17 апреля в 07:36

В Приват24 любой может посмотреть состояние лицевого счета «соседа»

Как то не очень, что любому доступно, как считаете?
Сиреневенькая 17 апреля в 07:38
Що таке ліцевой счьот?
3 11
ВЫВсеВрете 17 апреля в 07:39
Ответ дляСиреневенькая
Що таке ліцевой счьот?
Це якщо написано на ліце
ВерСаСе 17 апреля в 07:39
Ответ дляСиреневенькая
Що таке ліцевой счьот?
коммуналка, скорее всего.
Сиреневенькая 17 апреля в 07:40
Ответ дляВЫВсеВрете
Це якщо написано на ліце
Я серйозно.
Сиреневенькая 17 апреля в 07:40
Ответ дляВерСаСе
коммуналка, скорее всего.
І чому вона ліцевая?
3 2
Ждушечка 17 апреля в 07:41
Ми платили комуналку сусідки поки вона була у від´їзді. Тільки тому можемо бачити її рахунки.
Інших сусідів ні
ВЫВсеВрете 17 апреля в 07:41
Ответ дляСиреневенькая
І чому вона ліцевая?
То на мовє так звучить
5 2
Жинси на дитину 17 апреля в 07:42
Вот если бы этот любой ещё и заплатил за соседа, то я бы сама всем соседям свой лицевой счёт раздала.
2 27
Жинси на дитину 17 апреля в 07:43
Ответ дляСиреневенькая
Що таке ліцевой счьот?
Особистий рахунок
АяВсёЗнаю 17 апреля в 07:43
А то з якого переляку
Сиреневенькая 17 апреля в 07:43
Ответ дляВЫВсеВрете
То на мовє так звучить
Що таке мовє?
7 4
ВЫВсеВрете 17 апреля в 07:44
Ответ дляСиреневенькая
Що таке мовє?
У вас зранку справжня гра - що? Де ? коли? 🤣
Сиреневенькая 17 апреля в 07:44
Ответ дляЖинси на дитину
Особистий рахунок
Банківський? А де можна подивитися банківський рахунок сусіда в приват24?
1 9
Помаранчова душа 17 апреля в 07:46
Ответ дляЖинси на дитину
Особистий рахунок
Особовий
ВЫВсеВрете 17 апреля в 07:47
Ответ дляСиреневенькая
Банківський? А де можна подивитися банківський рахунок сусіда в приват24?
І що він вам дасть якщо навіть і дізнаєтеся?
Жинси на дитину 17 апреля в 07:47
Ответ дляСиреневенькая
Банківський? А де можна подивитися банківський рахунок сусіда в приват24?
Ні. Комунальний рахунок Нафтогазу, Газмережі, Обленерго, Водоканалу і ще дофіга різних контор.
Rocka Rolla 17 апреля в 07:47
А что секретного сколько у вас коммуналка?))) и не любой, а я так понимаю плательщик
Сиреневенькая 17 апреля в 07:48
Ответ дляВЫВсеВрете
У вас зранку справжня гра - що? Де ? коли? 🤣
Цікаво просто. Я доволі таки всебічно розвинена людина, і навіть трохи знаю ту узьку. Ну щьот це рахунок, але чому лицьовий? Від косметолога?
3 2 11
Сиреневенькая 17 апреля в 07:49
Ответ дляПомаранчова душа
Особовий
Дякую!
Сиреневенькая 17 апреля в 07:50
Ответ дляПомаранчова душа
Особовий
Тю, але ж і проблема. Нехай дивляться.
ВЫВсеВрете 17 апреля в 07:51
Ответ дляСиреневенькая
Цікаво просто. Я доволі таки всебічно розвинена людина, і навіть трохи знаю ту узьку. Ну щьот це рахунок, але чому лицьовий? Від косметолога?
ну лічний не звучить, це змахує на приватну власність 😂
Сиреневенькая 17 апреля в 07:51
Ответ дляВЫВсеВрете
ну лічний не звучить, це змахує на приватну власність 😂
Та куди їм
ВЫВсеВрете 17 апреля в 07:52
Ответ дляСиреневенькая
Та куди їм
Ну і я про те. Ще буде кожен думати, що є власником водоканалу чи електромережі
Тільки не про гроші 17 апреля в 07:52
И что?
Зачем и кому он нужен?
julia-678c 17 апреля в 07:52
Ответ дляСиреневенькая
Цікаво просто. Я доволі таки всебічно розвинена людина, і навіть трохи знаю ту узьку. Ну щьот це рахунок, але чому лицьовий? Від косметолога?
Что-то не заметно ваше развитие
3 10
неДоПриличий 17 апреля в 07:53
Ответ дляRocka Rolla
А что секретного сколько у вас коммуналка?))) и не любой, а я так понимаю плательщик
Любой
Сиреневенькая 17 апреля в 07:54
Ответ дляВЫВсеВрете
Ну і я про те. Ще буде кожен думати, що є власником водоканалу чи електромережі
В українській мові все чітко 👌🏻
Слобожаночка 17 апреля в 07:55
Ответ дляЖдушечка
Ми платили комуналку сусідки поки вона була у від´їзді. Тільки тому можемо бачити її рахунки.
Інших сусідів ні
Достаточно ввести адрес и подтягивает. Я за соседку платила, только адрес ввела. Да и когда в частном доме даже без введения адреса в приват потянуло двух соседей, рядом и ещё один дом, который вообще в начале улицы, а мы в конце) и убрать никак не могла, приходилось сверять с квитанций где чей лс
Каркуша Клара 17 апреля в 07:56
Ответ дляЖинси на дитину
Особистий рахунок
Особовий
Латексне альтер ЕГО 17 апреля в 07:57
Та не тільки сусіда. Взагалі будь-якої адреси.