Olesa-4927• 16 апреля 2024

Дуже важлива петіція. Підпішить, будь ласка!

Авто петіціі Святослав Дубина , напевно деякі його знають , він на фронті, є свій ютюб канал .Петиція вже набрала 28 тис голосів , але треба,щоб зеленський та його ’менеджери ’ побачили обурення людей !

Просимо Президента внести до Верховної Ради України для першочергового розгляду законопроєкт про негайний призов до Сил Оборони України правоохоронців, держслужбовців та інших робітників бюджетної сфери та про приорітетний прийом на роботу в державні установи, комунальні підприємства та правоохоронні органи України осіб, які звільнені з підрозділів Сил Оборони після початку повномасштабної російської агресії.

https://petition.president.gov.ua/petition/223944?...
автор Olesa-4927 • 16 апреля 2024
Madam Turkish• 16 апреля 2024
вы наивно верите что они хотят увидеть и что-то предпринять?сколько еще в вас наивности?
автор Olesa-4927 • 16 апреля 2024
Ответ дляMadam Turkish
Звиняйте , в моєму пості було щось , що я потребую поради ?
Astraja_• 16 апреля 2024
Підписала.Але думаю що результат буде як з петицією про збереження виплат всім впо, тицьнули у відповідь перелік категорій кому залишено, навіть щось типу з розумінням відносимося до того як вам важко але фінансів нема не причепили
автор Olesa-4927 • 16 апреля 2024
Ответ дляAstraja_
Надія на автора петиціі пана Святослава Дубіна , він таке не залишить .
Магия света• 16 апреля 2024
Ответ дляOlesa-4927
Що саме не залишить? Петиція - це не закон, наавіть не законопроект. Це просто відкритий лист до президента. Яка буде відповідь саме на цей лист нам заздалегіть відомо.
P.S.
Не вважаю, що участь у силах оборони повинна надавати преференціі при прийомі в держоргани. Українска армія така сама корумпована, як і все суспільство. Щодня ми чуемо про нові скандали з материальным забеспеченням, з неправомірно нарахованними виплатами за віртуальну участь в бойових діях.
Teonaa• 16 апреля 2024
Ответ дляMadam Turkish
А ви наївно вірите що автора (та й мене) дуже хвилює що хоче чи не хоче він/вони бачити?
Teonaa• 16 апреля 2024
Ответ дляМагия света
P.S.
Його треба завалювати щодня такими листами
Сенс мовчати?
Магия света• 16 апреля 2024
Ответ дляTeonaa
Сенс мовчати?
Цей лист прочитає хіба що секретар.Більше лістов - більше секретарів.
У ньому немає жодної конкретики, зичайне популистьске за все добре проти всього поганого.