Изменено 16 апреля в 12:51

Коли снарядів 1 до 10, а літаків 1 до 30, то шансів перемогти немає − Зеленський

Це для чиїх вух для наших чи знову для ’партнерів’?

https://www.pravda.com.ua/news/2024/04/16/7451435/
показать весь текст
nabludatel 16 апреля в 14:26
Ответ дляNatRad
Удалено администрацией...
путін хіба єврей?
13 5
KrupinkaSs 16 апреля в 14:26
Ответ длязавитушка
Так а ваша де конкретика?
Вам вона не сподобається,бо ви ж до останнього .
9 3
Ирина-bbd0 16 апреля в 14:27
Ответ дляLeeloo_aloha
Удалено администрацией...
А чего Вы умолчали сколько АТОшников не смогли с семьями никуда выехать и навсегда в земле остались убитыми мышебраттями?
5 7 1
Leeloo_aloha 16 апреля в 14:28
Ответ длязавитушка
От люди, ну чим ви читаєте, я десь виступала за закриття кордонів, чи підтримувала, те що не випускають, відправляла ваших синів в окоп? Десь підтримувала такі дії влади?
Я пишу про те, що є і буде на окупованих територіях. Ви мені, що я підтримую закриті кордони.
Ну шо до чого.
Ви проти переговорів і підтримуєте війну в теперішній ситуації. А вона така, що своєї зброї нема і вже не дають і кордони закриті, це факт.
18 4
завитушка 16 апреля в 14:28
Ответ дляKrupinkaSs
Вам вона не сподобається,бо ви ж до останнього .
Я за здравий смисл.
2 7
liss 16 апреля в 14:29
Ответ дляIrina-5d24
Как раз все кто тут отписался про важность повторения, не у нимеччинах сидят, а в Украине
По анонимам гадания )))
завитушка 16 апреля в 14:29
Ответ дляLeeloo_aloha
Ви проти переговорів і підтримуєте війну в теперішній ситуації. А вона така, що своєї зброї нема і вже не дають і кордони закриті, це факт.
І факт, що русня переговорів не хоче, а хоче нас захопить і знищить.

Але, у вас чогось претензії до мене. Я винна, що русня хоче нас знищить чи що влада закрила кордони?
Я винна, що русня нас вбиває на окупованих територіях?
До мене особисто, у вас яка претензія?
3 11 4
liss 16 апреля в 14:32
Ответ дляKrupinkaSs
Вам вона не сподобається,бо ви ж до останнього .
Так до останнього это только или русня злобная или наши далеко зарубежом .
6 3 2
KrupinkaSs 16 апреля в 14:32
Ответ длязавитушка
Я за здравий смисл.
Ну да, лопата проти танка,багато здравого смислу.
13 3
завитушка 16 апреля в 14:32
Ответ дляKrupinkaSs
Ну да, лопата проти танка,багато здравого смислу.
Я десь писала про лопату проти танка? Цитату будь-ласка.
3 1
liss 16 апреля в 14:33
Ответ длязавитушка
Я десь писала про лопату проти танка? Цитату будь-ласка.
Про лопату это не ваши слова ))) хоть бы понимали/ слушали что наши политики говорят )))
10 3
Irina-5d24 16 апреля в 14:33
Ответ дляliss
По анонимам гадания )))
По каким анонимам? Они без анонимов пишут.
Viktoria_St 16 апреля в 14:35
Ответ длязавитушка
Я за здравий смисл.
С голой опой против КАБ
завитушка 16 апреля в 14:37
Ответ дляViktoria_St
С голой опой против КАБ
Я когось відправляла з опою проти КАБ? Нашо ви мені це пишете. Яка логіка.
Натисніть всі мої відповіді і там видно, про що я пишу.
4 6
KrupinkaSs 16 апреля в 14:38
Ответ длязавитушка
Я десь писала про лопату проти танка? Цитату будь-ласка.
Ну напишіть ,де наше пво ,про яке наш през сьогодні говорив,де снаряди ,де ф16,де лендліз?Які в нас переваги зараз на фронті?Чи немає просування зараз на фронті у ворога?Карти діп стейт усі можуть подивитись.Скільки ще має бути ’бахмутів’?Чому неможна бити по російським нпз?
15 3
завитушка 16 апреля в 14:40
Ответ дляKrupinkaSs
Ну напишіть ,де наше пво ,про яке наш през сьогодні говорив,де снаряди ,де ф16,де лендліз?Які в нас переваги зараз на фронті?Чи немає просування зараз на фронті у ворога?Карти діп стейт усі можуть подивитись.Скільки ще має бути ’бахмутів’?Чому неможна бити по російським нпз?
А чого ви це все у мене питайте? Як це відноситься, до теми моїх коментів, де я пишу, що на окупованих територіях всім проукраїнським громадянам, атошникам, зсушникам і їх родинам смерть.?
5 6
Сонная Сова 16 апреля в 14:40
Ответ дляIrina-5d24
Как раз все кто тут отписался про важность повторения, не у нимеччинах сидят, а в Украине
В стране розовых пони и радужных облачков они сидят.И все никак не нажеруться крови, ладно б сами кацапов бить пошли, так нет у них лапки, пусть мужчины чужие воюют.
3 18 1
KrupinkaSs 16 апреля в 14:42
Ответ длязавитушка
А чого ви це все у мене питайте? Як це відноситься, до теми моїх коментів, де я пишу, що на окупованих територіях всім проукраїнським громадянам, атошникам, зсушникам і їх родинам смерть.?
То шо ,по вашому,треба робить?
3 4
завитушка 16 апреля в 14:42
Ответ дляKrupinkaSs
То шо ,по вашому,треба робить?
А по вашому?
3 1
РойЛеля 16 апреля в 14:44
Ответ дляKrasivaja_ja
А дуда нам кто?
Хрещений батько
Kolibri_18 16 апреля в 14:45
Слухала інтервью з генералом Кривоносом, його спитали, на його думку Зеленській так каже. Кривонос відповів, що таку ж стратегію мав сталін: весь час писав союзникам, як не дасте зброї, то гітлер виграє. і дожав їх.
то от була думка, що це все ж засіб тиснути на партнерів. адже фронт тримаємо.
хоча, тут не треба багато розуму зрозуміти, що без зброї нічого не вийде. Але в тому ж інтервью Кривонос сказав, що в нас ще багато чого є, що ми можемо використати на фронті.
11 5 2
Viktoria_St 16 апреля в 14:45
Ответ длязавитушка
Я когось відправляла з опою проти КАБ? Нашо ви мені це пишете. Яка логіка.
Натисніть всі мої відповіді і там видно, про що я пишу.
Ну вы же поддерживаете продолжение войны, а реальность она такая. Даже зеля уже этого не скрывает
3 12
_Yunna_ 16 апреля в 14:46
Ответ дляJave
Так ви маєте право на думку, але є інші люди в цій країні які також мають право на власну думку, і ви не маєте права їх ображати бо ваші думки протилежні.. щодо мене, я також не хочу територіальних уступок, але ще більше я не хочу воювати..і я не бачу виходу для України, сподіваюсь що влада має бачення як далі війна буде тривати, як будуть забезпечувати нас світлом та теплом, як економіка мусить працювати
Удалено администрацией...
KrupinkaSs 16 апреля в 14:47
Ответ длязавитушка
А по вашому?
Удалено администрацией...
завитушка 16 апреля в 14:47
Ответ дляViktoria_St
Ну вы же поддерживаете продолжение войны, а реальность она такая. Даже зеля уже этого не скрывает
Ще разочок, під моїм ніком натискаєте кнопочку і там видає всі мої коменти, всі буковки, які я набирала на клавіатурі і маючий очі да побачить, про що я пишу.
5 4
impossibilia non sunt 16 апреля в 14:47
Ответ дляИрина-bbd0
Ой))))за ботоксное чмо обиделись
Кстати говорят что пуйло в своё время очень на харьковский ультрас абиделся))) песня до сих пор знаменита.а погоняло приклеилось как клеем момент))))
ахах, сколько наивных людей, ультрас в Украине был проектом рос спецслужб, работали на провокацию, добились своего, как видим. Надо было некоторым мамашам в те времена интересоваться где и с кем ее 16-тилетний лось время проводит, но она ж думала фанат футбола это перспективно, и дома ей не мешает заодно
6 1 4
Antoninaya1 16 апреля в 14:48
Ответ дляKolibri_18
Слухала інтервью з генералом Кривоносом, його спитали, на його думку Зеленській так каже. Кривонос відповів, що таку ж стратегію мав сталін: весь час писав союзникам, як не дасте зброї, то гітлер виграє. і дожав їх.
то от була думка, що це все ж засіб тиснути на партнерів. адже фронт тримаємо.
хоча, тут не треба багато розуму зрозуміти, що без зброї нічого не вийде. Але в тому ж інтервью Кривонос сказав, що в нас ще багато чого є, що ми можемо використати на фронті.
Тактак ’фронт тримаємо’, ’багато чого є’. На кого це розраховано? В кожній родині є свій військовий: близький чи не дуже, тож ці казочки вже ніхто не слухає. А ви все розповідаєте.
17 1
завитушка 16 апреля в 14:48
Ответ дляKrupinkaSs
Удалено администрацией...
Так вы такий же бот на зарплаті.
Від вас тільки питання.
5 5
KrupinkaSs 16 апреля в 14:49
Ответ дляKolibri_18
Слухала інтервью з генералом Кривоносом, його спитали, на його думку Зеленській так каже. Кривонос відповів, що таку ж стратегію мав сталін: весь час писав союзникам, як не дасте зброї, то гітлер виграє. і дожав їх.
то от була думка, що це все ж засіб тиснути на партнерів. адже фронт тримаємо.
хоча, тут не треба багато розуму зрозуміти, що без зброї нічого не вийде. Але в тому ж інтервью Кривонос сказав, що в нас ще багато чого є, що ми можемо використати на фронті.
Ну так,в нас ще є дофіга людсьго ресурсу,ще можна почекати 24 літніх,поки їм виповниться 25,а тоді і 23 літні достигнуть.
7 2
Ирина-bbd0 16 апреля в 14:49
Ответ дляimpossibilia non sunt
ахах, сколько наивных людей, ультрас в Украине был проектом рос спецслужб, работали на провокацию, добились своего, как видим. Надо было некоторым мамашам в те времена интересоваться где и с кем ее 16-тилетний лось время проводит, но она ж думала фанат футбола это перспективно, и дома ей не мешает заодно
Вот.так а чего обижаться то на дипломатию?))))) Сами придумали.сами обиделись) как на распятого мальчика)
Тут же сутками ’нада договаривацца’))
С кем и о чём?
С врунами и убийцами?))))