Я про жінок, чиї чоловіки мали відстрочку. Тепер цей пункт розділять по хворобах. Хіба це законно взагалі? Непрацездатні ж по закону вважаються всі групи.
Вкусныйпончик• 17 апреля 2024
Тепер би хм виїхать, але можуть ставить палки в колеса прикордонники
Ответ дляМиззери
Я думаю третью вообще скоро уберут из списков как бронь
У моей подруги третья это нет щитовидки , это вообще ей жить не мешает и работать а мужу так тем более но к счастью она не в Украине
Це сюр. Одна частина здорових бугаїв ловить другу частину таких самих. А то і похуже.
Тут точно кажуть шо самі себе перемочим. Я б побачила пакувальника, я б йому б дала на горіхи. Задрали. Чорти ходять, а сміттяри їм помагають. Самі привієловані після еліти
dahashutka19• 17 апреля 2024
Ответ дляЕлена1265
Пусть стоят себе, они и раньше стояли. Штурмовать всех начнут 16 мая
Мне кажется после 16 июля, когда три месяца пройдет
Ответ дляанна 1986
Про жен почему бы и нет. Мужчина здоров,женщина с третьей группой родила двух детей,полноценно работает,так в чем смысл отсрочки...
А в чому смисл, для батька 3-х дітей?
Будь-які винятки - це про несправедливість.Хіба що власний стан здоров´я такий, що чоловік прикутий до ліжка. І завжди будуть незадоволені і ті, хто не розуміють.
Ответ дляЕлена1265
Тот %, у кого есть право на отсрочку
А от мій приклад роз‘ясніть. Десь рік назад чоловік заброньовався на свої роботі. (Для цього треба влк). Потім сплило пів року, знов та сама процедура.
Скажіть будь ласка, його персона є в базі тцк? Ввн вважається процшовшим ВЛК? В цілому. На даний момент, без «шо через 60 днів так і так нада йти»
Бо я не розумію. Тцк про нього на зараз - в курсі? Де він, шо він..
А шо, ті що даже без робочої броні реально думаєте не підуть?
Ответ дляTeonaa
Да, о нем есть данные
Ответ дляTeonaa
Вчера читала, что сейчас количество тцк-ников равноценно количеству бойцов в армии. Их же как минимум по 10 человек стоят. По Киеву только наверное около 500 - 1000 человек.
Ответ дляTeonaa
Все понимают, что сходить в ТЦК, это 99% попасть в учебку. Думаю, что не пойдут