мого сина.
Почему у Вас такие не культурные родственники?
parele 16 апреля в 09:37
Итить)) Продолжение следует))
Автор, Вы такая незамутненная. Да, Вас не хотят видеть, а пригласили просто из вежливости. Самым правильным на Вашем месте выбором было бы остаться дома. Но Вы же все равно попретесь.
Вчителька з мікрорайону 16 апреля в 09:37
Ответ дляНепогодка
А що син за хресного? Пропустила.
В цій серії мамО забулася це упоминуть)
автор Бибер-анонимер 16 апреля в 09:37
Ответ дляКракадэ
У меня появляется мысль, что это реальная история. Но ведь специально такое не будут выдумывать? На целый сериал история. Невестка действительно умная баба. Она мне нравится.
А де ум? Чому не похрестити в Києві, а волокти дитину в інше місто до якого від Києва, 200 км?
23 1
автор Бибер-анонимер 16 апреля в 09:39
Ответ дляВсе питаю зарання
А сына Вашего среднего они планируют забрать?
Он же крестный папа
Ні. Щоб я разом із дітьми їхала потягом.
Директриссимо 16 апреля в 09:39
невістку обговорювали??? обговорювали! Пожинайте!
Fresh_coconut 16 апреля в 09:40
Ответ дляБибер-анонимер
Родичка просто за мене заступилася. Бо сваха сказала, що її дочка дуже сильно страшно схудла, у відносинах з моїм сином. А я розмовляла на гучному звʼязку і родичка сказала «Бо готувати не вміє, того і така худа.» А ми як раз про це і говорили з нею, що невістка не готує для мого сина.
Я ещё раз напишу для не умных, нечего обсуждать невестку со своими родственниками, с ней жить вашему сыну она ему нравиться и это главное, она ему родила ребенка не вам.
Сирожено_пирожено 16 апреля в 09:39
Ответ дляБибер-анонимер
А де ум? Чому не похрестити в Києві, а волокти дитину в інше місто до якого від Києва, 200 км?
Ох, залишайтесь вдома, бо знову поскандалите і вас навіть із ввічливості запрошувати не будуть.