Де можна прочитати про те, що військових на пенсії не мобілізують?

Хтось може дати посилання?
12 1
Millie 16 апреля в 19:59
Вислуги скільки?
stranger-1 16 апреля в 20:02
Немає такого
1 6
автор Стрекоза любви 16 апреля в 20:04
Так постійно пишуть в темах, що військових на пенсії не мобілізують. Хочу почитати, розібратися.
4 2 1
автор Стрекоза любви 16 апреля в 20:05
Ответ дляMillie
Вислуги скільки?
Не знаю. Хочу для себе зрозуміти, чому у всіх темах пишуть, що військових пенсіонерів не мобілізують, хоча вони йдуть на пенсію в 45.
1 2
Remensa 16 апреля в 20:06
Читайте закон, вже підписаний,блд.
До 60 беруть всіх
5 2
Alve 16 апреля в 20:06
Вместе с мужем служат мобилизованные пенсионеры. Они подлежат мобилизации .
1 1
автор Стрекоза любви 16 апреля в 20:06
Ответ дляRemensa
Читайте закон, вже підписаний,блд.
До 60 беруть всіх
А до цього закону мобілізували?
автор Стрекоза любви 16 апреля в 20:07
Ответ дляAlve
Вместе с мужем служат мобилизованные пенсионеры. Они подлежат мобилизации .
Дякую. Значить це подіяло на мене тутешнє «іпсо». Добре, що вирішила розібратися.
3 2
Кузякин 16 апреля в 20:07
Ответ дляRemensa
Читайте закон, вже підписаний,блд.
До 60 беруть всіх
Кого - всіх? Полно гуляющих военных пенсов
3 12
Remensa 16 апреля в 20:08
Ответ дляСтрекоза любви
А до цього закону мобілізували?
Поняття не маю.
Alve 16 апреля в 20:08
Ответ дляСтрекоза любви
Не знаю. Хочу для себе зрозуміти, чому у всіх темах пишуть, що військових пенсіонерів не мобілізують, хоча вони йдуть на пенсію в 45.
Ну, у меня сосед военный пенсионер, на пенсии стал инвалидом 2 группы (онко), вот по этой причине его и не мобилизуют. Кум офицер запаса, у него ребенок-инвалид, уехал из страны
mixaelen 16 апреля в 20:09
Можливо, мається на увазі 58.стаття Конституція України, де сказано що нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі. Вони ж шли на пенсію згодно якомусь закону чи правовому акту
Remensa 16 апреля в 20:10
Ответ дляКузякин
Кого - всіх? Полно гуляющих военных пенсов
По закону, я мала на увазі.
oksana19823 16 апреля в 20:13
Ответ дляСтрекоза любви
Не знаю. Хочу для себе зрозуміти, чому у всіх темах пишуть, що військових пенсіонерів не мобілізують, хоча вони йдуть на пенсію в 45.
Мобілізують аж бігом, чоловік військовий, практично усі друзі пенсіонери служать.За винятком тих, хто звільнився по стану здоровя
3 4
Ответ дляСтрекоза любви
Не знаю. Хочу для себе зрозуміти, чому у всіх темах пишуть, що військових пенсіонерів не мобілізують, хоча вони йдуть на пенсію в 45.
Бо більшість військові пенсіонери це як мінімум - майор. Скоріше підполковник- полковник.
Їх мають право мобілізовувати по їх спеціальності та на посаду з відповідним званням.
Повірте, в ЗСУ немає браку офіцерів на посаду майор-полковник. Да іще ті, хто навчався на радянській техніці (їх треба перекваліфіковувати закордоном).
ЗСУ дуже потрібнв рядові та сержанти. Це їх більше всього косить війна.
1 10
Santa_n 16 апреля в 20:15
Мого брата призвали. Він був на пенсії. Кадровий військовий
mixaelen 16 апреля в 20:18
Ответ дляSanta_n
Мого брата призвали. Він був на пенсії. Кадровий військовий
а яке в нього звання? Він звільнявся по стану здоров’я?
illaria-k 16 апреля в 20:19
Ответ дляSanta_n
Мого брата призвали. Він був на пенсії. Кадровий військовий
сколько лет?
mixaelen 16 апреля в 20:21
У мене знайомий пенсионер-пвошник пішов добровольцем. Так його не хотіли брати, він звонив на гарячу лінію, скаржився. Тоді взяли. Йому 50
Natalia505 16 апреля в 20:27
Ответ дляСтрекоза любви
Не знаю. Хочу для себе зрозуміти, чому у всіх темах пишуть, що військових пенсіонерів не мобілізують, хоча вони йдуть на пенсію в 45.
Чоловік моєї подруги воює, військовий пенсіонер, п´ятдесят два роки.
zanna76 16 апреля в 20:29
Ответ дляСтрекоза любви
А до цього закону мобілізували?
так,мобілізували.Є кілька знайомих -пенсіонери ОВС,МОБІЛІЗУЮТЬ,офіцери поліціі колишні
nnnnika 16 апреля в 20:31
В мене всі знайомі і родичі, хто військові і поліцейські пенсіонери самі пішли 24 лютого 22 року, всі воюють
4 2 2
нинель 1919 16 апреля в 20:41
Ответ дляСтрекоза любви
Не знаю. Хочу для себе зрозуміти, чому у всіх темах пишуть, що військових пенсіонерів не мобілізують, хоча вони йдуть на пенсію в 45.
писали,що майже всі вони полковники не менше, тому вони нафіг не потрібні ....їм мясо треба штурмовіки
1 2 1
tanya_217 16 апреля в 20:41
Ответ дляСтрекоза любви
Не знаю. Хочу для себе зрозуміти, чому у всіх темах пишуть, що військових пенсіонерів не мобілізують, хоча вони йдуть на пенсію в 45.
Не знаю.
Особисто знаю полковника на пенсії, якому на момент початку війни було 50+
Він добровільно пішов в армію і їх бригада майже безвилазно у Донецькій області весь час
Він патріот України!
А ще буде+++ за вислугу, бойовий стаж, нормальні виплати весь час війни (бо ставка, + за 0, але зрозуміло, що керівництво трохи по іншому службу несе ніж рядові, та теж на нулі!).
Тобто людина служить але знає навіщо, діти і зяті, та внуки уже закордоном, майно тут молодь все продала.
tanya_217 16 апреля в 20:42
Ответ дляСтрекоза любви
Так постійно пишуть в темах, що військових на пенсії не мобілізують. Хочу почитати, розібратися.
Люди свідомо заробляти гроші пішли! В ТЦК таких теж повно!
1 3
herba fresca 16 апреля в 20:43
Ответ дляСтрекоза любви
Так постійно пишуть в темах, що військових на пенсії не мобілізують. Хочу почитати, розібратися.
Полно в инете информации.
Военных пенсионеров младше 60 около 200 тыс.
Все они сидят дома.
3 2
herba fresca 16 апреля в 20:44
Ответ дляRemensa
Читайте закон, вже підписаний,блд.
До 60 беруть всіх
Да конечно.
И полицию,и СБУ,и судей,и прокуроров,и всех депутатов и госслужащих?
Вот так и военных пенсионеров берут.
herba fresca 16 апреля в 20:45
Ответ дляmixaelen
Можливо, мається на увазі 58.стаття Конституція України, де сказано що нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі. Вони ж шли на пенсію згодно якомусь закону чи правовому акту
А если другие профессии,и на пенсии,и младше 60,то очень даже мобилизуют.
Remensa 16 апреля в 20:47
Ответ дляherba fresca
Да конечно.
И полицию,и СБУ,и судей,и прокуроров,и всех депутатов и госслужащих?
Вот так и военных пенсионеров берут.
Взагалі то всі перераховані вами, крім депутатів Ради, стоять на обліку і їх мають призвати. Там ще деякі професії є. Але ж ми живемо в Україні
herba fresca 16 апреля в 20:47
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Бо більшість військові пенсіонери це як мінімум - майор. Скоріше підполковник- полковник.
Їх мають право мобілізовувати по їх спеціальності та на посаду з відповідним званням.
Повірте, в ЗСУ немає браку офіцерів на посаду майор-полковник. Да іще ті, хто навчався на радянській техніці (їх треба перекваліфіковувати закордоном).
ЗСУ дуже потрібнв рядові та сержанти. Це їх більше всього косить війна.
Так пусть офицеры в рядовые идут.
А то водителей и сантехников можно,а офицеров нет.
Конечно их много.
Они в тылу сидят.
И на нуле их нет.
Не дураки.
Пусть рядовые погибают.