Як стулити пельку?

Вчора пішла робити брови, поруч майстер стригла свою постійну клієнтку, розмовляли про своє, а я як "супер експерт" коментувала деякі моменти.
Вийшла вже і розумію що моєї думки ніхто не питав, навіть якщо я на 1000% права, це мене не стосується. Я сьогодні записана ввечері на стрижку, могла б їй підказати деякі моменти вже сьогодні, а не лізти у їхню розмову.
На роботі так само, усі про мене усе знають, "де родився, з ким женився", подала на розлучення в квітні, то вже усі в курсі, дитина захворіла - усі в курсі, вагітність перервалася - усі в курсі (нашо взагалі було казати про вагітність на маленькому терміні?), і це ж наче чужі люди мені.
Спочатку вивалю усе що треба і не треба, тоді себе картаю.
Я розумію що так робити не варто, але мовчки сидіти/ходити не можу, спокійно слухати інших не вмію.
показать весь текст
Княгиня пітьми 18 апреля в 10:16
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
И ничего не могут с этим сделать
Знакомо. Я такая, меня не переделать, потому терпите и слушайте.
А потом: куда же вы? что я вам такого плохого сделала, что вы со мной общаться не хотите?
tarveldy 18 апреля в 10:17
От ви така, я десь +/- така ж, завжди кажу що мене легше прибити ніж заткнути
Мовчу коли це реально потрібно і про те що дійсно треба мовчати
Marmu 18 апреля в 10:17
Ответ дляСегодня я не я
не виходить якось, останні років двадцять намагаюся
автор, якщо уе вас реально турбує - то ідіть до психолога. у мене теж таке було, я думала, що я всім маю щось порадити. Це у мене батько був такий, заробляв 3 копійки, алкоголік, мав такий характер, що з усіма пересварився, але завжди всім радив, от буквально на кухні ріжу горіхи, і тут він порадить! це реально всіх бісить, тепер як хочу порадити, то завжди думаю про нього) все одно раджу, але намагаються обмежетися сферами, в яких більш-менш розбираюсь)
Marmu 18 апреля в 10:18
У мене зараз такий період-оточення, що люди триндять нон-стоп. я вас запевняю, це дуже сильно бісить! тільки коли людина своє навалює. ви хоч сама у відповідь слухаєте людей?
автор Сегодня я не я 18 апреля в 10:19
Ответ дляКнягиня пітьми
В театре тоже комментируете по ходу спектакля и даете советы актерам?
в театрі - ні, хоча буває, в кінотеатрі залюбки коментую
4 2
автор Сегодня я не я 18 апреля в 10:20
Ответ дляMarmu
У мене зараз такий період-оточення, що люди триндять нон-стоп. я вас запевняю, це дуже сильно бісить! тільки коли людина своє навалює. ви хоч сама у відповідь слухаєте людей?
не вмію я слухати
Княгиня пітьми 18 апреля в 10:21
Ответ дляСегодня я не я
не вмію я слухати
Там вверху был совет с ромашкой. Вместо нее можно воду или даже воздух во рту держать.
Marmu 18 апреля в 10:21
Ответ дляСегодня я не я
не вмію я слухати
я вам не можу передати, як такі люди бісять!!! просто жесть! ідіть до психолога, мене трохи попустило після нього. Почитайте ще про РДВГ, раптом, у вас подібне
Позаземний розум 18 апреля в 10:30
Мать у меня такая. Узнала случайно про мою болезнь, знает вся семья, вплоть до троюродных... Про мои первые месячные растрепала всем на свете.
А потом удивляется, почему с ней только о погоде.
Бла бла бла 18 апреля в 10:32
У меня тоже вторая проблема, я чудесно общаюсь с соседями коллегами, просто со знакомыми, то тех пор пока не начинаются расспросы про личное. А с кем вы живете, а где, какая квартира, сколько лет. Обрываю общение, меня это напрягает.
Варена цибуля 18 апреля в 10:40
У меня свекровь такая. Язык - как помело, всем подряд и про всех. Даже если попросить не вякать никому - все равно распиздит. Ну не понимает человек, что вопрос ’как дела?’ от маникюрши - это просто формальность, а не повод вывалить все события прошедшего месяца...
Если рассказывает о каком-то событии - то это просто вешайся, миллион на фиг ненужных подробностей...
Если о человеке - то же самое, вплоть до года рождения и цвета трусов.
Была еще коллега такая же. Автор, без обид - но это не от большого ума.
Фізик-ядерщик заочно 18 апреля в 10:46
А які тут ще можуть бути поради окрім того,щоб просто силою волі закрити свою пельку на петельку,як казала моя бабуся?
Просто Вам ще не зустрілася людина,яка б поставила Вас на місце.
Просто беремо і закриваємо рот. Все. Як люди,що багато їдять і хочуть схуднути,урізають собі їжу, вчасно виходять із-за столу, так і Ви вчіться.
Мовчання -золото.
Ви навіть не уявляєте як дратують такі люди.