От вам і уповноважений по правам людини.

показать весь текст
kuskus 16 апреля в 20:15
Ответ дляWomAnn
Удалено администрацией...
Точно? А всі інші ні до чого? Про путіна вже й забули..
2 2 1
Carin 16 апреля в 20:20
Удалено администрацией...
Реверанс 16 апреля в 20:24
Ответ дляkuskus
Всі так кажуть-яскравий тому приклад пан Зеленський, як співав, як співав, що півкраїни за нього проголосувало, а тепер різко гнидою став
Він нею був ще коли плазував перед путіним і виставляв українців дурниками своїми тупими жартами.Дурники за нього й проголосували.
Дюрлишка 16 апреля в 20:24
Удалено администрацией...
Реверанс 16 апреля в 20:25
Ответ дляk julia
Гроші творять дива з людьми.
Ні.
Справжніх гроші не ламають.
Залужний отриманий в спадок 1 000 000 передав на ЗСУ
1 2
kuskus 16 апреля в 20:28
Ответ дляРеверанс
Ні.
Справжніх гроші не ламають.
Залужний отриманий в спадок 1 000 000 передав на ЗСУ
Нащо ви це ставите йому в заслугу? Це був спосіб передачі грошей на армію, а не його особисте рішення. Дарували не йому особисто, а українській армії
3 2
Mira29-c3c3 16 апреля в 20:29
Ответ дляkuskus
Всі так кажуть-яскравий тому приклад пан Зеленський, як співав, як співав, що півкраїни за нього проголосувало, а тепер різко гнидою став
Що значить став? Він нею й ….
impossibilia non sunt 16 апреля в 20:29
Ответ дляkuskus
Жиди, як ви виразились, й самі трохи в халепі зі своєю війною
Вам их жалко? А они вас ни капли не пожалеют, увидите еще
2 1
kuskus 16 апреля в 20:30
Ответ дляРеверанс
Він нею був ще коли плазував перед путіним і виставляв українців дурниками своїми тупими жартами.Дурники за нього й проголосували.
Правильно, тому що людям треба відповідати за свої дії, ось і відповідаємо
Реверанс 16 апреля в 20:31
Ответ дляkuskus
Нащо ви це ставите йому в заслугу? Це був спосіб передачі грошей на армію, а не його особисте рішення. Дарували не йому особисто, а українській армії
Тоді просто передали в резнікову,як міністру оборони.
Той гарний дідусь віддав особисто Залужному в честності якого не сумнівався.І на додачу 2 українським університетам.
Зелень правда цього по теліку не показала.
Вдячна влада
kuskus 16 апреля в 20:31
Ответ дляimpossibilia non sunt
Вам их жалко? А они вас ни капли не пожалеют, увидите еще
Мені жалко? Я просто констатую факт без сльоз і соплів
kuskus 16 апреля в 20:32
Ответ дляРеверанс
Тоді просто передали в резнікову,як міністру оборони.
Той гарний дідусь віддав особисто Залужному в честності якого не сумнівався.І на додачу 2 українським університетам.
Зелень правда цього по теліку не показала.
Вдячна влада
Передали, так я вважали за найкраще передати
Реверанс 16 апреля в 20:32
Ответ дляkuskus
Правильно, тому що людям треба відповідати за свої дії, ось і відповідаємо
Зараз Антимайдан утилізовує Майдан.
Реванш.
Kidstaff Bot 16 апреля в 20:34
Дорогі учасники, дискусія відхилилася від теми і набула негативного характеру, тому ми її закриваємо. Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, переформулюйте питання.
Цінуємо вашу активність і сподіваємось на конструктив у майбутніх обговореннях!

З повагою, Команда Kidstaff