Звільнять Верещук, Шмигаля та Кулебу..а прем´єр- міністром назначать Єрмака..
Перевіримо чи це правда..
ksusha1155• 19 апреля 2024
Єрмак визнаний одним із 100 найвпливовіших людей року по версії Таймс.. я чогось не догоняю по ходу.
ksusha1155• 19 апреля 2024
Ответ дляNatka A.
Ось така в нас крута секретарка у президента
Все знає)))
Люсильда.ua• 19 апреля 2024
Ответ дляJave
Виводять нашого сірого генерала офіційно на міжнародну арену
А чё так мелко выводят? Надо ж сразу - в президенты. Всё равно он командует.
Автор, вопрос не к Вам, не обижайтесь. Это я не эмоциях.
_Annyshka____• 19 апреля 2024
Ответ дляYuliya-23
вже звільнили Верешук, міністра освіти і ще когось
Лісового? Коли звільнили, можна посилання на новину. Не знаходжу в Гуглі інформацію.
Люсильда.ua• 19 апреля 2024
Ответ дляksusha1155
Він вливає лише на Зєлю та їх криворізький квартал. На мене - аж ніяк.
_Annyshka____• 19 апреля 2024
Ответ дляSeehund
Каким образом?
То в паралельній реальності порадниць. Такого тут інколи начитаєшся, потім страшно на вулицю виходити, бо розумієш, що ці люди серед нас.
Люсильда.ua• 19 апреля 2024
Ответ дляTAL_A
к этому все шло, думаю, в будущем он будет президентом
Я особисто - проти. Мої рідні теж... Але кого це цікавить
. Підтасують як у рашці та у бульбашей.
_Annyshka____• 19 апреля 2024
Ответ дляJave
Один із варіантів, чисто мої догадки.. так як 5 років зеленського спливає щоб не злити міжнародних партнерів, зелень передає владу прем´єр-міністру, а він у нас на той час буде Єрмак.. ну чи придумають ще щось
Це відповідно до яких законодавчих актів така процедура відбудеться?
Люсильда.ua• 19 апреля 2024
Ответ дляJave
Як у рашці було з дімою медведкіним))))
_Annyshka____• 19 апреля 2024
Ответ дляSeehund
Интересная теория.
То мертва теорія. В нас якщо президента немає деякий час, влада тимчасово передається голові Верховної Ради.
Irina-5d24• 19 апреля 2024
Ответ дляJul757
Наступного тижня чи в следующее воскресенье? Сколько ждать?
Вам не терпится уже?)
Irina-5d24• 19 апреля 2024
Ответ дляksusha1155
А что тут неправда? Он действительно влиятельный. Без него Зе и шагу не ступит