Як тільки хоч трішки починаю любити свою роботу одразу якась х**ня стається(

Працюю на цій роботі майже рік. За цей рік багато було випадків, коли не хотіла їхати на роботу через вище керівництво, мій безпосередній начальник норм, та й колектив нічого так, можна сказати, колектив мене тримає, зп середня 16-20 тисяч, залежить від місяця. То от, наче все нормально, якщо не враховувати, що у відділі стоїть камера і прослушка. Час від часу перевірки, штрафи, неприємні ситуації. Штрафують нашу начальницю за зальоти персоналу, а вона потім злиться ,кричить на нас. Хоча її самої фактично пів робочого дня стабільно немає, приходить як хоче і йде так само. Через те, що постійно міняються співробітники, за цей рік у мене вже три стажера було, всіх треба вчити, всі косячать на початку, а вигрібаємо всі разом( Взимку в нас працювала дівчина, яка часто робила промахи, могла пізніше прийти на роботу години на 3, раніше піти(начальниця про це була в курсі), але коли діло запахло жареним під гарячу руку і я потрапила, за що мені було дуже обідно, бо я не дозволяла собі того, що могли дозволити деякі особи. І от пару місяців тому, начальниця сама мені запропонувала приходити на 15 хв пізніше на роботу, бо вона знає, як у мене проблемно транспорт ходить. Робочий день з 8 ранку, а я на роботі вже о 7. То й вона дозволила мені на 8 15 приходити, щоб я в таку рань не приїжала. Але не довго я покайфувала. З´явилась у нас нова співробітниця, яка ні чого не хоче робити, все плаче як їй важко, те, що ми з колегами за годину дві робимо, вона на цілий день розтягує. І вона налажала десь добряче, що тепер керівництво буде камери від зорі до зорі дивитись, тепер знову доведеться о 7 ранку торчати на роботі, підйом о 5. І знаєте, що саме обідно? Що тій новенькій начальниця буде посміхатись, дозволяти приходити трішки пізніше, раніше, а я сторчатиму цілий день, і на мене буде визвірятись як і було власне ті рази.
показать весь текст
Я вся ваша 18 апреля в 12:20
Ответ дляЯк_наготую...
А де працювали, якщо не секрет? І яку зп мали?
Продавцом. Зарплата зависела от выторга. Самая печаль была 12500, самый верх 25500, а в среднем, наверное 16, если посчитать. Последние месяцы было 13-15, так что такое...
автор Як_наготую... 18 апреля в 12:21
Ответ дляЯ вся ваша
Продавцом. Зарплата зависела от выторга. Самая печаль была 12500, самый верх 25500, а в среднем, наверное 16, если посчитать. Последние месяцы было 13-15, так что такое...
Мені здається, що продавцями довго не витримують люди, бо це тяжко фізично/морально(
Без комплексів 18 апреля в 12:29
А в чому проблема, вам керівник дозволив приходити пізніше? Вже прочитала. Якщо немає жорсткої потреби в грошах - шукайте іншу
Не гоню 18 апреля в 12:29
Ответ дляЯк_наготую...
Та що ви таке говорите😅😅😅але ваш коментар підняв настрій
Наверное потому что ипут вас там похлеще чем в публичном доме

Я бы искала уже новую работу, нафик надо такое, как вы пишите, это бред, а не работа
Холодная каша 18 апреля в 12:37
Ответ дляЯк_наготую...
Мені здається, що продавцями довго не витримують люди, бо це тяжко фізично/морально(
Мне продавцом намного легче, чем в колл-центре. Но у нас пекарня-кондитерская, а не, например, пиво на разлив, соответственно и контингент адекватный
автор Як_наготую... 18 апреля в 12:48
Ответ дляБез комплексів
А в чому проблема, вам керівник дозволив приходити пізніше? Вже прочитала. Якщо немає жорсткої потреби в грошах - шукайте іншу
Керівник спочатку сама дозволила, все було ок, потім коли почала новенька працювати, вона щось не те зробила, і керівника відчитали, сказали, що будуть слідкувати за нами ще більше. І вона мені написала, щоб на роботу відтепер без запізнень, і ще з таким наїздом написала, наче я запізнююсь бо я сама так хочу. Хоча запропонувала вона мені це
Само_достаточная 18 апреля в 12:56
Ответ дляЯк_наготую...
Просто на наших компах така програма, яка фіксує о котрій ми приходимо на робоче місце, і коли йдемо
А навіщо ви приходите на 7 при початку робочого дня о 8? Для чого цей героїзм за 16 тис під камерами і з керівництвом-параноїками?
автор Як_наготую... 18 апреля в 12:58
Ответ дляСамо_достаточная
А навіщо ви приходите на 7 при початку робочого дня о 8? Для чого цей героїзм за 16 тис під камерами і з керівництвом-параноїками?
Бо я ж кажу, в мене проблемно транспорт ходить, я живу не в місті, а в пригороді. І у мене так ходять маршрутки(таксі дорого брати в моєму випадку). Маршрутка о 7:15 ранку, і я на роботі відповідно в 8:15. А попередня в 6:10, і я на роботф о 7(( якось так
Само_достаточная 18 апреля в 12:59
Ответ дляЯк_наготую...
Суть не в тому де працюю? А чи норм так працювати? Можливо у людей є ще й гірші умови, а я от жаліюсь
Ну, чому ж не суть? Ви описли дуже дивні умови праці. Камери, постійна змаміна стажерів, невисока зарплатня і при цьому суворий контроль, фактично на годину подовжений робочій день без оплати за зайвий час, постійні лажі колег, за які вмикається колективна відповідальність. От всім і цікаво - ви на фабриці Держнак працюєте? На хлібзаводі? На АЕС?
автор Як_наготую... 18 апреля в 13:02
Ответ дляСамо_достаточная
Ну, чому ж не суть? Ви описли дуже дивні умови праці. Камери, постійна змаміна стажерів, невисока зарплатня і при цьому суворий контроль, фактично на годину подовжений робочій день без оплати за зайвий час, постійні лажі колег, за які вмикається колективна відповідальність. От всім і цікаво - ви на фабриці Держнак працюєте? На хлібзаводі? На АЕС?
В кол центрі
ПампушОК 18 апреля в 13:07
Ответ дляЯк_наготую...
Мені здається, що продавцями довго не витримують люди, бо це тяжко фізично/морально(
Зовсім легко, моя за 10
Але я нічого не роблю, шукаю щось більше краще по зп, пропонують 12-13 але вимог море і треба пахати. От я і думаю чи варто
VitalinkaGL 18 апреля в 13:28
а вопрос в чем?
работалла в колл,тоже девочки ездили с пригорода,быстро сдувались,2-3 часа тратить на проезд.
это работа для студентов,декретчиц,пересидеть.ищите что-то другое+много предложений онлайн(купите комп и гарнитуру и сидите дома).
13чудоСВЕТА 18 апреля в 13:57
Ответ дляПампушОК
Зовсім легко, моя за 10
Але я нічого не роблю, шукаю щось більше краще по зп, пропонують 12-13 але вимог море і треба пахати. От я і думаю чи варто
Точно не варто !